hepatıt b olan varmı?

Başlatan esra18, 22 Aralık , 2010, 22:13:52

« önceki - sonraki »

esra18

slm kızlar yaa ben yenı evlıyım yaklasık 10 yıldır hepatıt b var ama bu sefer karacıger degerlerım yuksek cıkmıs..bıopsı sonucu da aynı seylerı solerse ılac tedavısı olcakmısım..bu ılaclar cocuga zararlımı?benim gıbı olup ta hamıle kalna varmı arkadaslar

βαlκιz

hastalıgın bebege geçmiyomu
geçmiş olsun pek bilgim yok doktora sorsaydın canım
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

esra18

hepatıt anneden bebege gecermıs ama hepatıt tedavısınde kullanılan ılaclarla hamıle  olamıcam sanırım tamamen hayal oldu bebek bana  :honk:

βαlκιz

ben hamilesin sandım
neden canım hamile kalırsın tedavi olunca
benim tanıdıgım biri var bebgine geçmiş hepatit
şimdi oda kızıda hasta  :sad1:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

esra18

anne hasta olursa dogdugu anda bebege ası yapılıo aslında..sanırım banada annemden gectı allah onada sıfa versın cok zor hep kontrol altında olması lazım

βαlκιz

evet allah şifa versin
inşallah geçer herkezinki :amin:

SiRiNe

Evet bebegede geciyor

bunun disinda bulasici bir hastalik olabiliyor

kan ile bulasiyor

biz hastanede calisirken bizlere dikkatli olmamizi hastanin hepatit b hastasi oldugunu ve eldivensiz asla yaklasmamizi söylerdi hocalarimiz...

ama tedavisi var, cok cok gecmis olsun

bebek özlemi  coook buyuk,bence sen ilk önce tedavi ol canim, sen iyi olabilesinki bebeginde iyi olsun ona bakabilesin

insaallah kisa zamanda iyilesir ve meleginede kavusursun

esra18

tesekkurler..esım dogustan bagısıklık kazanmıs allahtan..pazartesı bıopsıye gıdıcem bana dua edın

kordiba

Alıntı yapılan: esra18 - 24 Aralık , 2010, 23:48:29
tesekkurler..esım dogustan bagısıklık kazanmıs allahtan..pazartesı bıopsıye gıdıcem bana dua edın
cnm dualarımız seninle bu arada bende esra:)

cemresu

cnm mrb öncelikle..
senin değerlerin ne durumda bilmem ama bence bu o kadar da korkulcak bi durum değil..
bebeğe geçermi endişesi varsa eğer bebek doğduğunda hemen hepatit b aşısı yapıyolar sorun olmuyor tabi herşey Allah'tan bunuda unutmamak gerek...

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

gecmış olsun esracım  :flowers: :flowers:
benımde bır tanıdıgım var hepatıt b yanlız eşide aşı oldu sureklı kontrollere gıdıyor
şimdı hamıle dogurmak uzere hersey yolunda gozukuyor  :nazar:
darsı senınde başına  :amin: :amin:  korkmana gerek yok
sen tedavını aksatma yeter