2010 Eylül-Ekim-Kasım Anneleri ve Bebekleri

Başlatan °o.O євяυ O.o°, 27 Aralık , 2010, 16:39:48

« önceki - sonraki »

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

ESİNCİK

kızlar bebişlerinizin boy ve kilolarını da paylaşır mısınız? Gelişimlerini birlikte takip edelim

Emir@Havin

Merhaba kizlarrr,

Uzun zamandir yoktum,

Esincik oglum Yusuf carsamba 9 aylik olacak insallah, gecen ay kontrole goturdum, kilosu 11 kg boyuda 75.3 idi..

Sizin bebisleriniz nekadar oldular,

Gorusuruzzz
EMiR HAViN ve YUSUF

AY LAV YU...

gulsahcr

Ben 9 aylık olduğunda kontrole götürecem berra ekin'i. Gittiğimizde paylaşırım bilgilerini sizinnle. Ama benim ki minikk minik büyüyo biraz  :icon_scratch: ya kızlar bu arada be spral taktırmıştım 4 ay önce hiç sorunum olmuyodu kanamanın uzun sürmesi dışında ama bu ay daha adet olamadım. Hİç gecikmemiştim, hamile kaldığım ay hariç tabi  :k06: çok korkuyorum yaa

н∂vv∂ ツ

kimse yokmuuuuuuuuuuuuuu  :hello:
uzun zamandır foruma girmedim
nasılsınızz kızlarrr
ada 10 ay 10 günlük
çok yaramaz oldu teyzeleri

Uploaded with ImageShack.us

Mine'l Aşk

İsmail Eren çok hareketlendi artık sürekli dipdibeyiz..Onun için giremiyorum fazla foruma...

Bu aralar yürümeyi istiyor elleri elimde sürekli geziyoruz...Yorulup uyuduğunda da evdeki işleri ancak toparlıyorum...Sanırım artık hep böyle olacak...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

ponçik

ezberimsinn

bende 2010 ekim bebeği annesiyim kızımın yaşıtlarının anneleriyle tanışmak isterim mesajlarınızı bekliyorum...

❤ հმzεlἶო ❤

Huhuu kizlar kimse yokmu bebisler buyudu artik girin yahu. Ben ikinci bebisi bile yaptim 7 aylik oldu :)) neler yapionuz herkes anlatsin bakim.
  :nazar: :nazar: :love9: :love9: