Doğum Hikayeleriniz

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 17:04:15

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

gül çok güzel duygu onun sesini duymak dimi  :love9: :love9:
maşaallah canım süpriz bir şekilde geldi pıtırcık çokda güzel anlatmışsın  maşaallah size :nazar: :nazar:

rusta

gülüm ne güzel anlatmışsn çok heyecanlı gercekten..allah size bağışlasın yumurtanı maşallah  size :nazar:

Lă_Tăhzen!

Allah sürpriz yumurtanı sana bagıslasın canım hayırlı bir evlat olsun insallah  :love9:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Saolun kizlar amin  :amin: gercekten ilk sesini duymak cok güzel ve anlatilmicak kadar özel  :love8: yasayan bilir sanirim  :k06: o ani zaten ömrüm boyunca unutmucam darisi siradaki kizlarin basina ins  :amin:
:nazar: :nazar:

Yaşamsebebim

ay canim ne güzel hayirlisiyla bizde yasayalim o gümleri allahim dan hayirli bi ewlat olmasini dilerim gülüm :opucuk: :opucuk: :opucuk:

seda87

color=purple]hazır oğlum uyuyorken bende yzayım hikayemi ;)29 ocak 2012 günlerden pazar sabah erkenden tüm hazırlıklarımızı yaptık yarına sezeryana girecektim 30 ocak saat 8de.sabahtan bende biraz ağrılar başlamıştı ama herzaman sancı çektiğimden hiiç umursamamdım çünki yarındı doğumum ;Dnormalde akşama bonyo yapacaktım genel banyo temizliğimi falan akşam yemeğimi yiyip öyle yapayım dedim ama ne olduysa içimden bir ses boşver akşam uyuyrsun bol bol gir sabah banyo işini hallet dedi.girdim velhasıl tüm işimi hallettim .o gün tüm hazırlıklar tamamdı kapının önünde bavullar hazır arabamız kapının önünde.havada aşırı dderecede kar yağışı var .doktorda bana demiştiki akşam gece 12 den sonra hiç birşey yemiyorsunki sabaha ameliyata giresin.bende akşam yemiyinde o kadar çook yemek yedimki hatta eşimin öündeki yemeği bile sıyırdım acıkırım çünki gece dayanamam die :hungry: :hungry:bool bool su içtim .odaya geçtim üstüne lokum da yedim ne bulduysan yedim yanii.dedim şöylee uzanayım akşam saat 8 civarı.uzandım aradan 1 dk geçmedi benden yoğun bir akıntı .bir anda yerimde fırladım annem eşimde yanımda oturuyorlar. aaa dedim benden birşey geldi der demez banyoya fırladım baktım eşofmanım falan sırılsıklam suyum gelmiş ama çok fazla değil yani bahsettikleri gibi şırıl şırıl su gelmedi hemen annemede dedim çabuk hazırlanın suyum geldi çıkıyoruz hastaneye.çıkmadan bir ped taktım ne olur ne olmaz die hastane yarım ssaaat uzaklıkta çünki.hemen hazırlandık herşey hazır zaten yolda .yollar aşırı buzlu felaket kar yağıyor.eşim çok panik oldu annemde öyle.ben eşimi sakinleştirmeye çalşıyorum bir yandan.aman aşkım bak hiiç sancım yok yavaş yavaş dikkatli gidelim diorum ancak o şekilde rahatladı annemde eşimde.halbuki benim sancılar suyum gelir gelmez başladı 5 dk bir belimden bıçak gibi sancılar giriyordu.bir yandanda suyum yavaş yavaş akıyordu yol boyunca farkediyordum ama dudaklarımı yol boyu öyle sıkmışımki hastaneye varınca annem dudakların kanıyor diyince anladım ne derece sıktığımı .zaten o sancıların yanında dudağımın kanaması vız geldi.hemen acile giriş yaptık .pazar akşamı hemşireye dedim işte normalde yarın girecektim sezeryana ama bugün suyum geldi falan hemen doktoruma habaer ver gelsin.o da tamam dedi beni muayene odasına aldı ve alttan bakalım dedi .ben olmaz dedim ben sezeryan olacam ne gerek var alttan bakmanıza falan dedim.o da kural böyle bir kereliğine kontrol ediyoruz dedi. ve bakınca 3.5 cm açılman var dedi ve kanamam da başlamıştı yavaş yavaş.hemen yatırdılar beni serumlarla sancıları kesmeye çalışıyorlar ne mümkün felaket derecede sancım vardı gidgidede artıyordu . :y25: :y25:doktorumu aramış hemşire o da eğer yemek yemedyse hemen geleyim alalım demiş ama ben maşallah ne var neyoksa yedim .ne bileyim ben erkenden gelecek oğlum :k06: :k06:saat 12 de alacaz dediler doğuma.hemşire gelip bulantım falan olmasın die iğne yaptı yemek yediğim için.bir yandanda nst ye bağlandım.küçük kız kardeşim yanımda abla sancıların 60 65 80 falan oldu diordu tabi 70leri vurunca benim nefesim falan kesiliyordu eşimin elini öyle sıkıyordum ki adam nasıl ağrılar çektğimi gördü.her saat başı dayanılmayacak ağrılara ulaştı sancım.neyse saat 12 oldu ve beni giydirdiler hazırladılar ameliyata kalbim durdu duracaktı sanki annem eşim kardeşim benimle birlikte geldiler ameliyat kapısının öüne sonra vedalaştım onlarla .o kadar heyecan vardıki bende heryanım titriyordu.ameliyathane girdiğimde bir anda gencecik hemşireler doktorlarla karşılaştım.bende çok korkacağımı kimsenin benimle ilgilenmeyeceğini sanıyordum.sanki 40 yıllık dostarımı görmüş gibi oldum.hemen belimden iğne yapmak için anestesi dr u geldi ve belime iğne yapmaya çalıştı ama o iğneyi soktukça ben belimi kaçırıyordum o da oynama yoksa olmaz diordu..ama mümkün değildiki canm acıyordu.1 2 3 derken sonunda iğnm de yapıldı ve belden aşağısı sanki felç oldu  :sad1: :sad1:dr umda gelmişti .beni görünce kız  gün daha sabredemedinmi dedi. :k06: :k06:benim heryanm o kadar titriyorduki zangır zangır hemde.doktorlar sakinleştirmeye çalıştırıyorlar ama ne mümkün :y25: :y25:hatta dr um neden masa sallanıyor dedi ordakilerde hocam hasta titriyor dediler o derece yani.ben hiiç anlamadım ameliyata başladıklarını sordum başımdaki doktora başladılarmı die o da sabret bebeğin geliyor dedi ve o an beni aşğıdan çekiştirdikerini farkettim 2 kere.e.de bir baktım inceden bir ses sadece onun ağlama sesi.allahım dünya durmuştu sanki kimsede çıt çıkmıyor sadece oğlum ağlıyordu ben şok olmuştum nasıl bir sevinçti bu böyle.ve doktorum tamaaam geldi paşamış annesi  dedi. :love9: :binkybaby: :binkybaby:hemen hemşire yan tarafıma bakımını yapmak için aldı ben nasıl ağlıyordum seviçtem hemde bağıra bağıra.bebeğim ağladıkça bende seviçten ağlıyordum.hemşire yanıma getirdi bebeğimi öptürdü bana . :y25: :y25: :y25:Rabbim bundan güzel duygu yaşamadım hayatımda anlatılacak söz yok bu sevince .kıyamam bebeğim ağlamam annem canıım die ağlıyordum sadece. :love9: :love9:o an öyle dua ettim ki rabbim olmayan herkese bu sevinci yaşatsın die.işte benim hikayemde bu kadar.... :flowers: :flowers: :flowers:[/color]
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Ay sedacimmm okudukca kendi yasadiklarim aklima geldi agladim gene  :y25:
Sükürler olsun kavustuk hayirlisiylan bebislerimze  :love7:

seda87

Alıntı yapılan: gulum22 - 26 Şubat , 2012, 18:00:35
Ay sedacimmm okudukca kendi yasadiklarim aklima geldi agladim gene  :y25:
Sükürler olsun kavustuk hayirlisiylan bebislerimze  :love7:
canm yaaa bende seninkileri okudukça öyle oldum.çok şükğr evet kavuştuk allah geride kalanlara yardım etsin inş
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

HASRET!M S@N@

canım cok duygulandım  :y25: :y25: :y25:
rabbim evladının ömrünü uzun bahtını güzel eylesin inş
isteyen herkesede yasatsın

__nil__

sedacım çok güzel anlatmışsın allah evladınla sana uzun ömürler versin inş

suzannn

büşracım sonunda kavuştun paşana sağlıklıca çok şükür

kelebegimm

canim cok duygulandim gozlerim doldu masallah size rabbim olmayanlarada nasip etsin ins. :amin: :amin: :amin: :amin:

]

seda87

ÇOOK SAĞOLU KIZLAR İİ DİLEKLERİNİZ İÇİN :flowers: :flowers: :flowers:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

çok güzel büşracım doğum hikayen planlı bir sezryan oldyuğu için bazı yerlerinde kendimi
buldum tabi bide bebğinle karşılaştığın anda da :love9: :love9: :love9: :love9:
ama sancıda çekmişsin canım,herşeye rağmen mutlu son çok güzel

Sır_Çiçegi

cnm cok duygulandım okurken hatta agladım  :crybaby2:

rabbim olmayan herkese nasip etsin bu güzellikleri  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...