27 Nisan , 2024, 17:17:49

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bozulmuş gebelik

Başlatan KasrıCinan, 27 Aralık , 2010, 15:18:11

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Alıntı yapılan: kasrıcinan - 27 Aralık , 2010, 15:39:17
Alıntı yapılan: yağmur nisa - 27 Aralık , 2010, 15:35:51
CNM BENİM BUNDAN NİYE HABERİM YOK
BİLMEM CANIM HİÇ SÖYLEMEK AKLIMA GELMEDİKİ YA DOĞUSU ÇOK PAYLASMAK İSTEMEDİM O ZAMAN SANKİ SÜREKLİ KONUSMAMDAN RAHATSIZ OLANLAR OLDU SÖYLEMEDİM BENDE SANA SÖYLEMEK DE AKLIMA GELMEDİ

Canım bu forum iyisini,kötüsünü ve bilgi alışverişini paylaşmak için var. Senin paylaşımından ve konuşmandan rahatsız olanlar müdahale etmez veya forumdan çıkar boşver sen takma öyle şeyleri kafana Allah aşkına. Ayrıca kromozal bozukluk babadan anneye geçerken birleşme sırasında oluşmakta dolayısıyla bebekte problem olduğu içinde gelişmiyor ve ölüyor,inan böylesi daha hayırlı olmuş. Benim 20.ci haftamda kromozal bozukluğu olduğu ortaya çıktı ve 22 haftalık doğum yaptım inan o daha zor.Canım hakkında hayırlısı olsun,umarım tekrar bebek düşündüğünüzde tez zamanda hamiş kalırsın  :amin: :amin: :amin:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 27 Aralık , 2010, 19:34:16
Alıntı yapılan: kasrıcinan - 27 Aralık , 2010, 15:39:17
Alıntı yapılan: yağmur nisa - 27 Aralık , 2010, 15:35:51
CNM BENİM BUNDAN NİYE HABERİM YOK
BİLMEM CANIM HİÇ SÖYLEMEK AKLIMA GELMEDİKİ YA DOĞUSU ÇOK PAYLASMAK İSTEMEDİM O ZAMAN SANKİ SÜREKLİ KONUSMAMDAN RAHATSIZ OLANLAR OLDU SÖYLEMEDİM BENDE SANA SÖYLEMEK DE AKLIMA GELMEDİ

Canım bu forum iyisini,kötüsünü ve bilgi alışverişini paylaşmak için var. Senin paylaşımından ve konuşmandan rahatsız olanlar müdahale etmez veya forumdan çıkar boşver sen takma öyle şeyleri kafana Allah aşkına. Ayrıca kromozal bozukluk babadan anneye geçerken birleşme sırasında oluşmakta dolayısıyla bebekte problem olduğu içinde gelişmiyor ve ölüyor,inan böylesi daha hayırlı olmuş. Benim 20.ci haftamda kromozal bozukluğu olduğu ortaya çıktı ve 22 haftalık doğum yaptım inan o daha zor.Canım hakkında hayırlısı olsun,umarım tekrar bebek düşündüğünüzde tez zamanda hamiş kalırsın  :amin: :amin: :amin:
canım arkadasım sağol insallah tekrar kalırım allah bana senin yasadığın gibi birsey yasatsa hiç kaldıramazdım allah kimseye tekrar bu acıyı yasatmasn

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: kumsal59 - 27 Aralık , 2010, 17:23:10
kandaki beta değeri olası gereken gibi değilse yani düşükse birde kese görükmüyosa öle diyo doktorlar banada öle demişti gebeliğin bozulmuş demişti
canım benim kese de bebğim de gözüktü kesem büyüktü hatta ama anlamadım

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: kasrıcinan - 27 Aralık , 2010, 15:18:11
KIZLAR ARANIZDA BOZULMUS GEBELİK YASIYANLAR VARMI DOKTOR BENİ KÜRTAJA ALACAĞI ZAMAN BOZULMUŞ GEBELİK DEDİ.3 AY BEKLE DEDİ.BÖYLE OLUP TEKRAR HEMEN HAMİLE KALAN VARMI?
kasrıcinancım bozulmuş gebelik demek kesenin artık şeklinin bozulmaya başlaması demektir.yani bebişimizin kalp atımı durduğu için kese ye kan akışı gitmiyor ve kese bozuluyor.bu nedenle bozulmuş gebelik diyorlar.kromozomlarla falan alakalı değil.zaten genetik araştırma yapmadan doktor bunu söyleyemez...öpüyhorum tatlım

KasrıCinan

hımm çok tesekkür ederim sağol zaten adet geçtikten sonra sebibini öğrenebiliriz dedi doktor içim rahatladı sağol.kesemde düzgün dü aslında ama.bi doktora gitsem rahatlayacağım ama var iste daha randevuya.insallah yine böyle bi gebelik yasamam

Aytii

sağlıklı bir gebelik olmadığını gösteren bir terimdir diye düşünüyorum  :icon_scratch:

ecrinsss

evet ben yaşadım bebeğim 9 haftalıktı kürtaj oldum kürtajdan sonraki 6. ayda da tekrar hamile kaldım.