Bütün Adet Belirtilerini Yaşayıp Adet Olmayıp Hamıle Olanlar Varmı?

Başlatan esraörs, 20 Aralık , 2010, 17:24:29

« önceki - sonraki »

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: ayçamm - 23 Aralık , 2010, 19:53:49
adet gunume 4 gun var ve ben nerdeyse1 haftadır ıstahsızım ve yataktan alamıyorum kendımı sızce bu belırtımı
canım aynen öyle oluyor yani aynı belirtileri yaşıyosun ve deli gibi uykun geliyooo.İnşallah hamilesindir

gökse

BENDE ÖYLE OLURUDM 2 HAMİLELEĞİMDE ADET OLACAĞIM DERKEN HEMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENDİM.ŞİMDİDE ÖYLE ABOOOO :-ooo YOKSA 3.MÜ GELİYO :ehi: :ehi:

ayçamm

elifelif

ya bende dünden beri neler yaşıyorum. dün kahverengimsi bişey geldi devamı yok az önce yine baktım yine kahverengimsi bişey ama daha önce hiç böle olmamıştı. test yaptırsam cıkmaz büyük bi ihtimalle dimi. ufff acabamı demek istemiyorum artık belli olsun. işin kötüsüde bi türlü adet tarihi belirleyemicem bu ay için nasıl hesap yapıcam ben.  :occasion14:

Aytii

elifelif

az önce gittim test aldım şuanda iş yerimdeyim ama inşallah birazdan kullancam çok heyecanlıyım valla bu kahvrengimsi şey bugünde olunca bu sefer tamam dır yani yok dedim ama yine kesilince koşarak giitim aldım testi :D

ÖZLEM & HASAN

Alıntı yapılan: nur_06 - 20 Aralık , 2010, 17:29:30
CANIM BEN BÜTÜN ADET BELİRTİLERİNİ YAŞADIM SÜREKLİ PED KOYUYODUM BAKIYODUM Bİ ŞEY YOKK NORMALDE ADET GÜNÜMDEN 2 ÖNCE OLURDUM BEKLEDİM ADET GÜNÜMDE TEST YAPTIM ÇİFT ÇIKTI ERTESİ GÜN GİTTİM KAN VERDİM.HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENDİĞİMDE HALA KARIN AĞRIM GÖĞÜS AĞRIM VARDII ADET OLCAKMIŞIM GİBİ 1 HAFTA İÇİNDE BÜTÜN BELİRTİLER HAMİLELİK BELİRTİLERİNE DÖNDÜÜ
nurcum sana birşey sormak istiyorum sen tecrübelisin yine de..
ben demiştim ya 12. gün oldu bugün folic plus kullanıyorum doktorum vermişti ama daha hamile filan değilim zaten çalışmalara başlamadık..
Ama şu bikaç gündür göbeğimin alt kısmıdan rahime kadar olan bölümde hafif hafif ağrılar, basınç gibi bişeyler anlamadım gitti ne olduğunu. Acaba Folik asit mi yumurtlama olaylarına etki ediyor da öyle şeyler hissediyorum? Endişelendim ama olumsuz bi durum yoktur herhalde di mi :icon_scratch:
Yorumlarını söyler misin ya da benim gibi yaşayan var mı kızlar merak ediyorum..

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ÖZLEMCİM BEN HAMİLELİKTEN ÖNCE KULLANMADIM FOLİC ASİTİ TAM BİLGİM YOK AMA AYAKLARINI FİLAN ÜŞÜTMÜŞ OLABİLİRSİN PSİKOLOJİK OLABİLİRR YA DA BELKİ OLUŞAN YUMURTALARIN FİLAN BÜYÜKTÜRR.ENDİŞE  ETMENE GEREK YOK BENCE.BEN DE YAŞADIM SENİN SÖYLEDİKLERİNİ AMA HAMİLELİĞİMİN İLK BAŞLARINDA :D
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

ÖZLEM & HASAN

Alıntı yapılan: nur_06 - 24 Aralık , 2010, 13:30:44
ÖZLEMCİM BEN HAMİLELİKTEN ÖNCE KULLANMADIM FOLİC ASİTİ TAM BİLGİM YOK AMA AYAKLARINI FİLAN ÜŞÜTMÜŞ OLABİLİRSİN PSİKOLOJİK OLABİLİRR YA DA BELKİ OLUŞAN YUMURTALARIN FİLAN BÜYÜKTÜRR.ENDİŞE  ETMENE GEREK YOK BENCE.BEN DE YAŞADIM SENİN SÖYLEDİKLERİNİ AMA HAMİLELİĞİMİN İLK BAŞLARINDA :D
oluşan yumrutaların büyüktür demek ne demek canım olumsuz bi durum mu yoksa olumlu mu?

ÖZLEM & HASAN

Alıntı yapılan: Özlem & Hasan - 24 Aralık , 2010, 14:47:28
Alıntı yapılan: nur_06 - 24 Aralık , 2010, 13:30:44
oluşan yumrutaların büyüktür demek ne demek canım olumsuz bi durum mu yoksa olumlu mu?
nurcum neden cevap yok  :crybaby2:

ayçamm

elıfcım ınss hamılessındır.. dedıklerıne gore kesın var ama hadı bakalım dua edıyorum haberdar et öğrenince canımm