ARKADASLAR YAĞMUR NİSADAN HABERİ OLAN VAR MI

Başlatan HASRET!M S@N@, 25 Aralık , 2010, 14:19:11

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

DÜN RAHİM FİLMİ CEKİLECEKTİ YAĞMURUN İNŞ BİRSEY CIKMAMISTIR HABERİ OLAN GÖRÜSEN VARSA YAZABİLİR Mİ

KasrıCinan

canım tüpleri açıkmıs şükür  biraz ağrısı varmıs bi sorun yokmus yanı

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

Shadowqueen

Haberim yok ama umarım iyi sonuçlarla gelir  :amin:

HASRET!M S@N@

ay kasrıcinan cok sevindim yaaaaaaaaaa iyi birseycikler cıkmamıs cok tesekkür ederim canım benm

Shadowqueen

Alıntı yapılan: kasrıcinan - 25 Aralık , 2010, 15:56:06
canım tüpleri açıkmıs şükür  biraz ağrısı varmıs bi sorun yokmus yanı

Valla  bence çok sevindim tez zamanda ağrılardan kurtulsunda bebek çalışmalarına başlasın. :amin:

doruk38

nisacımla dün telefonle görştüm hastanedeydi rahim filmi çektirdi. birazcık ağrısı vardı tüpleri açıkmış eşinin verdiği tahlillerin sonuçlarını bekliyordu. çok şükür çok iyi kendisi. tüplerinin açık olduğunu duynca ikimizde sevindik  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

HASRET!M S@N@

hımm bak bu gül haber buna cok sevindim inşta bu ay hemen hamiş kalır esinin sonuclarıda iyi cıkar

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

CANLARIM BENİM ALLAHIM HEPİNİZDEN RAZI OLSUN İYİKİ BURAYA ÜYE OLUP SİZLERİ TANIDIM ÇOK SEVİYORUM SİZLERİ YA  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :love8: :love8: :love8: :love8: :love3: :love3: :love7: :love7: :love9: :love9:
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

Aytii

Alıntı yapılan: yağmur nisa - 27 Aralık , 2010, 12:01:56
CANLARIM BENİM ALLAHIM HEPİNİZDEN RAZI OLSUN İYİKİ BURAYA ÜYE OLUP SİZLERİ TANIDIM ÇOK SEVİYORUM SİZLERİ YA  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :love8: :love8: :love8: :love8: :love3: :love3: :love7: :love7: :love9: :love9:

:love9: bizde seni seviyoruz