KELEBEĞİMMM ÖMRÜN UZUN OLSUNNNN

Başlatan ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤, 18 Aralık , 2010, 13:13:06

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: tulayysl - 29 Nisan , 2011, 12:10:45
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 29 Nisan , 2011, 12:07:19
Alıntı yapılan: tulayysl - 29 Nisan , 2011, 11:59:13
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 29 Nisan , 2011, 11:55:32
Alıntı yapılan: tulayysl - 27 Nisan , 2011, 19:42:23
ayy nurrrrrrrr bütün gece ruyamda seninle uğrastım. doğuma gidiyordun bebişşin acele etti geliyordu. yanında nasıl koşuşturuyorum gormen lazım bebişin doğdu aldım küvöze koydum maaşallah pek sağlıklıydı erken gelmesine rağmen. bütün gece senle bebişinle mesaideydim yani canım

:D oğlumla seni uğraştırmışız gece gece hayırdır inşallah :D sağol canım benim düşünmüşsün demekki  bizi bizde rüyana girmişiz :D ayyyy erken mi doğacak acaba benim oğlan bana da hep öyle geliyo ama hayırlısı olsun sağlıklı olsun benimle kalsın da bir ömür.öpüyorum kuzucuğunla senii
yok yok sıkıntı yapma sen erken gelmez. benim ki daha kucuk ya benm ki gelseydi ruyamda olmazdı. ee nur teyzemizin ki kocaman olduguna gore seni gormusuzdur.sen merak etme zamanında gelir bizim pehlivan. stres yapma. haftalar ilerledikçe genel bi ruya bu dert etme

inşallah canım allah yardımcımız olsun o kadar tuttum karnımda  9 hafta daha tutmam lazım :D dimii ...senin prensesinde büyümüş annesi maşallah allah sorunsuz bitirmemizi nasip etsin sonra burdan seninki diş çıkardı benim ki kuş çıkardı diye konuşalım inşallah :D
inşallah yaa. yerim ben onları. sezaryen mi olacaksın normal doğum mu.

normal istiyorum canım ama son anda ne dicek doktor bilmiyorum
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: seda87 - 29 Nisan , 2011, 12:15:52
ayyy nurcum yaa nasılda büyümüş senin paşan maşallah  :nazar: :nazar: :nazar:41 kere.rabbim hayırlısıyla doğmasını ve kucağınıza aldığınız günleride göstersin inş. :opucuk: :opucuk: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin:

evet teyzesi kocaman oldu maşallh.allah hepimize nasip etsin
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

hüzünden_gelme

:nazar: :nazar: :nazar:

ALLAH NAZARLARDAN SAKLASIN SAĞ SAĞLIM KUCAGINA ALMAYI NASIP ETSIN :amin: :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: Aşк ѕαη¢ıѕı - 30 Nisan , 2011, 00:02:32
:nazar: :nazar: :nazar:

ALLAH NAZARLARDAN SAKLASIN SAĞ SAĞLIM KUCAGINA ALMAYI NASIP ETSIN :amin: :amin:

allah razı olsun canımmm

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

yinee geldiiii annen sana yazmayaa bebek oğlumm  :opucuk: 1 haftadır iyi tembellik yaptık seninle bi tek büyük annaneye gittik geçenlerde sevdiğimiz börekten yaptı yedik afiyetle.börek dedim de sana bir sır veriyim mi oğlum senin için pasta börek yemek çalışmalarına başladım.geçen gün ilk defa börek yaptım çok ayıbiliyorum 28 yaşına geldim ama ne vaktim oldu ne hevesim oldu anca yemeyi sevdim ben annecim.biraz yakmışım ama baban yine de mutlu oldu yedi afiyetle ilk defa karşılaştı öyle börekli bi tabloyla karısının elinden  :ehi: dün de elmalı turta tarifi buldum internetten yaptım ama o çok güzel olmuş baban şaşırdı noluyo hatun dedi dedim oğlum 1,5 - 2 yaşında anne bana börek pasta kek yap derse napıcam dedim ama ben 2 senedir istiyorum benim için öğrenmedin hiç bi şey dedi  :k06: gönlünü aldım hemen kendimi acındırarak çok yoğun çalıyodum da evdeyken anca ev temizleyebiliyodum filan hemen yumuşadı haklısın dedi.napıyım tembel hatun almasaymış onun da şansızlığı işte  :toothy10:
2 gün önce çok canımı acıttın bebek oğlum aynı yere sürekli poponu direyip döndün tam 2 saat sürdü içim ezildi resmen etlerim acıdı içerden biraz daha devam etseydin ağlıcaktım ama kurban olurum ben sen popona sen hareket et yeterki kuzum ama diyorum ki hep aynı yere çalışmasan  ;D
çok çirkin oldum annecim ne giydiğim yakışıyo ne bi şey popom ve göbeğim kocaman oldu nasıl vericez bu kiloları bilmiyorum tiroid bozukluğu var ya kuzum aldığım kiloları veremiyorum ben uzun zamandır amaaannn canımız sağolsun sağlıklı olalım da dimi annecim?
bebeğim sen hiç uyumuyorsun nasıl büyüyeceksin bilmiyorum acaba ben uyun mi uyuyosun annecim gündüz benle birlikte hep uyanıksın kuzum umarım büyümen gelişmen güzel gidiyodur perşembe günü kontrolümüz var seni görmek için şafak sayıyorum bitanecim.doktor teyzen resmini verir çirkin oğluma bakar bakar öperimm bi dahaki kontrole kadar.bi tane resmin var popon dönük yatıyosun aynı baban gibi uyuyosun oğlum en çok o resmini sevorum o kadar masum görünüyosun ki poponu bi ısırsam bi koklasam senii iyice sabırsızlanmaya başladım sana kavuşmak için.seni çok seviyorum minik kelebaaaaaaaaaamm  hadidip bi şeyler yiyelim  :hungry: allaha emanet ol bebek oğlummmmm  :amin:          :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

bebeğim ben uyuyamadım sen zaten hiç uyumuyorsun geceleri çok hareketleniyosun maşallah.anne senin ayaklarını yesinnn.bugün seni görmeye gidicem melek oğlum bakalım nasılmış benim paşam umarım her şey yolundadır bebeğim.bugün 29 hafta 5 günlüksün oğluşum zamanımız azalıyo yavaş yavaş hem seni bir an önce kucağıma almak istiyorum hem de doğumdan korkuyorum.sağlıkla gel oğlum baban da sabırsızlanmaya başladı artık oğlmuz doğsa da ayaklarını öpsek ısırsak deyip  duruyo.dün seninle konuşurken babaya tepki verdin oğlum her öpcüük atmasında vurdun tam 3 kere bunu yaptın belki tesadüf olmuştur ama biz çok mutlu olduk.şu anda da içimde kıpır kıpırsın annen kurban olsun sana.bi kaç gün sonrA anneler günü ilk defa bana bu kadar anlamlı geldi.çünkü allah nasip ederse seneye sende bana anne diye sesleneceksin prensim bunu düşündükçe duygulanıyorum.seni çok seviyorum kuzucum dua ediyorum doktor teyzen güzel şeyler söylesin bugün de.allaha emanet ol canım oğlum  :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

oğluşum benimmmmmm seni gördüm annecim çok mutluyum  :love9: bugün 29 hafta 6 günlüksün bebeğim 1 kilo 720 gr olmuşsun 1 hafta öndeymiş gelişimn  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: maşallah benim prensime hep böyle ol oldumu hiç üzme beni.doktor teyzen normal doğum duruşunda olduğunu söyledi bebeğim çok mutlu ettin bugün beni.güldürdün doktor teyzeni de ultrason aletini koyuyo vuruyosun sağa çekiyo oraya vuruyosun kurban olurum ben sana annemmm duruş şeklinide öğrendim nerde neren var biliyorum artık pış pış yaptığım yerde popon varmış yerim ben senin her yeriniiiiiii eşşek sıpasııııııı resim verdi doktor ama çok kıpırdadığın için güzel çıkmadın yine oğlum anneye mi çektinnn sen çirkin mi olcannn annen gibi.oyyy yerim ben çirkinimi benim en değerli en güzel parçamsın sen seni çok seviyoruz kelebeğim :opucuk:
allaha emanet ol 2 hafta sonra yine görücem seni allah izin verirse 20 mayıs saat:2 de randevumuz varrr

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

bebeğim nöbet mi tutturuyosun anneye azcık uyusak kuzum iyi olmaz mı  ;D tombiş oğlum benimmm  :binkybaby: 

Aytii

teyzesinin koca popolusu  :nazar: :nazar: nasilda gelismis kilosu masallah ona  :nazar: :nazar: :nazar: uyutmaz artik Nurcum  :laughing7: finitooo o güzel uykulu geceler  :wave:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 06 Mayıs , 2011, 08:00:06
teyzesinin koca popolusu  :nazar: :nazar: nasilda gelismis kilosu masallah ona  :nazar: :nazar: :nazar: uyutmaz artik Nurcum  :laughing7: finitooo o güzel uykulu geceler  :wave:

evet teyzesi tosun olmuş tosun maşallah oğluma.erken veda ettik uykulu gecelere doğduklarında mum tutturacaklar bizee mummmmm

Aytii

mum eskidendi canim ya artik projektörle ancak  :laughing7: