29 Nisan , 2024, 11:27:09

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kızım Nerede?

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 15 Aralık , 2010, 04:46:33

« önceki - sonraki »

Balböceği

Bu nasil bi dizidir yav.. Millet birbirinin kicina bi parmak bal surmus gelen giden yaliyor  :toothy10: :toothy10:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 23 Nisan , 2011, 20:04:19
Bu nasil bi dizidir yav.. Millet birbirinin kicina bi parmak bal surmus gelen giden yaliyor  :toothy10: :toothy10:

bu nedemek kiz ben izlemiyomda  :ehi: :ehi:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Balböceği

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 23 Nisan , 2011, 20:10:21

iyide koca bi ailede herkes eslerine boynuz takmis  :ehi: :ehi:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 23 Nisan , 2011, 20:13:00

:-ooo zenginlerden tiksindirdiler bizi sanki butun zenginler uckur dusmani boynuizlu geliyor bana artik  :sad1:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 23 Nisan , 2011, 20:17:55
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 23 Nisan , 2011, 20:13:00

:-ooo zenginlerden tiksindirdiler bizi sanki butun zenginler uckur dusmani boynuizlu geliyor bana artik  :sad1:

benide edanın yazdıkları tiksindiriyor  :igrenc:

Balböceği

βαlκιz

tiksinen tiksinene  :toothy10:

dizinin adı degişmeli  :ehi:
herkes birbirini aldatıyo yaaa  :cildir:
ben gece tekrarlarını izliyorum seviyorum diziyi ama böyle giderse  :igrenc:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: βαlκιz - 25 Nisan , 2011, 05:12:03
tiksinen tiksinene  :toothy10:

dizinin adı degişmeli  :ehi:
herkes birbirini aldatıyo yaaa  :cildir:
ben gece tekrarlarını izliyorum seviyorum diziyi ama böyle giderse  :igrenc:

:ehi: :toothy10:

derbeder

son bolumunu atlamadan izledim, (fragmanini gormustum heyecanli gozukuyordu) harbiden pembe dizi gibi oldu...

patron karisini aldatiyor, patronun kiz kardesi esini aldatiyor eside kiz kardesini aldatiyor.
diger kiz kardesleri aldatiliyor kocasi tarafindan, hatta diger kadindan bir cocugu var.

bu haftaki bolumde kocasinin gayri mesru cocuguna yardim etti aldatildigini ogrenir ogrenmez. hem kocasinin kendisini aldattigini ogrendi hemde bir cocugu oldugunu ogrendi. yillarca aldatilmis bir kadin...buna ragmen yardim etti. bi nevi iyilikle cezalandirdi esini ve arkadas bildigi yapmacik kadini. takdir ettim...

dizinin adi artik kizim nerede degil, kim kiminle nerede ne zaman olsa daha yerinde olur.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

derbeder

AlıntıParalarımız nerede?

Başrollerini Ece Uslu, Burak Hakkı ve Hüseyin Avni Danyal'ın oynadığı atv'nin "Kızım Nerede" isimli dizisinin ekibi 12 bölüm için ödenmesi gereken paralarını alamadıkları gerekçesiyle kazan kaldırdı

Dizinin yapım şirketi Medyavizyon'un, kanalın kendilerine ödeme yapmaması nedeniyle zor durumda olduğu ortaya çıktı. Üç aydır para alamayan ve profesyonellik adına işlerine aksatmadan devam eden oyuncular, "Artık bu şekilde daha fazla çalışamayız" diyerek işi bırakmayı düşündüklerini yapımcıya söyledi. Dizinin yapımcısı ise oyuncularına projenin devam etmesi için şimdiye kadar ceplerinden 3 milyon TL harcadıklarını, kanalla görüşmelerinin sürdüğünü söyledi. Dizinin ilk yönetmeni Ersoy Güler de geçen aylarda ödemelerin düzensiz olması nedeniyle seti bırakmıştı.

derbeder

sanirim yayindan kaldirilmis  :k06:

bebişim616161

bir türlü bir kızı bulamadılar gitti  :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc:

Balböceği

Ogle arasi cikiyor ben hic bakmazdim ama maalesef kanalda bisi olmadigindan bakiyorum  :-\

derbeder

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 06 Haziran , 2011, 20:48:27
Ogle arasi cikiyor ben hic bakmazdim ama maalesef kanalda bisi olmadigindan bakiyorum  :-\
hadi yaa? saat kac gibi cikiyor?