İYİ BİR DOKTOR BULAMIYORUMM ......

Başlatan ♥ღ♥ JADE ♥ღ♥, 17 Aralık , 2010, 13:27:26

« önceki - sonraki »

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

MERHABA AKADASLARRR.....
BEBEGİMİ BU ANA AKADAR 3 DR GÖTÜRDÜM AMA HİÇ BİRİNDEN MEMNUN KALMADIM... YA BİRİNİN SURATI COK ASIK BİRİ İLGİSİZ  BİRİ NE OLUP BİTTİGİNİ İYİ ANLATMIYOR... BU SEBEBLERDEN DOLAYIDA İÇİME SİNMİYO VE GUVEN VERMİYO SİZLERİN BANA ÖNERE BİLECEGİ COCUK DOKTORU VAR MI ANADOLU YAKASINDA ÜMRANİYE TARAFINDA VARSA  COK İYİ OLURRR
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

Demet_dk

SİBEL BEN OĞUZHAN BEYE GÖTÜRÜYORUM DOĞDUĞUNDAN BERİ

ÇOK İLGİLENDİ SAĞOLSUN HER GİDİŞİMİZDE GEREK TELEFONLA OLSUN

HEP SORULARIMA CEVAP VERDİ

ÖNCEDEN ÇAKMAKTAYDI ŞİMDİ DİĞER TARAFA GEÇTİ YİNE ONA GİDİYORUM

ONA GİTTİNMİ SEN HİÇ

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

yok canım oguzhana gitmedimm bi kac arkadasım begenmemiş iyi ilgilenmedi diyince vazgectimmm   :dontknow: :dontknow:

Demet_dk

SİBEL BEN DOĞDUĞUNDAN BERİ GİDİYORUM
AYLIK KONTROLLERİNDE FALAN ÇOK İYİ İLGİLENDİ DORUKLA
HATTA 15 GÜNDE BİR GİTTİĞİMİZDE OLUYODU
KUCAĞINA ALIP ÖPÜP SEVERDİ YANİ SAKİNLEŞTİRİRDİ

BANA UZAK KALIYO ŞİMDİ ÇAKMAKTAYKEN DAHA YAKINDI AMA UZAK OLSADA YİNEDE GİDİYORUM

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

BU YENİ ERDEM COK YAKIN BANA TAKSİYLE 5 DK ONADA Bİ GİDELİM BARİİ  ;) KORHAN BEY VARDI ORDA COK İYİYDİ 1 AYLIKKEN EYMN ORDAN AYRILMISS  :-\

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Sibelcim en iyi doktor evine en yakın olan doktordur derler çok doğru  :icon_thumright: Ben Erenköy'de oturduğum için evimize 2 apt ötede doktorumuz..Prof.Ziya METE  :icon_thumright: Benim aynı zamanda bebeklik doktorum kendisi şimdi torununu muayne ediyor  :k06: Hayatımda gördüğüm en bilgili en sevecen en muhteşem doktor  :icon_thumright: Şiddetle tavsiye ederim  :icon_thumright:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: ցö২ժε & гü২ցձг - 18 Aralık , 2010, 12:55:30
Sibelcim en iyi doktor evine en yakın olan doktordur derler çok doğru  :icon_thumright: Ben Erenköy'de oturduğum için evimize 2 apt ötede doktorumuz..Prof.Ziya METE  :icon_thumright: Benim aynı zamanda bebeklik doktorum kendisi şimdi torununu muayne ediyor  :k06: Hayatımda gördüğüm en bilgili en sevecen en muhteşem doktor  :icon_thumright: Şiddetle tavsiye ederim  :icon_thumright:
erenköy bana uzak kalıyo canımm  ::) evime yakın olsan istiyorum ama yokkk