29 Nisan , 2024, 11:56:08

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kızım Nerede?

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 15 Aralık , 2010, 04:46:33

« önceki - sonraki »

Balböceği

Alıntı yapılan: derbeder - 07 Haziran , 2011, 09:50:26
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 06 Haziran , 2011, 20:48:27
Ogle arasi cikiyor ben hic bakmazdim ama maalesef kanalda bisi olmadigindan bakiyorum  :-\
hadi yaa? saat kac gibi cikiyor?
Cikiyordu kaldirmislar  :k06:  1 gibi tv'yi actigimda Baslamis oluyordu.
Ama bizimki eu atv  :k06:

derbeder

bu dizide sacma sapan bir sekilde finale baglandi, malum paralarini alamiyordu oyuncular.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Emine

Ben final bölümünü izledim ramazanın ilk günlerinde bir gece 23:00 gibi başladı 02:00 gibi bitti . Final yapıcaz diye uzat Allah uzat göz kapaklarıma mandal bağlayacaktım final olmasa dayanamazdım :)
Kız bulundu. Kızın annesi aslında gerçek annesi değilmiş vs anlatsam şimdi roman olur .. Kötüler öldü sonuçta  :ehi: Komiser'in kızını ve karısını öldüren adamı komiser öldürdü kaçtı sonra , kızın babası öldü , kızı kaçırtan babasının en yakın arkadaşı öldü , kızın anne bildiği Ece Uslu öldü(Komiserin karısını ve kızını öldüren adam onu da öldürüp kuyuya atmış) . Ölen ölene Kurtlar Vadisi gibi bişey oldu. Kız gerçek annesiyle sahilde buluştu final oldu o an :)

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

:-ooo :-ooo :-ooo ıyıkı ızlememısım  :k06:

Balböceği

Alıntı yapılan: Emine - 16 Ağustos , 2011, 13:28:08
Ben final bölümünü izledim ramazanın ilk günlerinde bir gece 23:00 gibi başladı 02:00 gibi bitti . Final yapıcaz diye uzat Allah uzat göz kapaklarıma mandal bağlayacaktım final olmasa dayanamazdım :)
Kız bulundu. Kızın annesi aslında gerçek annesi değilmiş vs anlatsam şimdi roman olur .. Kötüler öldü sonuçta  :ehi: Komiser'in kızını ve karısını öldüren adamı komiser öldürdü kaçtı sonra , kızın babası öldü , kızı kaçırtan babasının en yakın arkadaşı öldü , kızın anne bildiği Ece Uslu öldü(Komiserin karısını ve kızını öldüren adam onu da öldürüp kuyuya atmış) . Ölen ölene Kurtlar Vadisi gibi bişey oldu. Kız gerçek annesiyle sahilde buluştu final oldu o an :)
Ben yarim yarim izledim ama simdi tamamen izlemis oldum  :k06: :k06: :k06: