yarım saat sonra silik cizgi

Başlatan deniz28, 22 Aralık , 2010, 17:29:12

« önceki - sonraki »

deniz28

kızlar adetime 2-3 gün var test yaptım ilk önce tek cizgi cıktı yarım saat sonra ikinci çizgi çok hafif cıktı hamile olabilirmiyim varmı böyle bir ihtimal  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: lütfen cevap yazın...
"NEYİN VAR?" sorusuna "SEN YOKSUN..!" diyesim var...

almina

canım morelini bozmak istemem ama bende o ikinci çizgizi sonradan gördüm ama çok belli değildi çok heveslendim ama ertesi gün adet oldum ama senin 2-3 gün varmış inşallah hamilesindir  canım

serife26

benim adet günümde silik ötesi çizgim 10 dk. sonra çıktı,20 dk.dan sonra az daha belirginleşti,o açıdan sende de bişeyler var olabilir,yarın değil diger gün tekrarla,varsa gebelik ztn daha belirginleşir çizgin.
benim hamile kalmadan önce birkaç defa silik çizgi görmüşlüğüm vardı ama hep idrar damladı ondan,öyle bir durum yoksa neden olmasın,olabilir ama olmama ihtimalini de aklından çıkarma arkadaşım,hayırlısı...

Shadowqueen

Canım bende bir sürü test yaptım ama ne kadar süre geçmiş olsada hamiş değilsem 2.ci çizgi çıkmadı. Umarım senin çizgin bebek belirtisi olur  :amin:

deniz28

arkadaslar bilmiyorum kafam karısık ilk defa böyle birşeyle karsılasıyorum hakkımda hayırlısı neyse o olsun  :amin: :amin:

eguzel89

canım umarım hamilesindir ben geçmişte yaptıgım bir testte aynı görüntüyü görmüştüm yarım saat sonra falan heveslendim ama adet oldum ama ondan sonraki ay hamile kaldım şimdi 6. aya girdik kızımla ilk on dk yı geçince sonuçlara güvenmeyin diyorlar tatlım ama umarım senin bebişin vardır::)
kurban olayım sana Allahım nazardan korusun:)

tuba_hkn

bu tip testlerde 20dk dan sonra cok silik çizgi cıkabılıyor bu gecersiz sayılıyor içinde de yazması lazım bekleme suresınden sonra sılık bı cızgı cıkabılecegı ama yıne de sen  2 3 gun sonra sabah ilk idraınla testı tekrra yap

Herkezin mutlu olmak için başka bir yolu varmış.Kendi yolumu çizdiğimde anladım....

βαlκιz

acaba adetin geçemden yaptıgın içinmi böyle oldu
adetin geçince yap birdaha yada kan testi yaptır kesin sonuç al :icon_thumright:
inşallah hamilesindir :amin: :amin:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

YARIN YİNE DENE DERİM BENN BENCE OLMA OLASILIĞI YÜKSEK
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

suzannn

ÇOK BELLİ OLUYOR AMA YİNEDE TEKRARLA BENCE

bulut84

canım moralini bozmak istemem ama gebelik testinin üstünde yarım saat sonra okunmaz diye yazıyo kutusuna bak istersen yani yarım saat sonraki geçerli degil

niles1983

canım aynısını çok kısa bi süre önce bende yasadım belki konuyu kumussundur testi yaptıktan 20 dk sonra çift çizgi oldu ama nafile hamıle değilmisim:(
Rüzgar Emir'im güzel oğlum seni kuçağımıza alacağımız günü iple çekiyoruz...

Aytii

kesinleşmesinin tek şartı sabah idrarındaki test  :director:

deniz28

aynı durum yine basıma geldi.. ben pko luyum ve ilac kullanmadıgım sürece düzenli adet göremiyorum. bu ay 28 günü baz alarak hesapladım adet günümü ve 4. gün test yaptım cıkmadı 8. gün yaptım yine cıkmadı bugün 10. günüm sabah tekrarladım testi ilk dakikada tek çizgi vardı testi bıraktım banyoda aradan en fazla 10 dakika gecti hatta gecmedi bile cöpe atmak için gittiğimde 2. çizgi hafif vardı hatta hala var gecmedi ama daha da silik acaba diyorum yine mi aynı seyi yasıyorum ama 10 gün gecti eger gebelik olmus olsaydı çizginin net olması gerekmezmiydi  :icon_scratch:

ayse_etiskenece

adetine 2-3 gün varken silik çıkmasında bişey vardır bence canım adet gününü bekle erim o zaman yaparsın bi de test...inş bbeişin vardırrrrrrrrr :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: