29 Mart , 2024, 02:51:17

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

duygusu Arkadaşımız da Bebeğini Kucağına Almış

Başlatan тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят, 18 Aralık , 2010, 18:20:32

« önceki - sonraki »

polaire

Alıntı yapılan: duygusu - 18 Aralık , 2010, 23:36:25
saolun kızlar allah herkeze nasip eder ınsallah bebegım erken dogdu ama cok sukur saglıgı yerınde tek sorunumuz emmıyo cok dua edıyorum ınsallah emer pompa kullanıyorum cok yorucu oluyo bebegım saglıklı olsunda herseye deger :binkybaby:

Hayırlı olsun bebeğini güle güle büyüt. Merak etme sonradan alışıyorlar memeye. Benim kuzenimin de bebeği doğduğunda çok uğraştılar almadı memeyi artık kilo azalınca sarılık artar daha tehlikeli diye doktoru sağarak ver dedi. Neredeyse üç hafta sağarak verdi sonra yavaş yavaş göğüs ucu takarak denedi şimdi direk göğsünden alıyor hiç uç bile takmıyor. Bir ay kadar uğraştı artık göğsü almaz biberona alıştı derken şimdi maşallah hiç sanki ağzına biberon değmemiş gibi emiyor.

AŞKIMCIM SCS

canım gözün aydın Rabbim analı babalı büyütsün inşallah... hayırlı sağlıklı bir evlad olur inşallah...

duygusu

saolun kızlar bebeğim 35+4 gunluk dogdu yavas yavas emmeye calsıyo gıbı yapıyo ama 2 cekıyo bırakıyo ınsallah alısacak:) sagma makınasıda aldık onuda beceremıyorum dua edın

✿گสЯเ_ќĮż✿

TEBRİKLER ARKADAŞIM  :flowers: :flowers:
RABBİM ANALI BABALI BÜYÜTMENİZİ NASİP ETSİN  :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

gülfer

❤ հმzεlἶო ❤

tebrik ederim cnm bebisini saglikla buyut insallah  :amin:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

н∂vv∂ ツ

hayırlı olsun canım
Allah analı babalı büyütsün

Uploaded with ImageShack.us

suzannn

ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTMEYİ NASİP ETSİN ÖMRÜ UZUN SAĞLIKLI MUTLU HAYIRLI EVLAT OLSUN

duygusu

saolun kızlaarr allah ısteyen herkeze nasıp etsın ıns:)

burcum

) SaMiRa (

AŞKIMCIM SCS

ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN İNŞALLAH CANIM :love9: :love9: :love9: hayırlı olsun canım

ponçik

Alıntı yapılan: duygusu - 20 Aralık , 2010, 20:36:50
saolun kızlar bebeğim 35+4 gunluk dogdu yavas yavas emmeye calsıyo gıbı yapıyo ama 2 cekıyo bırakıyo ınsallah alısacak :) sagma makınasıda aldık onuda beceremıyorum dua edın

maaşallah kuzuya, erken doğmuş ama yine de emmek için gayret ediyor annesi , inşallah gün geçtikçe daha da toparlanır ve pompaya da gerek kalmaz , Allah analı babalı büyütmek nasip etsin  :flowers:

asya81

allah analı babalı büyütsün en güsel günlerini görmeyi nasip etsin :amin: