Bebek İstiyorum

Başlatan Masum melek, 27 Aralık , 2010, 16:40:07

« önceki - sonraki »

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: suzannn - 29 Aralık , 2010, 12:53:22
Alıntı yapılan: betty30 - 29 Aralık , 2010, 12:49:21
çok genç evlenmişsin ne güzel...
ben de 1yıl 8 aylık evliyim ama yaş 30 a geliyo artık, benim elimi çabuk tutmam lazımm...
EVET CNM ALLAH BİZLEREDE NASİP EYLESİN EN KISA ZAMANDA ÇOK İSTİYORUM BENDE

İnşallah canım bizlerede nasip etsin Allahım, bi de etrafımda okadar çok hamile var ki, devamlı aynı konular konuşuluyo,
kimseye de anlatamıyorum denediğimizi ama olmadığını... çünkü etrafım sadece eşimin akrabaları ve arkadaşlarıyla dolu,
eşim de söylememi istemiyo zaten... anlıyacağın çok yalnızım...
Allahım en kısa sürede hayırlısıyla bir evlat verir de, sıkıntılarımı bebeğimin mutluluğuyla atlatabilirim...

Aytii

Alıntı yapılan: betty30 - 29 Aralık , 2010, 13:37:08
İnşallah canım bizlerede nasip etsin Allahım, bi de etrafımda okadar çok hamile var ki, devamlı aynı konular konuşuluyo,
kimseye de anlatamıyorum denediğimizi ama olmadığını... çünkü etrafım sadece eşimin akrabaları ve arkadaşlarıyla dolu,
Allahım en kısa sürede hayırlısıyla bir evlat verir de, sıkıntılarımı bebeğimin mutluluğuyla atlatabilirim...

bence eşin bu konuda haklı neden dersen tanıdık olduğu için çevrendekiler sürekli konusu geçer buda ilişkinizi zedeler sıkılırsınız bi süre sonra duymaktan heleki yakınından olunca insan üzülüyor birde sen burada gönül rahatlığıyla paylaş bizlerle umarım sana destekçi ve yardımcı olabiliriz  :love9:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: Aytii - 29 Aralık , 2010, 15:12:21
Alıntı yapılan: betty30 - 29 Aralık , 2010, 13:37:08

bence eşin bu konuda haklı neden dersen tanıdık olduğu için çevrendekiler sürekli konusu geçer buda ilişkinizi zedeler sıkılırsınız bi süre sonra duymaktan heleki yakınından olunca insan üzülüyor birde sen burada gönül rahatlığıyla paylaş bizlerle umarım sana destekçi ve yardımcı olabiliriz  :love9:

öyle tabi, daha düşünmüyoruz dememize rağmen kayınpederim oğluna değil de bana baskı yapıyor, acaba kısırlık mı var sizde dedi bana! yeter artık çekicem sizi bir kenera, alıcam ifadenizi dedi, ben de daha düşünmüyoruz ki olmazsa evet size söyleriz zaten dedim! ama çok yoruyorlar beni, dayanamıyorum bazen! eşime patlıyorum, eşim de bana söylemiyorlar sana niye yükleniyorlar diyo bence bana inanmıyor, çünkü pek tepki vermiyor o da!
buarada çok teşekkür ederim desteğin için...

Aytii

erkekler öyledir canım başlarına gelmediği için anlamazlar hoş onların başlarına gelsede zeki olmadıkları için çok fazla akıllarıda ermiyor oyüzden boşver sen kayınpederine gelince terbiyesizlik yapma zaten tersleme ama tatlı bir dille bebeğe bakacak olan benim ancak kenimi hazır hissedince karar veririm de salla gitsin yani yoksa susmazlar onlar çok biliyolar herşeyi cahillik işte ne diye karışıyolarki sanki tamam anladık torun sevmek istiyolar ama sevmekle bitmiyor iş

<<<betty>>>

tabi anlıyorum onları da, zaten kırmamaya çalışıyorum kalplerini de! ama bazen kaldıramıyorum, görümcemin 4 yaşında bir oğlu, şimdi 2. bebeğine de hamile! torunlarına bakıyorlar zaten, buna da bakıcaklar Allah kısmet ederse! ama oğullarının bebeği olursa başkaymış öyle diyorlar! eşime de tek kelime laf etmiyorlar, eşim tip 1 diabet hastası benim, aman oğlumuzun canı sıkılmasın aman işine karışıp sinirlendirmeyelim derken, olan bana oluyor arada...

Aytii

Alıntı yapılan: betty30 - 29 Aralık , 2010, 15:52:52
tabi anlıyorum onları da, zaten kırmamaya çalışıyorum kalplerini de! ama bazen kaldıramıyorum, görümcemin 4 yaşında bir oğlu, şimdi 2. bebeğine de hamile! torunlarına bakıyorlar zaten, buna da bakıcaklar Allah kısmet ederse! ama oğullarının bebeği olursa başkaymış öyle diyorlar! eşime de tek kelime laf etmiyorlar, eşim tip 1 diabet hastası benim, aman oğlumuzun canı sıkılmasın aman işine karışıp sinirlendirmeyelim derken, olan bana oluyor arada...

eee evlat herzaman kıymetlidir onlarında kızlarına yapılsa ve öğrenseler içleri acımazmı? olmadığı için böyle bişey veya olsa bile haberleri yokki bu davranışlarına devam edebiliyorlar ve ben böyle insanlara düşüncesiz insan diyorum !!

<<<betty>>>

evet işte benim de anlamadığım bu! yani düşündükleri gibi bişey yok ortada! bi de Allah korusun olmuş olsa bitmiştim ben!

Aytii

Alıntı yapılan: betty30 - 29 Aralık , 2010, 16:03:27
evet işte benim de anlamadığım bu! yani düşündükleri gibi bişey yok ortada! bi de Allah korusun olmuş olsa bitmiştim ben!

anlayamayız hayatım boşver :) insanlar değişik değişik işte değiştiremezsin herkesin kendine göre huyları var ama evlenince eşinin senden taraf olmamasıda kötü bir durum insan kendini yalnız hisseder bunalır  :-\ umarım sizde böyle birşey yoktur ;)

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: Aytii - 29 Aralık , 2010, 16:18:06
Alıntı yapılan: betty30 - 29 Aralık , 2010, 16:03:27

anlayamayız hayatım boşver :) insanlar değişik değişik işte değiştiremezsin herkesin kendine göre huyları var ama evlenince eşinin senden taraf olmamasıda kötü bir durum insan kendini yalnız hisseder bunalır  :-\ umarım sizde böyle birşey yoktur ;)

ya aslına bakarsan son 6 aydır eşimi pek göremiyorum, işleri çok yoğun, oyüzden akşamları biraraya geldiğimizde bu konuları konuşmaya fırsatımız da kalmıyor, olur da konu açılırsa pek yorum yapmıyor, kapatmaya çalışıyor, hatta gülüp geçiyor... tabi öyle olunca ben de beni sallamadığını düşünüyorum... :dontknow: :dontknow: :dontknow:

Aytii

Alıntı yapılan: betty30 - 29 Aralık , 2010, 16:30:13

ya aslına bakarsan son 6 aydır eşimi pek göremiyorum, işleri çok yoğun, oyüzden akşamları biraraya geldiğimizde bu konuları konuşmaya fırsatımız da kalmıyor, olur da konu açılırsa pek yorum yapmıyor, kapatmaya çalışıyor, hatta gülüp geçiyor... tabi öyle olunca ben de beni sallamadığını düşünüyorum... :dontknow: :dontknow: :dontknow:

:icon_scratch:  :icon_scratch:  :icon_scratch:

ilgisiz olması iyi olmuyor tabikide  :dontknow:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: Aytii - 29 Aralık , 2010, 16:33:51
Alıntı yapılan: betty30 - 29 Aralık , 2010, 16:30:13

:icon_scratch:  :icon_scratch:  :icon_scratch:

ilgisiz olması iyi olmuyor tabikide  :dontknow:

ayy sorma valla bi de üzerine adet olunca iyice sinirlerim bozuldu :y25: günlerdir ağlamaktan gözlerim kurudu  :crybaby2: :crybaby2: