15 Mayıs , 2024, 23:20:00

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hamileyim

Başlatan bulut84, 20 Aralık , 2010, 22:45:56

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

bulutcumm insallahh hamilesindir ama hamile gibisin yani olmasa doktor hiç ümit vermezdi

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

HASRET!M S@N@

canım inş hamilesindir test yapmadın mı yazsaydın buraya

**yeşim**

bulut hala ses seda yokmu canım ne oldu test yapmadınmı daha?

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

BENİM DE DEĞERİMİ SÖYLEMEDİ DOKTOR GEBESİN DEDİ BEN SORDUM ÖĞRENDİM.BÜYÜK İHTİMAL ARKADAŞLARIN DA DEDİĞİ GİBİ DEĞERİ DÜŞÜKTÜR BİRAZ DOKTOR ONUN İÇİN ÖYLE DEMİŞTİR.BULUT BENCE HAMİLESİN
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

bulut84

slm kızlar intenette bi site var biliyomusunuz bilmiyorum orda dr sor diye yer var dr soru soruyosun anında mail adresine cvp veriyo orayada yazdım %70 gebelik dedi dr diye oda anlam veremedi evde idrar testi yapsam çıkarmı diye sordum en a 7 8 gün beklemn lazım saglık için dedi o yüzden evde test yapmıyorum bekliyorum
saglık ocagından sonucu vermedi dr bANA bilgisayarında kayıtlıydı ordan okudu degere gelince komik ama ben nasıl bi deger var bilmiyorumki 1.5 yıldır hep negatif cvp aldıgımdan ilk defa gebelik duydum 70 diyince sevindirik olup eve geldim çok cahilim gerçekten oyuncak oldum ilk defa güzel haber duydum sevinemiyorum
bugün 5.günüm 2 gün sonra test yapıcam size hemen haber veririm
ilgilendiginiz için allah razı olsun

KasrıCinan

canım simdiden hamileliğin hayırlı olsun bence gittiğinde çok güzel değerlerle geleceksin ve yüzde 70 değil 100&100 hamile olacaksın.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

Tebessüm

benim de son 3 aydır günüm 1 hafta kadar geçiyodu bu ay 10 gün geçti ve ben evde hiç test yapmadan direk doktora gittim dr hemen ultrasonda baktı gebesin dedi sonra da idrar testi falan istedi pozitif çıktı hepsinde...sen de ultrasonda bakılmak isteseydin daha net olurdu belki :S
Gözümün Nur'u geldi...Çok ama çok hoşgeldi... (:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: Tebessüm - 22 Aralık , 2010, 18:50:55
benim de son 3 aydır günüm 1 hafta kadar geçiyodu bu ay 10 gün geçti ve ben evde hiç test yapmadan direk doktora gittim dr hemen ultrasonda baktı gebesin dedi sonra da idrar testi falan istedi pozitif çıktı hepsinde...sen de ultrasonda bakılmak isteseydin daha net olurdu belki :S
canım hayırlı olsun bebeğn tebrikler

serife26

sağlık açısından beklemek de neyin nesi yahuuu??????????????
adetin geçtiyse arkadasım saat kaçta yapsan sonuç kesin çıkar idrarla yapılan evde yaptığımız testle,bence bekleme,ne gerek var beklemeye daha....

bankacıı

bulut84

slm arkadaşlar 2gündür çamur gibi katı akıntım oluyodu ablam hemşire ona sordum düşük teklikesi olabilir git dr dedi hastaneye gittim ultrasonda rahim duvarın kalın başka bişey görünmüyor dedi kan testi istedi kanda degerim 451 çıktı bugün 6günüm geçti dr 6gün için normalden az bi deger ya dış gebelik ya düşük tehliken var yada saglıklı bi gebelik degil bu dedi 3gün sonra yine gelmen lazım dedi tabi ilişki banyo sıcak su hep yasak gece sancın olursa beklemeden dr gitmen laım dedii sizlere hep sevindirici heber vericem bigün derdim 2yıldır yazrdım hep bu siteye sonunda gebesin dendi ama bu şekilde işte eşime diyemedim gece çalışıyo mobilyada dalgın çalışıp elini kaptırmasından korkuyorum iyiyiz dedim kızlar çok korkuyorum ya bi gece agrım tutar bebegim düşerse dr parça düşerse getir diyo ne kadar kolay söylüyo korkuyorum kendimi hep güçlü hissederdim bugün güçlü olamıyoırum hep bugünü bekledim bennnnnnnn   şimdi sevinemiyorum bile bana dua edin bebegim benle kalsın güçlü olsun annesini bırakmasın özür dilerim eşime anlatamadım doldum sinirlerim çok bozuk kafanızı şişirdim ama duanıza benide katın lütfen

suzannn

canım inşallah normal bir gebeliktir benim adetim 6 gün geçince 250 lerdeydi ama dış gebelikmiş ve benimde belirtim çamur gibi akıntım vardı ama bence sen 48 saat geçince bi kan testi daha yaptır

bankacıı

ya sevinsem mi üzülsem mi bilemedim okuyunca inş bebişin tutunurda bırakmaz annesini duam seninle

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

BULUTCUM BİZE HABER VER İNŞALLAH BEBEĞİN SENLE KALIR ALLAH SANA BAĞIŞLASIN CANIM
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

İnşallah birşeycik olmazda hayırlısıyla iyi haberlerini alırız Bulut  :opucuk: