Çin Takviminin gerçeklik payını tartışıyoruz!

Başlatan Ayşegül_, 26 Aralık , 2010, 07:59:00

« önceki - sonraki »

qonca

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 26 Aralık , 2010, 14:38:15
Alıntı yapılan: qonca - 26 Aralık , 2010, 14:35:19
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 26 Aralık , 2010, 14:31:30
Benim ilk hamileliğimde erkek çıkmıştı erkekti bebeğim. Şimdi de erkek çıkıyor bakalım ne olacak. Bende pek inanmıyorum ama arada tutmuyor değil :)

Bu arada ilkinde 24 yaş ocakta hamiş kalmıştım
Şimdiki de 25 yaş ekimde hamile kaldım :)

arka arkaya maşallah  :))

Canım ilk bebeğim yaşamıyor o yüzden 5 ay ara ile ikinciye kaldım  :icon_thumright:

ayy pardon cnm ksura bakma..  inş bu sefer bi sorun olmazda allağın izniyle kucağına alırsın bebeğini...

Shadowqueen

Önemli değil goncacım nerden bileceksin ki. Rabbim bu bebeğimi sağlıkla bize bağışlar inş.Daha 8+2 günlük hamileyim  :nazar:  :amin: :amin:

qonca

maşallah  :nazar: :nazar: bende eğer buqün reql olmazsam yarın kan testi yaptırcam bi umudum var ama hayırlısı bakalım

Shadowqueen

Alıntı yapılan: qonca - 26 Aralık , 2010, 14:46:16
maşallah  :nazar: :nazar: bende eğer buqün reql olmazsam yarın kan testi yaptırcam bi umudum var ama hayırlısı bakalım

İnş. hamiş haberi alırız canım  :amin: :amin:

qonca

Aytii

banu_fth

ben bu ay tutturursam ki genç kızlığımdan beri hep kız çocuğu gördüm rüyamda... kız olacak bu ay tutarsa ..
ocak şubat mart tutarsa   erkek görünüyr.. hayırlısı bakalım..
kısmet doğru mu değilmi cinsiyet öğrenince paylaşıcam burdan .. takvimim bilgisayarıma kayıtlı .. ama sorduğum bütün kişilerin tutuyor .. anneme bakıyorm 3 cocuk hepimizin tutuyor .  :toothy10: :toothy10:

pinar79

Ayşegül_

cevaplayan arkadaşlara teşekkür ederim.  eğlenceli bir aktivite oluyor.

Aytii

ben zaten ilk öğrenince içime kız doğmuştu :) altın gördüm sonra rüyamda altın görünce kız oluyomuş diyolar  ::) bakalım hayırlısı olsun şimdilik bütün belirtilerim kız çin takvimide dahil buna  :k06: öğrenince yazıcam buraya :)

Ayşegül_

hayırlısı inş. sağlıklı olsun da ama kız çocuklarını nedense daha çok seviyorum erkekler gücenmesin :k06:

Aytii

bende tam tersi erkek çocuklarına hasta oluyorum kızlar çok mıymıntı oluyolar  :D

Ayşegül_

Erkeklerde çok yaramaz oluyor :ehi: Hem ne demiş atalarımız kız çocğu olmayan evlat sahibi oldum demesin demiş  :occasion5:

Aytii

Alıntı yapılan: Ayşegül_ - 27 Aralık , 2010, 10:31:03
Erkeklerde çok yaramaz oluyor :ehi: Hem ne demiş atalarımız kız çocğu olmayan evlat sahibi oldum demesin demiş  :occasion5:

ooo ozaman benim dayım baya evlat sahibi olmuş desene  :ehi:

10 tane kızı varda  :laughing7:

Ayşegül_

ciddi misin desene 3 kez cennete nail olacak. o ata sözü göreceli ama 3 kız çocuğunu hakkıyla yetiştiren anne babaların cennete gireceğini peygamber efendimiz söylüyor.