Şu Sıralar Nelere İhtiyaç Duyuyorsunuz

Başlatan hüzünden_gelme, 14 Aralık , 2010, 17:25:00

« önceki - sonraki »

βαlκιz

Alıntı yapılan: ''--__ebru__--'' - 30 Aralık , 2010, 00:19:51
48 saat uykuya :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1:

bide kızım için şifaya ateşi var :sad1:

inşallah düşer ateşi canım kaç  ateşi
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

gökse

βαlκιz

sevgilim hayatım aşkım birtanem eşimeeee ihtiyacım varrrr :love9: :crybaby2: :crybaby2:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

morale ıhtıyacım var  :'( :'( bebegım olmadıgı surece hıc moralım duzelmeyecek  :y25: :y25:

βαlκιz

Alıntı yapılan: ❥★♣PẪЯiSS ♣★❥ - 30 Aralık , 2010, 01:11:00
morale ıhtıyacım var  :'( :'( bebegım olmadıgı surece hıc moralım duzelmeyecek  :y25: :y25:
canım benim üzülme nolur
olucak elbet biliyorum bu olucak lafı seni rahatlatmıyo yetmiyo
ama sabır sabır allahım yüzünü güldürcek elbet  :opucuk: :opucuk: daha vakti var demekki canım
daha eşinle birlikte güzel zamanalrın olucak yapacagın şeyler olucak demekki

gökse

DAHA YAŞIN GENÇ CANIM BENİM BUGÜNLERİN TADINI ÇIKAR EŞİNLE GEZ TOZ ELBET OLACAK BİGÜN .ÇOCUK OLUNCA NASILSA GEZEMİYCEKSİN BUKADAR RAHAT :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ❤balkızzz❤ - 30 Aralık , 2010, 01:14:21
canım benim üzülme nolur
olucak elbet biliyorum bu olucak lafı seni rahatlatmıyo yetmiyo
ama sabır sabır allahım yüzünü güldürcek elbet  :opucuk: :opucuk: daha vakti var demekki canım
daha eşinle birlikte güzel zamanalrın olucak yapacagın şeyler olucak demekki

evet canım her yenı yıla umutllarla gırıyorum her sene husranla gectı evet allaha sukur bebek dısşında bır sııntım yok ama dunyada herseyden çok ıstıyorum bebegımın olmasını gulşahım daha evlenmeden once bbeklerı çok severdım aklım gıderdı yolda orda burda gorunce işte bana kısmet olmadı sagol canım dualarınız yeter bana  :opucuk: :opucuk:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: gökse - 30 Aralık , 2010, 01:22:06
DAHA YAŞIN GENÇ CANIM BENİM BUGÜNLERİN TADINI ÇIKAR EŞİNLE GEZ TOZ ELBET OLACAK BİGÜN .ÇOCUK OLUNCA NASILSA GEZEMİYCEKSİN BUKADAR RAHAT :k06:
canım aklımda bebek oldugu için ne yedıgım yemek ne yattıgım uyku nede gezdıgım yerlerın bı tadı ne de onemı var benım için  :'( :'(  keşke beynımde sılebılsem ..

βαlκιz

canım çok seviliyosun herkez dua ediyo senin için allahımda senin gibi temiz kalpli mutlu olmayı hakeden insana
inşallah en kısa zamanda bebek verir
inşallah bu sene  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ❤balkızzz❤ - 30 Aralık , 2010, 01:54:37
canım çok seviliyosun herkez dua ediyo senin için allahımda senin gibi temiz kalpli mutlu olmayı hakeden insana
inşallah en kısa zamanda bebek verir
inşallah bu sene  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

CANIM BENIM ALLAH RAZI OLSUN BU GUZEL DILEKLERINIZ BENI NASIL MUTLU EDIYOR ANLATAMAM   :opucuk: :opucuk:
RABBIM YAVRULARINI BAGIŞLASIN SANA  :amin: :amin:

bankacıı

ii bir işe
annemle sohbet etmeye
her sıkıntımı paylaşacak arkadaşa
ve benim sıkıntımı giderecek bebişime ihtiyaçımm var
  :amin:

Balböceği

Gitmek istiyorum neresi olursa olsun farketmez  :'(

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

hüzünden_gelme