29 Nisan , 2024, 15:24:00

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Balayınız nerde? Nasıl geçti?

Başlatan hüzünden_gelme, 16 Aralık , 2010, 20:10:32

« önceki - sonraki »

❤ հმzεlἶო ❤

ah canimm
seninki benimkinden kotu gecmiss  :-[
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

3 hafta kaynanamin evinde kaldim 1 haftalik gelinken,
bunun ustune beni uzgun gorunce kaynanam bana "cok mu Üzülüyon " derdi gulerek alay eder gibi  :cussing:
hatta bi gun annesiyle tlfnda konusyordu kaynanam bende yan odadaydim
bizim gelinde hasretlik cekiyor napsin anne pek bi uzgun dedi  :violent1:
vallah taa o zamandan beri sogudum iyice hepsinden  :'(
soylenecek laf mi suna bak hiç yasinin kadini degil vallah

AyNi

bizde balayına gitmedik... düğünden bir gün sonra evimize istanbula geldik... sadece ikimiz vardık zaten, ne ailelerimizden biri, nede tanıdığımız vardı...

eşiminde bir hafta izini vardı, istanbulu gezdik, hergün başka yerleri gördük, akşamda evimize geldik  :love3: :love3: yani bizimki bitmeyen bir balayı  :tongue3:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

agvaya gittik ......
dügün bitiminde hemen gittik saat gece 3 tü agvaya vardıgımızda ve ben gelinkle gitmiştimm otel sahibi cok sasrımıstıı gelinlikli görünce haberde vermiştik halbuki bi kac resim cekildik otel içide otel sahibinin istegiyle anı olsun diye bonglowlarda kaldık cok guzeldi hva soguktu ama yinede cok guzeldiiii....
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

derbeder

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 18 Aralık , 2010, 16:21:27
agvaya gittik ......
dügün bitiminde hemen gittik saat gece 3 tü agvaya vardıgımızda ve ben gelinkle gitmiştimm otel sahibi cok sasrımıstıı gelinlikli görünce haberde vermiştik halbuki bi kac resim cekildik otel içide otel sahibinin istegiyle anı olsun diye bonglowlarda kaldık cok guzeldi hva soguktu ama yinede cok guzeldiiii....
bizimde oyle bir fikrimiz vardi dugunden once. yani uzerimizi bile cikarmadan agvaya gitmek. ama dugun sonrasi o kadar yorgundukki ben zaten nerdeyse balayindan vazgeciyordum  :laughing7: dugunden bir kac gun sonra gittik, dinlenmis olduk iyide oldu.
cunku o sile agva arasi 40 km insanin icini disina cikarmaya yetiyor. yollar cok kotuydu bana kalirsa cok virajli oldugu icin adam gibi sürat yapamiyorsun. zaten 3-4 gun sonrada sIkIlmistim orda ben, hani dinlenmekte bir yere kadar  :tongue3:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

bizde 3 gun kaldk basldım ben sıkıldım sıkıldımm demeye kasım ayı oldugu içinn ne deniz e girebiliyosun ne bi yere ama dinlenmek icin superdi cok guzel dnlenmiştim birde yemeklrine bayılmıstımm  :hungry: :hungry: :hungry: o yollarrrr berbattı zaten o ayrı giderken cok bişey hissetmedimde dönüştee cok beter olmustummmm  :igrenc:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

qonca

balayımız antalya Voyage Belek Golf & Spa da qeçmişti harika bi balayımız oldu herşey çok qüzeldi.. :love7: :love7:

hanne

balayımız didim capris otele gittik herşey muhteşemdii :love7:

ırmak_begüm

benim balayımda bodrum turgutreis mar hotele gittik...çok güzeldi ...

Nevaa

İki gün dinlendik evde sonrada Safranbolu ya gittik 3-4 gün kaldık.Çok güzeldi herşey.
"Bunca yitirmekler bir bulmak içindir." Buna inandı mı insan düğümler çözülür bir bir. Anlarsın 'neden' lerin cevabını. Kaybettim dediğinde kazanır, bittim dediğinde başlarsın..Anlarsın aslında bütün kapılar kapanırken tek kapı açık kalır..Ve artık yitirmekten yorulup bulmak için uğraşmaya başlarsın..Şimdi gidilecek tek yol var..Tek kapı..Tek çare..Bütün acılara merhem..

esma...

benım balayım evde 3 oda 1 salon 1mutfak 1banyoda gectııı :ehi: :ehi: