İlk Aşılama İle Hamile Kalan Duydunuz mu? Sonuca Son 4 Gün geri Sayım Başladı :)

Başlatan sellini, 20 Aralık , 2010, 13:49:45

« önceki - sonraki »

ponçik

Bizim arkadaşımız ilk aşılamada ikiz bebek sahibi oldu
İnşallah senin de hayırlısıyla bebeğin karnındadır  :love9:

sellini

Goncacığım canım çok sağol dualarun için. İnşallah Allahım hayırlısını verir. Doktor bana da üçüz, dördüz olabilir ya da hiç olmayabilir de dedi.  :dontknow: Bakalım Cumartesi normalde adet olmam gerekiyor. Umarım olmam.

[url=http://www

ayla89

inş adet olmazsın canım benim allah sesini duysun boş çevirmesin inş hamilesindir bende 10 aydır bekliyorum tedaviye başladım bakalım hayırlısı

seda87

İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

sellini

Alıntı yapılan: seda87 - 11 Mayıs , 2011, 10:00:46
benim kuzeninde ilk aşılamada bebeği oldu şimdi 3 aylık oğlu var :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:nazar:  :nazar:  :nazar: Ayyy ne kadar güzelll. Maşallah. İnsan böyle duyunca ümitleniyor. Allah tüm isteyenlere en kısa zamanda nasip eder inşallah  :amin:  :amin:  :amin:

<<<betty>>>

Rabbim hakkında hayırlısını versin canım,
İnşallah gönlündeki olur da adet olmazsın cumartesi günü  :opucuk:
Beklemek ne zordur şuan senin için, Allah sabır versin canım benim, inşallah meleğin sana gelmiştir  :amin: :amin:

sellini

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 11 Mayıs , 2011, 15:44:21
Rabbim hakkında hayırlısını versin canım,
İnşallah gönlündeki olur da adet olmazsın cumartesi günü  :opucuk:
Beklemek ne zordur şuan senin için, Allah sabır versin canım benim, inşallah meleğin sana gelmiştir  :amin: :amin:

Betty canım çok teşekkür ederim.  :amin:  :amin:  :amin: 2 gün kaldı. Çok heyecanlıyım. Bu ilk aşılamam ama doktor umut verici konuştuğu için ister istemez bi beklenti oluştu. Fakat hiç bir şey hissetmiyorum  :dontknow: dün adet olacakmışım gibi karın ağrım oldu ve akşama geçmişti. Başka da bişey yok  :icon_scratch:

Dilara Ebrar

benim haala adet olacakmışım gibi kasıklarım ağrır.17+0 olduk bugün.ondan belli olmaz canım.allahım gönlüne göre versin  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

sellini

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 11 Mayıs , 2011, 15:54:16
benim haala adet olacakmışım gibi kasıklarım ağrır.17+0 olduk bugün.ondan belli olmaz canım.allahım gönlüne göre versin  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

:amin:  :amin:  :amin: Dilaracığım sabırsızlıkla bekliyoruz neredeyse 1.5 yıl olacak  :'( Çok yoruldum, yıprandım artık  :crybaby2: bu ay da olmazsa 2 ay ara vereyim diyorum  :y25:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: sellini - 11 Mayıs , 2011, 16:12:47

:amin:  :amin:  :amin: Dilaracığım sabırsızlıkla bekliyoruz neredeyse 1.5 yıl olacak  :'( Çok yoruldum, yıprandım artık  :crybaby2: bu ay da olmazsa 2 ay ara vereyim diyorum  :y25:

öyle deme canım biliyorum çok zor bekelemek, ama mutlaka vardır vakti saati,
ben de her ay ağlıyordum adet olunca, ama bak bu ay geldi meleğim, gerçi daha çok başındayız ama  :nazar:
bol bol dua et, Rabbim hayırlısını versin canım benim, sıkma kendini  :opucuk:

sellini

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 11 Mayıs , 2011, 16:20:03

ben de her ay ağlıyordum adet olunca, ama bak bu ay geldi meleğim, gerçi daha çok başındayız ama  :nazar:

:nazar:  :nazar:  :nazar: Maşallah canım sağlıkla minik meleğini kucağına alırsın inşallah. Bana benim gibilere de duanı eksik etme olur mu?  :love7: Sende ne gibi belirtiler olmuştu? Benim ara sıra karnım ve kasıklarım ağrıyor adet olacakmışım gibi  :dontknow: Allahım yarabim bu ayda olmadı sanırım yaaaa  :crybaby2:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: sellini - 11 Mayıs , 2011, 16:40:36
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 11 Mayıs , 2011, 16:20:03

:nazar:  :nazar:  :nazar: Maşallah canım sağlıkla minik meleğini kucağına alırsın inşallah. Bana benim gibilere de duanı eksik etme olur mu?  :love7: Sende ne gibi belirtiler olmuştu? Benim ara sıra karnım ve kasıklarım ağrıyor adet olacakmışım gibi  :dontknow: Allahım yarabim bu ayda olmadı sanırım yaaaa  :crybaby2:

canım valla hiç belirti olmadı desem yeridir,
sadece adetime 1 hafta kala yüzüm sivilcelendi, ben de bahar havasına yordum, polenler yapmıştır dedim,
bi de arada bi kasıklarıma sızı giriyordu, sonra hemen geçiyordu...
hatta ben de senin gibi adet olucam diye bekliyordum,
çünkü ben normalde de adet sancısı çeken bir insan değilim çok şükür,
ağrı değilde dediğim gibi, kısa süreli sızlama oluyordu...
Morelini bozma canım belki de gelmiştir bebeğin, az kalmış biraz daha sabret olur mu canım,
Rabbim sana da göstersin, yaşatsın bu güzel duyguyu,
inşallah en kısa zamanda sen de kavuşursun meleğine  :amin:  :amin:  :amin:

✿گสЯเ_ќĮż✿

CANIM RABBİM EMEKLERİNİ BOŞA ÇIKARMASIN  :opucuk:
İNŞALLAH BEBEĞİN HAYIRLISIYLA TUTUNMUŞTUR SANA. :amin:
GÜZEL HABERLERİNİ DUYMAK DİLEĞİYLE ALLAHA EMANET OL  :wave:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

KONYALI

cnm bende asılama yaptırdım ama tutmadı,ama ben tutmadıgını hıssetmıstım zaten..eger sen bebegını hıssedıyorsa gelmıstır sana sıkma canını...ben tup bebek yontemıyle hamıle kaldım ve o zaman hıssetmıstım hamıle oldugumu ınsan hıssedıyor..herkesde farklı kımısının vucudunda değişiklik oluor,kımısının psıkolojısınde...bende bu asmaları bırbır yasadıgım ıcın senı cok ıyı anlıyorum..umarım bebısın tutunmustur sana...

sellini

Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 11 Mayıs , 2011, 22:47:41
CANIM RABBİM EMEKLERİNİ BOŞA ÇIKARMASIN  :opucuk:
İNŞALLAH BEBEĞİN HAYIRLISIYLA TUTUNMUŞTUR SANA. :amin:
GÜZEL HABERLERİNİ DUYMAK DİLEĞİYLE ALLAHA EMANET OL  :wave:

:amin:  :amin:  :amin: İnşallah tutunmuştur bebeğim  :love7: