29 Nisan , 2024, 12:34:17

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

tüp bebek tedavisine başladım...

Başlatan xxcansuxx, 20 Aralık , 2010, 22:21:29

« önceki - sonraki »

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: ☼❤✿P@RİSS✿❤☼ - 22 Aralık , 2010, 17:43:57
Alıntı yapılan: **UMUT ISIGI** - 22 Aralık , 2010, 17:41:50
oyle deme canim ya bak biz 6 yildir ugrasiyoruz sper hareketsizligi,tek care tup bebek.yinede herseye ragmen bin sukur.cok fazla dusunme diyecegim ama elde olmadiginida biliyorum ALLAH hepimizin yardimcisi olsun.
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: 2011 yılı hepımıze şans getirsin ınsallah  :amin: :amin:
AMİİİNNN AMİİİİİNNNNN  :amin: :amin: :amin: :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

**UMUT ISIGI**

Alıntı yapılan: ♥░░♥S@rIkız♥░░♥ - 22 Aralık , 2010, 17:49:04
oyle deme canim ya bak biz 6 yildir ugrasiyoruz sper hareketsizligi,tek care tup bebek.yinede herseye ragmen bin sukur.cok fazla dusunme diyecegim ama elde olmadiginida biliyorum ALLAH hepimizin yardimcisi olsun.
CANIM BENİM RABBİM SENİNDE BENİMDE SİBELİMİNDE TÜM İSTEYEN ARKADAŞLARIMINDA GÖNLÜNE GÖRE VERSİN  :amin:
EN KISA ZAMANDA BİZLERDE ANNE OLMAYI EŞLERİMİZDE BABA OLMAYI TADARIZ  :amin:
BENDE 4 YILDIR UĞRAŞIYORUM HALA YOK.  :'( HAYIRLISI ALLAHTAN  :amin: :amin: :amin:

insallah canim benim ALLAH buyuktur.insallah bizlerde bir gun anne olacagiz ;)
sizde problem varmi umarim yoktur.ben ocak ayinda tedaviye basliyorum insallah nasipse.
En Çok Seni ÖzLerken YeniLiyorum Hayata... Seni YaşayamaDım ßeLki ama SenSizLiği EzberLedim yokLuğunda...

xxcansuxx

ii akşamlar arkadaşlar TEDAVİNİN 4.GÜNÜ gonal F iğnesini yaptım sadece bgn de yarın yumurta kontrolüne gideceğim. inşaallah herşey normaldir bu iğneler folikülleri nasıl geliştirdi yarın göreceğiz
İNŞAALLAH 2011 DE DEDİĞİNZ GİBİ BİZİM YILIMIZ OLUR 2011 YILI SONUNDA HEPİMİZİN KUCAĞINDA BİRER İKİŞER BEBİŞLERİ OLUR :)
ben tedaviye başlayalı çok rahatım bi ilk gün tedaviye başlanacak mı telaşını yaşadım sonrasında çok rahatladım. Allah sonumuzu hayır etsin  :amin:

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: **UMUT ISIGI** - 23 Aralık , 2010, 17:12:38
Alıntı yapılan: ♥░░♥S@rIkız♥░░♥ - 22 Aralık , 2010, 17:49:04
CANIM BENİM RABBİM SENİNDE BENİMDE SİBELİMİNDE TÜM İSTEYEN ARKADAŞLARIMINDA GÖNLÜNE GÖRE VERSİN  :amin:
EN KISA ZAMANDA BİZLERDE ANNE OLMAYI EŞLERİMİZDE BABA OLMAYI TADARIZ  :amin:
BENDE 4 YILDIR UĞRAŞIYORUM HALA YOK.  :'( HAYIRLISI ALLAHTAN  :amin: :amin: :amin:

[/quote

insallah canim benim ALLAH buyuktur.insallah bizlerde bir gun anne olacagiz ;)
sizde problem varmi umarim yoktur.ben ocak ayinda tedaviye basliyorum insallah nasipse.

ŞİMDİLİK BİZDEDE PROBLEM YOK ÇOK ŞÜKÜR.BEKLİYORUZ.HAYIRLISI ALLAHTAN  :amin: :amin:
İNŞALLAH SENİNDE TEDAVİN OLUMLU SONUÇLANIR  :amin:

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 23 Aralık , 2010, 17:31:39
ii akşamlar arkadaşlar TEDAVİNİN 4.GÜNÜ gonal F iğnesini yaptım sadece bgn de yarın yumurta kontrolüne gideceğim. inşaallah herşey normaldir bu iğneler folikülleri nasıl geliştirdi yarın göreceğiz
İNŞAALLAH 2011 DE DEDİĞİNZ GİBİ BİZİM YILIMIZ OLUR 2011 YILI SONUNDA HEPİMİZİN KUCAĞINDA BİRER İKİŞER BEBİŞLERİ OLUR :)
ben tedaviye başlayalı çok rahatım bi ilk gün tedaviye başlanacak mı telaşını yaşadım sonrasında çok rahatladım. Allah sonumuzu hayır etsin  :amin:
ARKADAŞIM İNŞALLAH HAYIRLI HABERLE GELİRSİN YARIN   :amin: :amin: :amin:

KONYALI

cansu merhaba,allah emeğinin karşılığını verir inşallah...bende bu ay tüp bebeğe baslıyorum allah nasip edersede...çok merak ettım iğneleri kendınmı vuruyorsun... :y25: :y25: :honk:

mltm01

arkadaşlar bende yarın başlıyorum..tedaviye hayırlısıyla inşallah rabbim artık boş çevirmesin.. :y25: :amin:

xxcansuxx

selam arkadaşlar TEDAVİNİN 5.GÜNÜ
doktora gittim, yumurtaların gelişimine baktı doktor. henüz olgunlaşmamışlar 4 yumurta vardı ama küçüklerdi gonal F 225 ünite devam edelim dedi pazartesi tekrar kontrole gideceğim. ilaclara reaksion herkesde farklı olur kimisi hemen 1 ilaç içer baş ağrısı geçer kimi 3 içer ancak geçer dedi. inşaallah pazartesi yumurtalar daha olgunlaşır.
evet iğneleri kendim yapıyorum sorun olmuyor. göbekten zaten nasıl yapılacağını gösterdiler çok minik ucu incecik hiç acı hissedilmiyor.
mltm hayırlısı olsun inşaallah olumlu sonuçlar alırız herbirimiz

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: mltm01 - 24 Aralık , 2010, 13:43:13
arkadaşlar bende yarın başlıyorum..tedaviye hayırlısıyla inşallah rabbim artık boş çevirmesin.. :y25: :amin:
MELTEMCİM İNŞALLAH EMEKLERİN BOŞA ÇIKMAZ.RABBİM YARDIMCIN OLSUN  :amin: :amin:
BU ARADA ADANALIMISIN SEN  :dontknow:

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 24 Aralık , 2010, 18:19:56
selam arkadaşlar TEDAVİNİN 5.GÜNÜ
doktora gittim, yumurtaların gelişimine baktı doktor. henüz olgunlaşmamışlar 4 yumurta vardı ama küçüklerdi gonal F 225 ünite devam edelim dedi pazartesi tekrar kontrole gideceğim. ilaclara reaksion herkesde farklı olur kimisi hemen 1 ilaç içer baş ağrısı geçer kimi 3 içer ancak geçer dedi. inşaallah pazartesi yumurtalar daha olgunlaşır.
evet iğneleri kendim yapıyorum sorun olmuyor. göbekten zaten nasıl yapılacağını gösterdiler çok minik ucu incecik hiç acı hissedilmiyor.
mltm hayırlısı olsun inşaallah olumlu sonuçlar alırız herbirimiz
CANSUCUM İNŞALLAH PZTS GÜNÜ HERŞEY DR.UN İSTEDİĞİ GİBİ OLUR  :amin:
RABBİM YARDIMCIN OLSUN.BENDE HEYECANLA SONUÇLARINIZI BEKLİYORUM.İNŞALLAH BEBEKLERİNİZ TUTUNURDA
BANADA UMUT IŞIĞI OLURSUNUZ  :amin: :amin: :amin:  :opucuk:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ♥░░♥S@rIkız♥░░♥ - 24 Aralık , 2010, 18:25:07
Alıntı yapılan: mltm01 - 24 Aralık , 2010, 13:43:13
MELTEMCİM İNŞALLAH EMEKLERİN BOŞA ÇIKMAZ.RABBİM YARDIMCIN OLSUN  :amin: :amin:
BU ARADA ADANALIMISIN SEN  :dontknow:

mltm naptın başlamadın mı tedaviye haberlerini bekliyorum :) inş.güzel haberler verirsin  :amin:
benım tedavi devam yarın tekrar yumurta takibi için kontrole gideceğim inş.büyümeye başlamışlardır.

xxcansuxx

ii akşamlar herkese TEDAVİNİN 8.GÜNÜ
bugün doktora gittim yumurtalarım büyümeye başlamış gonal f iğnesinin yanında citrotıde diye bir iğneye daha başladık o da göbekten yapılıyor. yarın yine gonal f+citrotıde yapacağım. çarşamba kontrol var yine. günler yavaş yavaş bitiyor... sanırım az kaldı tedavinin bitmesine hayırlısı olsun  :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 27 Aralık , 2010, 18:52:41
bugün doktora gittim yumurtalarım büyümeye başlamış gonal f iğnesinin yanında citrotıde diye bir iğneye daha başladık o da göbekten yapılıyor. yarın yine gonal f+citrotıde yapacağım. çarşamba kontrol var yine. günler yavaş yavaş bitiyor... sanırım az kaldı tedavinin bitmesine hayırlısı olsun  :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin:
hayırlı sonuçlarla gel canım ınsallah  :amin: :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ❥★♣PẪЯiSS ♣★❥ - 28 Aralık , 2010, 22:11:49
geldim :) bugün doktora gittim yumurta sayım  çok fazla değil 6-7 tane sanırım hayırlısı :( cuma günü sabah yumurta toplanacak o güne kadar inş.daha da iii olur yumurtalarım. bu akşam çatlatıcı iğne vurulacağım göbekten 36 saat sonrasında zaten yani cuma günü toplama var. dualarınızda olmak dileğiyle inşaallah kolay geçer cuma günü hayırlısı olsun bakalım

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 29 Aralık , 2010, 18:23:54
Alıntı yapılan: ❥★♣PẪЯiSS ♣★❥ - 28 Aralık , 2010, 22:11:49
geldim :) bugün doktora gittim yumurta sayım  çok fazla değil 6-7 tane sanırım hayırlısı :( cuma günü sabah yumurta toplanacak o güne kadar inş.daha da iii olur yumurtalarım. bu akşam çatlatıcı iğne vurulacağım göbekten 36 saat sonrasında zaten yani cuma günü toplama var. dualarınızda olmak dileğiyle inşaallah kolay geçer cuma günü hayırlısı olsun bakalım
CANSUCUM İNŞALLAH HERŞEY DAHADA İYİ OLUR.  :opucuk: DUALARIMDASIN  :amin:
RABBİM YAR VE YARDIMCIN OLSUN.ALLAHIM TEZ ZAMANDA HEPİMİZİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRSÜN  :amin: :amin: