28 Nisan , 2024, 18:52:43

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

tüp bebek tedavisine başladım...

Başlatan xxcansuxx, 20 Aralık , 2010, 22:21:29

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

konyalı mısın nerede yaptırıyosun hangi merkezde tüp bebeği kaç yaşındasın bir de?

KONYALI

cnm ben ıstanbulluyum,konya cok guzel bır sehır mevlanalar sehrı öle aklıma geldı nıck yaptım kendıme...umarım uğurlu gelir...29 yasındayım canım ben,istanbul tüp merkezınde yaptıyorum...

xxcansuxx

konyalı, bir de doktorun sana progesteron içeren iğne verdi mi? prognex 50mg günde 2 defa verdi kalçadan o da kötü ediyor hareket edemiyorum. transfer günü başladık folıc plus ve bi hap daha içiyorum aspirinle de var günde 1 tane.

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KONYALI - 06 Ocak , 2011, 21:47:57
cnm ben ıstanbulluyum,konya cok guzel bır sehır mevlanalar sehrı öle aklıma geldı nıck yaptım kendıme...umarım uğurlu gelir...29 yasındayım canım ben,istanbul tüp merkezınde yaptıyorum...
:) anladım bende konyalıyım oradaysan tanıdık doktorlar olabilir diye sordum bende diyarbakırdayım burada yaptırdık bakalım umarım sonuçlarımız güzel olur

KONYALI

canım iğneyi transferden sonra vurulcakmısım.benım transferım henuz yapılmadı..c.tesi allah nasip ederse..iğneyi ne kadar süre vuruluyorsun...uf valla iğne iğne...ana olmak ne zormus cansu ya.....
benım ananem ana olcana taş ol der hep...bosuna demıyomus demekkı...tas gıbı sert olcankı ana olasınnn

xxcansuxx

1.NUHCAN TRANSFERİN 8.GÜNÜ........TEST GÜNÜ 10 OCAK HAYIRLISIYLA İNŞ POZİTİF OLUR :amin: :amin:
2.SIRADA BEN VARIM SANIRIM TRNSFERIN 3.GÜNÜ.... TEST GÜNÜM 15 OCAK
3.KONYALI 8 OCAK TRANSFER......... TEST GÜNÜ MUHTEMELEN 20 OCAK
HADİ HAYIRLISI İNŞ.ARKA ARKAYA POZİTİF SONUÇLARIMIZI PAYLAŞIRIZ SARIKIZ SENDE BU ARADA BİR YERE HAMİLEYİM HABERİNİ SIĞDIR ARTIK...
BİRDE UMUT IŞIĞI VAR AY SONUNA DOĞRU TRANSFERİ OLUR SANIRIM inş. :amin:

KONYALI

evet ya bızımde lıstemız olsun hadı kızlar..sıra sıra verelım haberlerı...süper oldu bu cansucum...

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KONYALI - 06 Ocak , 2011, 21:56:19
canım iğneyi transferden sonra vurulcakmısım.benım transferım henuz yapılmadı..c.tesi allah nasip ederse..iğneyi ne kadar süre vuruluyorsun...uf valla iğne iğne...ana olmak ne zormus cansu ya.....
benım ananem ana olcana taş ol der hep...bosuna demıyomus demekkı...tas gıbı sert olcankı ana olasınnn
EVET YA NE ZOR DİMİ İNAN BENIMDE AKLIMDAN BU ÇIKMIYOR GECE İĞNELERİN AĞRISINA DAYANAMADIM NORMALDE DAYANIRDIM AMA BEİME VE AYAĞIMA DÖKÜLDÜ AĞRI HİÇ DEVİNEMEDİM AĞLADIM AĞLARKENDE ŞİKAYET OLACAK ALLAHIMA DİYE DE KORKTUM ŞİMDİDEN BÖLE Mİ ANNE OLACAM DEDİM DUA EDİİP UYJUYA DALDIM AMA İNAN ÇOK ACITIYOR VURULDUKTAN BİKÇ SAAT SONRA GİRİYO AĞRI... BEN YUMURTA TOPLAMA GÜNÜ VURUNMAYA YANLIŞ YAZMIŞIM TRNSFER GÜNÜ DİYE. SÜREKLİ KULLACAKMIŞIM DOKORUM KES DİYENE KADAR.  POZİTİF SONUC ALINCADA VURUNMAYA DEVAM EDEN HASTALAR VARMIŞ. BAKALIM BENDE KALÇA KALIRSA DAHA TEST GÜNÜNE KADAR 17 TANE DAHA VAR :(

KONYALI

ay cıddımısın sen cnm ya,,,bak doktor bana hıc sölemedı onu...vay hain adam vay..bana 3 tane ığne vermıs cnm...yumurta toplama gunu hepsını değiştirdi ilaçların...dur bakayım iğnenın adını neymıs...proluton...ayyy  aynı iğne galiba değilmi???

KONYALI

senın problemın neydı cnm...ben pkoyum...acaba banada iğne vercekmı ya.... :cildir:
herkes vuruluyormus bu iğneleri..sanırım düşük olmasın dıyeymıs değilmi

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KONYALI - 06 Ocak , 2011, 22:08:11
ay cıddımısın sen cnm ya,,,bak doktor bana hıc sölemedı onu...vay hain adam vay..bana 3 tane ığne vermıs cnm...yumurta toplama gunu hepsını değiştirdi ilaçların...dur bakayım iğnenın adını neymıs...proluton...ayyy  aynı iğne galiba değilmi???
DUR CANIM PANİK YAPMA ŞİKAYETLER FARKLIDIR PROGYNEX İĞNENİN İSMİ. PROGESTORON İÇERİKLİ EVET DÜŞÜK OLMASINI ENGELLEMEK İÇİN. NUHCAN DA GÜNDE 1 TANE VURUNUYOMUŞ BEN 2 TANE :(
BENIM TÜPLERİM TIKALIYDI SPERMDE DE AZ SAYI DÜŞÜKLÜĞÜ VARDI AMA O HALLOLMUŞTU.SORUN BENDEYMİŞ DİREKT TÜP BEBEK DEDİLER

KONYALI

anladım cnm...artık ya allah dedık basladık cnm..göbeımden tam 10 iğne oldum,kalçadan olanlarada dayanacaz yapıcak bısey yok...ınsallah hamıs kalırızda hamılelıgımız sağlıkla gecer,hayırlı ve sağlıklı evlatlar alırız kucağımıza

KONYALI

cnm benım esım geldı,konusuruz gene..yarın calısıcam giremem herhalde...ama transferden sonra yazarım muhakkak..kendıne ve bebısıne ıyı bak emi...iyi geceler canım

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KONYALI - 06 Ocak , 2011, 22:18:32
anladım cnm...artık ya allah dedık basladık cnm..göbeımden tam 10 iğne oldum,kalçadan olanlarada dayanacaz yapıcak bısey yok...ınsallah hamıs kalırızda hamılelıgımız sağlıkla gecer,hayırlı ve sağlıklı evlatlar alırız kucağımıza
AMİN İNŞ.CANIM BUNLAR GELİP GEÇER O GÜZEL HABERİ ALALIM DA DİMİ :) NEYSE CANIM BENIM ÇIKMAM GEREK ÖPÜYORUM DİKKAT ET KENDİNE SENDE YAZ SIK SIK MERAK EDİYORDUM ZATEN SENİ DE BUGÜN GİRMİŞSİN İİİ OLDU HABERLERİNİ ALDIĞIM... İİ GECELER

xxcansuxx