27 Nisan , 2024, 11:52:33

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bebeğim düşmemiş :S

Başlatan SeliN59, 24 Aralık , 2010, 15:55:46

« önceki - sonraki »

qonca

Allah yardımcın olsun cnm   :amin: :amin:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Canım çok geçmiş olsun  :flowers:
Rabbim hayırlara vesile etsin ne diyyim..
İnşallah tez vakitte sağlıklı bir hamilelik geçirirsin tekrar  :amin: :amin: :amin:

suzannn

Alıntı yapılan: kumsal59 - 26 Aralık , 2010, 14:34:08
kızlar herkese teşekkürler destekleriniz için dünde özel hastaneye götürdü eşim ordada bi gece yattım az önce taburcu oldum 2 gündür dün değerim yükselmişti bu günde 450 ye düştü anlamadım gitti doktor salıda kanıma bakıcak salıya kadar kendiliğinden düşmezse iğneyle düşürücekler gerçekten çok zor bi durum  suzann aynı durumdayız canım bir an önce kurtulmak istiyorum ağrım var devamlı kanamam var Allah yardım etsin çaresiz çaresiz bekliyorum
senı o kadar ıyı anlıyorumkı allahım yardımcın olsun en kısa zamanda eskı saglıgına kavusursun

SABIRTAŞI

ALLAH YARDIMCIN OLSUN ARKADAŞIM...

Shadowqueen

Canım ne oldu,tekrar gittin mi doktora?Bizi habersiz bırakma sakın.Umarım hakkında hayırlısı neyse öyle olur tatlım

SeliN59

gittim canım 2 ihtimal var diyor doktor ya ikiz gebelik birisi öldü bu düşük ihtimal yada dış gebelik yarında değerlerime bakıcak anarmal bi durum yoksa düşük iğnesi yapıcak  :crybaby2:

Shadowqueen

Canım umarım hayırlı haberlerle gelirsin, ama düşük olacaksa da üzülme ve yıpratma kendini en azından hamile kalabiliyorsun öyle düşün adetin düzene girer girmez tekrar başlarsın çalışmalara yeter ki sen ve eşin sağlıklı olun  :amin:

asum

kumsalım neler olmuş arkadaşım sana rabbim yardımcın olsun çok üzüldüm inş şuan artık kurtulmuşsundur acından ağrından.üzülme demek çok kolay arkadaşım biliyorum ama allah en kısa zamanda yüzünü güldürsün demekten başka bişeyde diyemiyorum.buraya fazla girmiyorum arkadaşım msn adresimi özelden yazıcam ekle beni

KONYALI

ÇOK GEÇMİŞ OLSUN KUMSALCIM

dilara ışık

canım çok geçmiş olsun.... bende senin gibi oldu ama parça kalmıştı ondan bhcg hormonu bir yükselip düşmüştü... ama allaha şükür kendiliğinden düştü ve bhcg biranda sıfırlandı ve arkasından adet kanamam başladı zor oluyo... bana iki ay bitti ama halen yoruyo beni inan düşünmek bile.... allah yardımcın olsun allah tez zamanda sanada banada ve bütün isteyenlerede nasip etsin....

yıldızz

CANIM, UMARIM ŞUANDA DAHA İYİSİNDİR. BEN 1 HAFTA ÖNCE DIŞ GEBELİK TEŞHİSİYLE ACİL AMELİYATA ALINDIM VE TEK TÜPÜMÜ KAYBETTİM. İÇ KANAMA BAŞLAMIŞ, ÖLÜMDEN DÖNDÜM YANİ EĞER 1-2 SAAT DAHA DOKTORA GİTMESEYDİM ZEHİRLİYCEKMİŞ BENİ. HAFİF AĞRIM VARDI BİDE KANAMAM OLDU. DÜŞÜK YAPIYORUM SANDIM. AMA NE YAZIKKİ DIŞ GEBELİKMİŞ, ŞİMDİ UMARIM TEK TÜPLE YENİDEN BEBEĞİM OLUR.. :amin:

SeliN59

hiç merak etme Allah ne yazdıysa o olur inşallah gene olur benim yengem tüplerini bağlatmışken 40 yaşından sonra hamile kaldı Umutsuzluğa kapılma bizimde bir yıldır olmuyodu eşim varikoselden ameliyat olmuştu ameliyattan 1,5 ay sonra hamile kaldım maalesef dış gebelik oldu olsun Allah bidaha verir yeterki kocamla benim canım saolsun

suzannn

Alıntı yapılan: kumsal59 - 17 Ocak , 2011, 13:58:52
hiç merak etme Allah ne yazdıysa o olur inşallah gene olur benim yengem tüplerini bağlatmışken 40 yaşından sonra hamile kaldı Umutsuzluğa kapılma bizimde bir yıldır olmuyodu eşim varikoselden ameliyat olmuştu ameliyattan 1,5 ay sonra hamile kaldım maalesef dış gebelik oldu olsun Allah bidaha verir yeterki kocamla benim canım saolsun
geçtini sorunun değerlerin düştümü

beteray

Alıntı yapılan: kumsal59 - 27 Aralık , 2010, 21:01:29
gittim canım 2 ihtimal var diyor doktor ya ikiz gebelik birisi öldü bu düşük ihtimal yada dış gebelik yarında değerlerime bakıcak anarmal bi durum yoksa düşük iğnesi yapıcak  :crybaby2:
selam canım çok sinirlendimmm herkes işini iyi yapsa....Allah hayırlısını versinn hangi doktor bu şifaya gittinmi

SeliN59

en son 60 a düşmüştü doktor 15 güne bişiyin kalmaz dedi zaten adet gördüm kafama takıldı kızlar aralığın 13 ünden beri kanamam vardı yani azar azar hep lekeleniyodu çamaşırım sonra ocağın 9 unda tekrar çoğaldı aynen adet oluyomuşum gibi oda düne kadar sürdü ve bitti adet görmüş olduğumu düşünüyorum  :icon_scratch: betül şifada hümeyra hanım var ona gittim ilgili iyi bi doktor