Kokusunu özlediğiniz birşey var mı ?

Başlatan hüzünden_gelme, 18 Aralık , 2010, 21:33:19

« önceki - sonraki »

belkis_nur

askimin     :love9:     :love9:   

:love9:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cennette beni bekleyen yavrularimin kokusunu    :y25: :y25: :y25: :y25:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

afram

:y25: şimdi ayrıldım  :-[ ama hayatım aşkım bitanemin kokusunu özledim :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

RABBİM BİR MELEK BAHŞETSİN DİYE BEKLİYOMM!

bebişim616161

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 18 Aralık , 2010, 22:17:34
bebek kokusuna çok hasretım  :y25: :y25: :y25: çok ozlem duyuyorum allahım ınsallah bende anne olurumda bebegımı doya doya koklarım :amin: :amin: :amin:

oyy cnm benm gecen sene yazmıs bunu bak simdi bebişi karnında
aynen bende bebek kokusuna hasretim

hüzünden_gelme

sigara  :k06: işten geldıgımden beri içmiyorum  :sad1:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ((¯`»ஐ    ¢нιℓєкஐ«´¯)) - 30 Mayıs , 2011, 19:32:02
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 18 Aralık , 2010, 22:17:34
bebek kokusuna çok hasretım  :y25: :y25: :y25: çok ozlem duyuyorum allahım ınsallah bende anne olurumda bebegımı doya doya koklarım :amin: :amin: :amin:

oyy cnm benm gecen sene yazmıs bunu bak simdi bebişi karnında
aynen bende bebek kokusuna hasretim
EVET CANIM 4 SENEDIR HASRETLE SABIRLA BEKLEDIM MELEGIMI  :y25: :love9: RABBIME SONSUZ ŞÜKÜRLER OLSUN  :amin: DARISI SENIN BAŞINA INSALLAH  :amin:

Aytii

annemin babamin ablalarimin abimin ailemin kokusunu o seneler önce dagilan ailemin kokusunu özledim  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Balböceği

Annecigimin  :love9: :love9: :love9: :love9:

az kaldii insallah .............

suzannn

bebeğimin kokusu o olmasada aklım hep onda

beyza1986

yegenlerimin kokusunu coooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook özledim kurban olsun teyzesi onlara ölürüm onlar icin hele biri var bal baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal

keyameya

ben herşeyin kokusunu özledim :crybaby2: hamilelik nedeniyle hiçbişeyin normal kokusunu alamıyorum.eskiden sevdiğim bütün kokular iğrenç geliyo ve midemi bulandırıyo malesef :crybaby2: her gün birlikte olmamıza rağmen eşimin kokusunu bile özledim.çünkü ona yaklaşamıyorum.yaklaşsam bile ya burnuma peçete tıkıyorum yada yüz maskesi takıyorum.kendi kokum bile midemi bulandırıyo.Allahım nolur kurtar beni bu durumdan.çok berbat bişe çokkkk :y25: :y25: :y25:

ponçik

yağmur sonrası ıslak toprak ve çimen kokusu  :love9:

...ŞehzadEfe...

Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

Aytii

hüzünden_gelme