28 Mart , 2024, 20:55:00

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bugün Yapmak İsteyip de Yapamadığınız Şeyler

Başlatan hüzünden_gelme, 14 Aralık , 2010, 17:38:07

« önceki - sonraki »

Balböceği

Demet_dk

derbeder

yarin giyeceklerimi hazirlayacam daha insaAllah, neyse daha bir kac saat var hazirlariz. cok sukur haricinde yapmak istedigim herseyi yaptim  :occasion5:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

hüzünden_gelme

pasta yapacaktım dolu misafır geldı kaldı oda öyle :sad1:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

kizimla sabah gezmesine cikcaktik ama cikamadik cunku karnim ve belim cok agriyor hasta oldum  :y25:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

°o.O євяυ O.o°

uyumaaaaaaaak :sleepy1:
bide şöle eşimle gezmek tozmak
doya doya temzlik yapmak
bunları hergün istiom da kızım
müsaade etmio ama olsun biraz
sabretcez kuzum büyüsün :love9:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

qonca

eşimle doya doya qezmek istiyorm ama 1 haftadr ewden dışarı çıkrmıo :cildir: hamişim ya neymiş arabaya inip bnerken üşürmüşüm, yok araba çok sallarmış belki bşey olurmuş fln daha yeni ya korkuo bişy olur die ama bn patlıcm artık  :violent1: :violent1: :BangHead: :BangHead: :cildir: :cildir: 

haftya kontrolümden tam olark olumlu qelişme olduğunu öğrensek bi özqürlüğüme kavuşcam  :hello2: :hello2: :hello2:  çocukta yaparım gezerimde ohhh  :muzz: :hieyt: :hieyt:

hümeyra_t_e

bugün kuaföre gidicektim aama gidemedimmm :cildir: hamileyim diye eşim hava karardıktan sonra dışarı çıkmamamı istemiyo önceden bu kadar titiz değildi ama işte hamile kaldım kalalı böyle gündüz de okul var zaten biyere gidemiyorum patlıcammmm

AyNi

bugün yapmam gerekenler:
- evi toplamak
- evi süpürmek
- çamaşır yıkamak
- yemek yapmak
- banyo yapmak

ama şu saat oldu daha bir tanesini bile yapmadım  :k06: :k06: neyse eşimin gelmesine daha çok var, inşallah yaparım  :k06: :k06:

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 05 Ocak , 2011, 14:41:43
bugün yapmam gerekenler:
- evi toplamak
- evi süpürmek
- çamaşır yıkamak
- yemek yapmak
- banyo yapmak

ama şu saat oldu daha bir tanesini bile yapmadım  :k06: :k06: neyse eşimin gelmesine daha çok var, inşallah yaparım  :k06: :k06:
:k06: :k06: aynen ben bend eyapmadım bırsey :k06: :k06:
ama sadece evi süpürdüm  :k06:

banyo yıkabacak
yerler silinecek
makıneye camasır atılacak
toz alınacak

bunlar kaldı  :k06: benimde annemın gelmesıne var daha oyuzden ağır ağır yapıyorum :k06: :k06:

HASRET!M S@N@

BENMDE UYUMAK VE EVDE DURMAK AMA MALESEF HİÇBİRİ GERCEK OLMUYOR

suzannn

hüzünden_gelme

tweety0555

ayyy merzıfona gıtmek ıstıyorum fakat cocuklar hasta olur korkusuna gerceklestıremıyorum halbukı bavulum bıle hazır off kaarsız kaldım ya

Aytii

şöyle mantar dolu bir pizza yemek istiyorum ama neyazıkki yiyemiyorum  :y25: