Muhteşem Yüzyıl

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 15 Aralık , 2010, 04:42:21

« önceki - sonraki »

Balböceği

Alıntı yapılan: burcum - 02 Şubat , 2012, 00:34:37
önümüzdeeki bölümde pargalı behram paşa süleymanın odasına girerken arkadan hançerleyip öldürücek sülümana da diyecek valibeyin de haberi var bana süikat düzenleyen buymuş sizinle odada baş başa kalmak isteyince size kötü birşey olur diye yaptım dicek :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
vayyy iyimiss  :k06: :k06: :k06:

Nigar'i almasi iyi oldu, ne bilim uzuldum birden  :k06:

zinhar, zinhar benimde aksamdan beri dilimde, ne kadar cok geciyor  :ehi:

hüzünden_gelme

Muhteşem Yüzyıl dün hem genel izleyici grubunda hem de AB'de açık ara farkla birinci oldu.

SBT Analiz'in ölçümlerine göre Star TV'nin dizisi Muhteşem Yüzyıl genel izleyici grubunda dört rating farkla ve AB'de ise en yakın rakibinin iki katı rating alarak birinci oldu. Star TV'nin yarışma programı Eyvah Düşüyorum AB'de geçen haftaya göre iki rating daha fazla alarak üçüncü olurken, genel izleyici grubunda 18 share'le yedinci oldu. Show TV'nin yarışması Yetenek Siziniz Türkiye geçen hafta olduğu gibi genel izleyici grubunda ve AB'de ikinciliği elde etti.

Kanal D'nin iddialı dizisi Kuzey Güney genel izleyici grubunda 15 share'le altıncı olurken , AB'de ise 12 share'de kaldı. ATV her hafta olduğu gibi dün de kötü bir gün geçirdi. Genel izleyici grubunda ilk on beş sırada, AB'de ise ilk on sırada herhangi bir yapımı bulunmayan ATV'nin dizisi Çocuklar Duymasın iki izleyici grubunda da on share'in altında kaldı.

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Balböceği

burcum

kızlar hançerlemeyebilir direk boğazını keser konuşamasın diye gece aklıma geldi :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

size konuşmayı zinhar yasaklıyorum   :ehi:  

burcum

hürremcilerrr  :ehi: :ehi: :ehi: saatler kaldı heyecan dorukta :ehi: :ehi: :ehi: ben kızı kocayla sepetliyorum evden :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

Alıntı yapılan: burcum - 02 Şubat , 2012, 01:09:52
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: zinhar gülme nagiş zinhar :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

niye gülünce kellemi uçuyo  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

hahahahaha hayır hürremin önüne atıyoruz direk :ehi: :ehi: hürrem gerekeni yapar kimleri uçurdu hatun isabella fortuna vardı bilirmisin :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: hatunu sur dan denize attırdı :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

ben o paçoz hürremi parçalarım vallahi kimi atıyomuş surdan murdan

nerdedir adresi verin yolıyım saçını başını  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Balböceği

kaç yıl gecti aradan cocuklar büyüdü

Ama kimse yaşlanmadı, ne kadar saçma...  ::)  

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 08 Şubat , 2012, 22:13:40

kaç yıl gecti aradan cocuklar büyüdü

Ama kimse yaşlanmadı, ne kadar saçma...  ::) 

gülşah azıcık yaşlanmıs  :ehi: :ehi:

Balböceği

acayip kilo almış iğrenç duruyor  :igrenc:  

hüzünden_gelme

falcıya bakkk
bizede bakaydı iyiydi  :suclu:

burcum

nagişim veriyorum adresi  :ehi: :ehi: :ehi: topkapı sarayına gidiyorsun  :ehi: 3.cü kata çıkıyorsun hürremi sor gösterirler odasını :ehi: :ehi: :ehi: ziraa sakın benim söylediğimi söyleme lakin hürremle dostluğum bozulmasın :ehi: :ehi: :ehi: ben bu dizinin tesirinde kalıyorum sanırım :ehi: :ehi: :ehi: derin e mihrimah sultan demezsem iyidir :ehi: :ehi: kocaya sülüman :ehi: :ehi: :ehi: