yerleşme kanaması yaşayanlar

Başlatan doğunaz, 23 Aralık , 2010, 16:00:43

« önceki - sonraki »

GELSQMİNQ

yok tatlım olmadım gögüslerim acıyo sadece daha var günüme

almina

inşallah olmassın canım  bizde hamile oluruz yine beni stres basmaya başladı günüm yaklaştıkca

GELSQMİNQ

aynen benide ne zamandı senin günün

almina

canım geçen ay 30 kasımda olmam gerekiyodu 2 aralıkta oldum şimdi bilmiyom bakalım ama az kaldı inşallah hamileyizdir

GELSQMİNQ

ayyyyyyyyyyyy inşşallah  hadi hamiş olalım yaa takatim kalmadı

almina

evet canım inan düşün düşün kendimizi hasta ettik ama daha yolun başındayız herşeyin bi zamanı vardır allahım en hayırlısını bilir ve zamanı gelincede ol der

GELSQMİNQ

öyle evet cnm farkındayım ama ol desin allahım rabbim artık sabr edemiyorm

hilaly

selam kızlar.   adetim geceli bugunude sayarsak üc gün oldu ve dün aksamdan beri açık kahverengi bi sıvı geliyor ara ara. hiç saşmazdı benim ilk defa böyle oluyorum. dün aksam görünce cok üzüldüm sabah kesin baslar kanamam bu ayda olmadı ama hayırlısı olsun diyerek uyudum. sonra sabah kalktım adet filan degilim sadece ara ara sıvı geliyor sonra netten arastırdım ve böyle bir kanama ögrendim nasıl ümitlendim anlatamam. hiç bilmiyordum cünkü. belki bende tutturmusumdur bu ay. çünkü iki gün sonra evlilik yıldönümüm:) hediyelerin en büyügünü almısımdır belki.

GELSQMİNQ

ayy canım hadi inşallah test yapsana

ÖZLEM & HASAN

kızlar ben çıkıyorum yarın sabah kadar kendinize iyi bakııııın  :opucuk:

elifelif

Selam, bende yeni üye oldum nereye ne yazsam bilemedim valla umarım aranızda biraz olsun kendimi rhatalatabilirim cünkü sormak paylaşmak istediğim çok şey var. bende bebiş istiyorum ama o kadarda kolay değilmiş  :honk: bu ay için çok ümitliydim ama az 2 gün önce adet olacakmış gibi hissettim ve öğlende hafif kahverengimsi bi akıntı oldu. tamam dedim bu ayı da unut ama devamı bu saate kadar gelmedi... acaba acaba mı demekten çok yoruldum. uykularım kacıyor meraktan  :k06:

kısmet

elif slm ne kadardır bebiş istiyorsun canım.?

aygulse

merhaba arkadaslar, benim de adet günüm geldi,28-33 günler arası adet görürüm genellikle bugün 29. gün ve kahvemsi akıntım oldu,20. günde de pembemsi kahve akıntım olmuştu. Adet belirtileri de var göğüslerim karnım şiş, beklemek zor:(  İnsallah yeni yılda bebiş haberlerini verir ve alırız:)

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: aygulse - 25 Aralık , 2010, 20:45:07
merhaba arkadaslar, benim de adet günüm geldi,28-33 günler arası adet görürüm genellikle bugün 29. gün ve kahvemsi akıntım oldu,20. günde de pembemsi kahve akıntım olmuştu. Adet belirtileri de var göğüslerim karnım şiş, beklemek zor:(  İnsallah yeni yılda bebiş haberlerini verir ve alırız:)
İnşallah tatlım hayırlı haberler verirsin .ocakta da ben veririm ne güzel olur

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

slm arkadaslar benim bu ay ilk denemem adetime 2gün var bugün cok az pembe akintim oldu sonrasindada bisey olmadi  :dontknow: hamilemiyim bilmiyorum ama yerlesme kanamasi kafami karistirdi acaba diyorum  :icon_scratch: böyle olupta hamile olan varmi aranizda  ???
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: