Ocakta Hep Birlikte Anne Olalım İnşallah..

Başlatan ÖZLEM & HASAN, 23 Aralık , 2010, 11:33:41

« önceki - sonraki »

nihal_ela

Ne güzel kendi işinide kurmuşsun. Allah nasip ederde inşallah hayırlısıyla bebeğiniz olur.

ÖZLEM & HASAN

Alıntı yapılan: nihal_ela - 23 Aralık , 2010, 15:17:02
Ben bornova da oturuyorum. Çalışıyorum ışıkkentte ambalaj firmasında grafikerim.
tatlım ben de yabancı bi ambalaj firmasında resepsiyonistim canım.

ÖZLEM & HASAN

Alıntı yapılan: kasrıcinan - 23 Aralık , 2010, 15:16:18
Alıntı yapılan: Özlem & Hasan - 23 Aralık , 2010, 15:11:47
Alıntı yapılan: kasrıcinan - 23 Aralık , 2010, 15:09:46
s.a kızlar nasılsınız?
selam iyiyiz tatlım sen nasılsın?
bu arada ben özlem izmirliyim. senin ismin nedir ve nerelisin?
mrb özlem hosgeldin benim ismim sümeyra eskisehıirliyim iyiym çok sükür sen nasılsın?
iyiym ben de tatlım forumda hep görüşelim

nihal_ela

HASRET!M S@N@

KasrıCinan

Alıntı yapılan: Özlem & Hasan - 23 Aralık , 2010, 15:27:18
Alıntı yapılan: kasrıcinan - 23 Aralık , 2010, 15:16:18
Alıntı yapılan: Özlem & Hasan - 23 Aralık , 2010, 15:11:47
Alıntı yapılan: kasrıcinan - 23 Aralık , 2010, 15:09:46
s.a kızlar nasılsınız?
selam iyiyiz tatlım sen nasılsın?
bu arada ben özlem izmirliyim. senin ismin nedir ve nerelisin?
mrb özlem hosgeldin benim ismim sümeyra eskisehıirliyim iyiym çok sükür sen nasılsın?
iyiym ben de tatlım forumda hep görüşelim
tamam canım

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

buraya toplanmışsınız ya bende sizi arıyorum bende geldim hadi bir liste yapalım kızlar bizde çaktırmayalım form yöneticisine  :suclu: :suclu: :suclu: :suclu::k06: :k06: :k06: :k06: aralık ayını kapatsınlar olmazmı burdan devam edek  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
formumuzu kapatmasınlar  :amin: :amin: :amin: :amin:
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

ORNA

ÖZLEM & HASAN

Alıntı yapılan: yağmur nisa - 23 Aralık , 2010, 15:38:19
buraya toplanmışsınız ya bende sizi arıyorum bende geldim hadi bir liste yapalım kızlar bizde çaktırmayalım form yöneticisine  :suclu: :suclu: :suclu: :suclu::k06: :k06: :k06: :k06: aralık ayını kapatsınlar olmazmı burdan devam edek  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
di mi ama canım öpüyorum hepinizi..

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

niye aralik ayi kapatilacakmissss  :caca: :caca: :caca: :caca: asil burasi kapatilsin  :cussing: biz hala aralik ayindayiz demi  :k06: zaten aralik ayi yeni yilda kapatilacak  :y25: burayida yönetici görürse kapatcak gecende acilmisti hatirlarsan hemen kapatilmisti
:nazar: :nazar:

ÖZLEM & HASAN

ÖZLEM & HASAN

Alıntı yapılan: gulum22 - 23 Aralık , 2010, 15:46:56
niye aralik ayi kapatilacakmissss  :caca: :caca: :caca: :caca: asil burasi kapatilsin  :cussing: biz hala aralik ayindayiz demi  :k06: zaten aralik ayi yeni yilda kapatilacak  :y25: burayida yönetici görürse kapatcak gecende acilmisti hatirlarsan hemen kapatilmisti
bence ikisi de kapatılmasın canım neden öyle söylüyorsunuz ki - iki bölümle de ilgilenen arkadaşlar var sonuçta ..

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Özlem & Hasan - 23 Aralık , 2010, 15:48:53
Alıntı yapılan: gulum22 - 23 Aralık , 2010, 15:46:56
bence ikisi de kapatılmasın canım neden öyle söylüyorsunuz ki - iki bölümle de ilgilenen arkadaşlar var sonuçta ..
bencede ikiside kapatilmasin ama biz ne kadar desekte kapatcaklar  :cussing: ben yagmur nisanin aralik ayi kapatilsin demesine kizdim  :caca: biz onlari nasil bekledik ama onlar günleri gecince birakmak istiyolar daha cok arkadasimizin belli deil zaten