Balböcegi Eda 'nın Bebeği Doğdu

Başlatan derbeder, 27 Aralık , 2010, 17:56:16

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

OOOYY EDACIMMM CANIMMM BENIM GÖZUNUZ AYDINN ÇOOKL SEVINDIMMMM YAAAA

ALLAH ANALI BABALI BUYUTSUN

suzannn

ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTMEYİ NASİP ETSİN İNŞALLAH ÖMRÜ UZUN SAĞLIKLI HEP MUTLU OLSUN SİZLERE VE MİLLETE HAYIRLI EVLAT OLSUN

❤ հმzεlἶო ❤

edacim gozun aydin ve cok tebrik ederim  :flowers:
demek yeni yili beklemedi hakan bebek  :k06:
resimleri ve hikayeni bekliyoruzzz  :nazar:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

elif35

:occasion16: :occasion16: :occasion16:   gözün aydın olsun edacım  :occasion16: :occasion16: :occasion16:

dünyaya hoşgelmiş hakan bebek inşallah bahtı da kendi gibi güzel olur sizleri hiç üzmez  :amin:

Balböceği

SeLam kizlar Ya deyzeleri biz dogdukta 1 haftalik olacaz yarin

ismini Hakan Koyduk simdi misil misil yatiyor pasam cok Tesekkur ederiz hepinize  :opucuk:

:occasion5: :occasion5:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

MAŞALLAH EDA EEEEEEE DOĞUM HİKAYENİ BEKLİYORUZ ARTIK

UYUSUNDA BÜYÜSÜN HAKAN BEY İSMİDE ÇOK GÜZEL  :nazar:

**Gül**

Edammmmm Gozun aydin canimm Sonunda pasana kavustun  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
Maasallah cok da tatli olmus Hakan bebek  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: Allahim guzel yazilar yazsin insallah. Uzun saglikli mutlu omurler versin rabbim  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

Saol pinarcim, gulcum dogum hikyemi biraz uzun olarak ozetledim  :k06:

gulcum darisi sana insALLAH hayirli dogumun olsun canim  :amin: :amin:

derbeder

eda canim benim yaaa, o kadarrr cok sevindimki anlatamam. kiz kendim dogursam bu kadar olurdu herhalde  :muzz:
birde tosunpasamiz cok tatli masaAllah Rabbim nazarlardan korusun.  :nazar: ismide cok guzel, kuzenimin adindan..hahaha ben kuzenimi Hakantos diye severim...  :k06: boyle ekrandan saldirip opup koklayasim geldi canim  :opucuk:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

KIZ EDA KOCANA TOSUN TOSUN DEDİN
BAK OĞLUŞUN TOSUN PAŞA GELDİ SANA MAŞALLAH  :nazar:

Rabis

ya ben kimse icin aglamadim dogum yaptigini okuyunca tutamadim kendimi!cok mutlu oldum!hatirliyorumda daha dun gibi hamile oldugumuzu ayni gunlerde oyrendik,simdi sen yolun sonuna bile geldin ne kadar hizli gecti zaman!tebrik ederim,anali babali buyusun insallah!bizimde tam 2 haftamiz kaldi!2 hafta sonra bebeyim tam bu gun kucagimda olacak insallah!oglunun resmini gorunce cok duygulandim bu yuzden
:)

Balböceği

ALLAH razi olsun zehra rabbim tez zamanda sanada nasip etsin

sanci cekerken dogumda falan hep dua ettim herkese  :amin: :amin:

En cok normal dogumu merak ediyordum

sukur oda oldu.. ama inan annem derdiki insanin kemikleri catirdiyor

ay dogumdan sonra kendime gelemedim cocugu bile zor tutuyordum

sukur allahima eskiden huysuzdu simdi iyi emdikce altida temiz oldukca yatiyor pasam  :nazar:

Balböceği

Alıntı yapılan: Rabis - 28 Aralık , 2010, 12:36:04
ya ben kimse icin aglamadim dogum yaptigini okuyunca tutamadim kendimi!cok mutlu oldum!hatirliyorumda daha dun gibi hamile oldugumuzu ayni gunlerde oyrendik,simdi sen yolun sonuna bile geldin ne kadar hizli gecti zaman!tebrik ederim,anali babali buyusun insallah!bizimde tam 2 haftamiz kaldi!2 hafta sonra bebeyim tam bu gun kucagimda olacak insallah!oglunun resmini gorunce cok duygulandim bu yuzden
Saol rabisim hayirli dogumlarin olsun insALLAh..

insan hakkaten anlamiyor 9 ay nasil geldi gecti birdende cocugu kucagimiza alinca daha farkli geliyor  :k06:

Balböceği

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ° - 28 Aralık , 2010, 12:36:04
KIZ EDA KOCANA TOSUN TOSUN DEDİN
BAK OĞLUŞUN TOSUN PAŞA GELDİ SANA MAŞALLAH  :nazar:
:ehi: :ehi: oyle valla

bebeğimay

gözün aydın canım hayırlı uğurlu olur inşşşşşşşş hoşgeldi bebeğin   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  ve sende uykusuz gecelere haşgeldinnnn cnımmmmm  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: