18 Nisan , 2024, 16:14:25

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Tesettüre dair herşey...Buyurun Köşemize..

Başlatan hüzünden_gelme, 19 Aralık , 2010, 15:53:17

« önceki - sonraki »

simass

selam kızlar..ben yeni kapandım...biyere giderken eşarp ütülemek zor olur diye ben de hepsini ütüleyip pantolon askıları var bilirsiniz..onlara asıyorum..hiç iz de olmuyo çok pratik bir yöntem tavsiye ederim..selamlar

hüzünden_gelme

pantolan askısıda güzel fikir sağol simascım :opucuk:

simass

βαlκιz

çogu ütülü olarak katlı durur
ama genelde çok fazla kullandıklarım gardolabımda asılı durur kırışmıycak şekilde
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

βαlκιz

Alıntı yapılan: simass - 29 Aralık , 2010, 16:30:39
selam kızlar..ben yeni kapandım...biyere giderken eşarp ütülemek zor olur diye ben de hepsini ütüleyip pantolon askıları var bilirsiniz..onlara asıyorum..hiç iz de olmuyo çok pratik bir yöntem tavsiye ederim..selamlar
:laughing7: benim yöntemim iştee  :icon_thumright:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

SiRiNe

Alıntı yapılan: ❤balkızzz❤ - 29 Aralık , 2010, 17:16:00
Alıntı yapılan: simass - 29 Aralık , 2010, 16:30:39
:laughing7: benim yöntemim iştee  :icon_thumright:
:icon_thumright: :icon_thumright: bende öyle yapiyorum  :k06:

derbeder

ben her disari ciktigimda hic birsey yoksa bile, illaki esarbim vardir utulemek icin...o gosterdiginiz seyler icinde yer lazim bende yer yok zaten. iki tane buyuk sepetim var onlarin icinde durur esarplarim.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

Alıntı yapılan: hüzünden_gelme - 29 Aralık , 2010, 15:33:38
kızlar nette şöyle bırsey buldum çok yaratıcı bırsey bence

Ben askilik kullaniyorum hicde kirismiyor  :k06:

hüzünden_gelme

balböcegı kapalımısın sende ben senı açık sanıyordum :k06: :k06:

Balböceği

Alıntı yapılan: hüzünden_gelme - 29 Aralık , 2010, 21:40:47
balböcegı kapalımısın sende ben senı açık sanıyordum :k06: :k06:
Evt canim kapaliyim 2,5 3 sene olacak  :k06:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

eşarplarım asılı durur heleki ipek olanlarıı cok cabuk kırısıyolar dısarı cıkarken siyah ferace giyiyorum siyah ama evde veya misafirlige giderken her renkte giyerim o konuda sorunum yok eşimde karısmazz  :laughing7: :laughing7:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

βαlκιz

ferace giymeyi çok seviyorum
ama bende yok hiç
burdan giderken alıcam inşallah

hüzünden_gelme

bunlar esarplarımın sadece bır kısmı devamı gelıcek :k06:

çok severek aldıgım gömleğim :love9:

AyNi

bende elbise askısı yöntemini kullanıyorum, bide sağlam bi karton parçasını gardolabımın dış tarafına yapıştırdım, sağlam bi şekilde, sık kullandıklarımı oraya ucundan toplu iğne ile asıyorum... hiç kırışmıyo...  :icon_thumright:

βαlκιz

ben en son istanbuldan gelicemiz gün
ferace ve kot etek aldım
pardesü alıcaktım ama vakit yoktu
görümcemle aynı bedenlerimiz o begendigim modeli alıcak yollıycak bana  :k06: