Balböcegi Eda 'nın Bebeği Doğdu

Başlatan derbeder, 27 Aralık , 2010, 17:56:16

« önceki - sonraki »

Aytii

Allah Analı Babalı büyütsün  :amin: Rabbim acısını göstermesin hiç bir zaman  :amin: Maşallah çok tatlıda bir oğluşun varmış  :opucuk:

Balböceği

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

EDA İLK HAFTALARDA BEBEĞİN KİLO VERMESİ ÇOKKK NORMAL
ÇÜNKÜ VUCUDU DIŞ DÜNYAYA ALIŞIYOR HİÇ DERT ETME SEN
BENİM CADIDA İKİ ÜÇ SAATTE BİR EMİYORDU AYDA 1400 1200 KİLO ALMAYA BAŞLADI
ŞİMDİ YAVAŞLADI  :icon_thumright:

serra_emine

ooo edaa hadı gozunaydın canım hayırlı olsun bakalım allah saglıklı sıhhatlı uzun ömur versn inş..ben bayaadır gıremedım buraya şimdı bakayım dedım yenı gordum.opuyorum onuda senıde aman çok dıkkat haa..havalar çok karışık sakın hasta olmasın mınık bebegımız bakalım.. :opucuk: :opucuk: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

meliss

edacım çok sevindim ya allah analı babalı büyütsün acısını göstermesinn tosun paşanın  :nazar:  :nazar:
BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM

Balböceği

Eminecim, meliscim cok saolun kizlar  :hello2: :hello2:

Meliscim darisi sana insALLAH  :opucuk:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

edacım canım çok mutlu oldum bebeğine sağ salim kavuşmussun fotoğrafını bekliyorum çok merak ettim paşayı

Balböceği

Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 12 Ocak , 2011, 16:20:37
edacım canım çok mutlu oldum bebeğine sağ salim kavuşmussun fotoğrafını bekliyorum çok merak ettim paşayı
Cok saol canim darisi sana insALLAH

uZUN zamandir yoktun umarim iyisinizdir gorusmek uzere optum k.i.b

cemre58

Edacımm daha yeni gördüm uzun zamandır giremedim.Tebrikler Allah bağışlasın bal oğlunu..Güle güle büyüt canım.. :nazar: :nazar:

Balböceği

Alıntı yapılan: cemre58 - 28 Şubat , 2011, 20:56:20
Edacımm daha yeni gördüm uzun zamandır giremedim.Tebrikler Allah bağışlasın bal oğlunu..Güle güle büyüt canım.. :nazar: :nazar:
Cok saol cemrecim nerelerdesin

epeydir gelmiyorsun insALLAH iyisindi k.i.b optum  :opucuk: