geceleri karanlıkta korkuyorum hangi duaları okumalıyım?????

Başlatan Oº°‘¨SeLiN¨‘°ºO, 29 Aralık , 2010, 09:58:48

« önceki - sonraki »

Oº°‘¨SeLiN¨‘°ºO

kızlar hamileyim ve yalnızım. geceleri korkuyorum. ayetel kürsi okuyorum. çok sık tuvalete çıktığım için gecenin köründe ses seda olmayınca uykum kaçıyor ve kafamda kurmaya başlıorum. sabah ezanına kadar uyuyamıyorum. sabahta işe gitmem gerekiyor. önerilerniz var mı????

HASRET!M S@N@

valla canım o korku bendede vardı hatta senden daha fazlaydı ben yanlız kalamıyordum evde birileri dahi olsa korkuyordum annem ben uyuyana kadar basımı bekliyordu hocaya danıstık kurandan bazı ayetler gösterdi onu biri okusun dedi ikindi vakti annem okudu hergün her okudugunda daha da rahatladım ve atlattım cok sükür ama hala etkisi kaldı eskiden gece yarısı tek basıma korku filimler izleyen ben simdi yanımda kim olursa olsun izleyemiyorum en komiği olsa bile sabaha kadar uyuyamıyorum canım normalde cok cearetliydim hatta herkes derdi senin cesaretine hayranız diye bende derdim nasıl korkuyorlarsa anlamıyorumki korkacak ne var ne gelire allahtan derdim ama basıma gelince cok iyi anladım bana birde 1 tebih ayetel kürsi oku günlük demişlerdi oda iyi geliyor canım

suzannn

CANIM BEN PEYGAMBER EFENDİMİZİN SÜNNETİNİ YAPIYORUM YATARKEN İHLAS FELAK NAS OKUYORUM ELLERİME ÜFLEYİP ÜSTÜME SÜRÜYOROUM

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

Oº°‘¨SeLiN¨‘°ºO

ya kızlar hamile olunca da hani korkum arttı. bende önceden hep korku filmi izlerdim. zaten var ya korku filmlerini abartanlar hayatarının bi noktasında zorluk çekiyolar