29 Nisan , 2024, 00:39:53

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Doğum Hikayeleriniz

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 17:04:15

« önceki - sonraki »

@@@gözde@@@

sümeyra hikayeni gözlerim dolu okudum çok güzel anlatmışsın çok şükür sağsalim kavuştun paşana  :nazar: :nazar: ilkaycım senin hikayenide şimdi okudum kocaman bi maşallah   küçük güçlü prensesine  :nazar: :nazar:  :love9: :love9:

°•.ℓανιηуα.•°

sümeyra gözlerim dolu dolu okudum...

sanki sen anlatırken ben yeniden o doğum anını yaşadım..

ben de senin gibi kolay bi doğum yaşadım. benim suyum kendiliğinden geldi ama.

2 saatlik bi sancı ile oğlumu kucağıma almıştım. Allahım sen ne büyüksün.  :amin:

xxcansuxx

sümyra çok duygulandım ya hemen hemen aynı şeyleri yaşamışız benimde su patlatılması zorlu olmuştu ebe 2.kez denemesinde patlatabildi birde sen dikişden etkilenmemişsin beni dikemedi dr çok kastın kendini dedi oysa uyuşukmuş ama ben hissettim  :dontknow: :dontknow: anestezi aldım hafif öyle dikildi...şükür sağlıkla kucağımızda evlatlarımız rabbim herkese yaşatsın  :amin: :amin:

hüzünden_gelme

SUMEYRA GERÇEKTENN AĞLADIMMM RESMENNN  :love9: :love9: :love9: ÇOK GÜZEL ANLATMISSIN ANNELIK NE GÜZEL BIRSEY YAA RABBIM HERKESE TADDIRSIN MELEGININDE SANA ACISINI GÖSTERMESIN :amin: :amin:

__nil__

sümeyracım ağlattın valla beni çok duygulandım allah evladınızı bir ömür size bağışlasın inş

KasrıCinan

AMİN KIZLAR SAĞOLUN GÜZEL DİLEKLERİNİZ İÇİN :amin: :amin:HEPİNİZE TESEKKÜR EDERİM.ALLAH HEPİNİZE KOLAY DOĞUMLAR NASİP ETSİN.NE KADAR SANCI ÇEKERSEN ÇEK İNAN UNUTULUYORMUŞ.O AN ÖYLE Bİ GÜÇ KUVVET GELİYOR Kİ İNSANA.HER ACIYA SABREDİYORSUN.SANA MUHTAÇ Bİ BEBEK VERİYORLAR YANINA.ÖYLE GÜZELKİ.İNANAMIYOR İNSAN. :love9:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 05 Şubat , 2012, 18:49:46
sümyra çok duygulandım ya hemen hemen aynı şeyleri yaşamışız benimde su patlatılması zorlu olmuştu ebe 2.kez denemesinde patlatabildi birde sen dikişden etkilenmemişsin beni dikemedi dr çok kastın kendini dedi oysa uyuşukmuş ama ben hissettim  :dontknow: :dontknow: anestezi aldım hafif öyle dikildi...şükür sağlıkla kucağımızda evlatlarımız rabbim herkese yaşatsın  :amin: :amin:
CANIM SAĞOL.EVET SU PATLATMASI BERBATT BİŞEY.EDANIN DEDİĞİ GİBİ YASAYAN BİLİR.
CANIM İNAN DİKİSLERİ HİÇ DUYMADIM DESEM YERİDİR.ÇOK AZ HİSSETTİM AMA ACIMAYACAK DEDİM HİÇ BAKMADIM.SADECE BEBEĞİME KONSANTRE OLDUM.GİRDİĞİNİ ÇIKTIĞINI İĞNENİN HEP DUYDUM HALBUKİ.AMA SONRADAN SIZMA OLMUS BENDE.DİKİS BİTTİĞİ HALDE DOKTOR DAYANAMAZ LOKAL YAPALIM DEDİ.SONRA BASKA BİRSEYLER YAPIP TEKRAR DİKMİSLERDİ.ONA RAĞMEN HİÇ SESİMİ ÇIKARTMADIM.ÇOK BUNALMISTIM AMA.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

simurg01985

canım ya ne güzel anlatmışşın hikayeni resmen doğumumu bidaha yaşadım RABBİM kimseyi o yolda koymasın  :amin: 
"Bazen diyorum,otobüslerin camına başımı dayasam.Her durağa dikkatlice baksam seni görebilir miyim diye.Hiç kimseye farkettirmesem seni aradığımı.Sonra seni hiç bulamasam.Gerçekten olup olmadığından kuşku duysam.Sonra,sonra..Yanımda olsaydın anlatacak çok şeyim vardı sana.Belki de susardım saatler boyu.Konuşmam gereken hiçbir yerde konuşamadığım gibi..."

KasrıCinan

Alıntı yapılan: simurg01985 - 05 Şubat , 2012, 21:16:35
canım ya ne güzel anlatmışşın hikayeni resmen doğumumu bidaha yaşadım RABBİM kimseyi o yolda koymasın  :amin:
:amin: :amin: AMİİN.rabbim kucağı dolu dönmek nasip etsin.

doruk38

canım benim ya sonunda kavuştun meleğine. doğum hikayeni gerçekten göz yaşlarıyla okudum. allah sizi hiç ayırmasın aminnn  :amin: :amin:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: doruk38 - 05 Şubat , 2012, 21:24:53
canım benim ya sonunda kavuştun meleğine. doğum hikayeni gerçekten göz yaşlarıyla okudum. allah sizi hiç ayırmasın aminnn  :amin: :amin:
çok sükür canım.zorlu bi hamilelikten sonra oğluma kavustum .ve her seferinde kurtuldum elhamdülillah darısı hamilelere diyorum. :amin:amin zehram.sende hayırlısıyla kavus bebeğine insallah

rusta

canm sümeyram zaten bu aralar iyice sulugöz oldum hikayeni okurken görmeliydn suan zor yazıyorum..allahm ne güzel ne mübarek bi duygudur bu..çok şükür sağ salim kavuştun meleğine..allah yavrunuzla bi ömür mutlu etsin canm :amin: darısı başımıza inş.benmde normal olurda yada hayrlsı neyse o olsun diyeyim burda paylasırım hikayemi sizlerle

Nezo

Canım  :crybaby2: Çok Şükür Kavuştun Oğluşuna Ne Kadar Güzel Anlatmışsın Hüngür Hüngür Ağladım Allah Ayırmasın Yavrundan  :love9: Darısı Bize İnşallah  :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 05 Şubat , 2012, 21:02:44
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 05 Şubat , 2012, 18:49:46
CANIM SAĞOL.EVET SU PATLATMASI BERBATT BİŞEY.EDANIN DEDİĞİ GİBİ YASAYAN BİLİR.
CANIM İNAN DİKİSLERİ HİÇ DUYMADIM DESEM YERİDİR.ÇOK AZ HİSSETTİM AMA ACIMAYACAK DEDİM HİÇ BAKMADIM.SADECE BEBEĞİME KONSANTRE OLDUM.GİRDİĞİNİ ÇIKTIĞINI İĞNENİN HEP DUYDUM HALBUKİ.AMA SONRADAN SIZMA OLMUS BENDE.DİKİS BİTTİĞİ HALDE DOKTOR DAYANAMAZ LOKAL YAPALIM DEDİ.SONRA BASKA BİRSEYLER YAPIP TEKRAR DİKMİSLERDİ.ONA RAĞMEN HİÇ SESİMİ ÇIKARTMADIM.ÇOK BUNALMISTIM AMA.
:nazar: :nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

aklimdayken bende süpriz yumurtama süpriz bi sekilde nasil kavustugumu anlatayim  :love7:
gecen hafta cumartesi günü gece 1de filan sanci gelmeye basladi ama sasirmamistim son zamanlar hep sancim oluyodu burdada bilenler bilir paylasmistim hatta 5gün hastanede bile yatmistik  :k06: neysem sancim cogalmaya basliyo bide belime vuruyodu kasiklarimdada batma gibi bi aci oluyodu ben sakindim ama esim hadi gidelim hasteneye dedi durdu yok dedim gene yalanci sancilardir diye neysem saat 2ye kadar bekledim gecmedi esimlen aldik hastane cantamizi hastaneye gittik hemen nst ye girdim sanci cikti sen bu gece kal yarin büyük doktor gelince senlen konusur belki tarihi öne cekerler dedi bide ultrasyon yapti kizim hala dönmemis kilosunuda 3.300gr tahmin etmisti.acilma var dedi 2cm  :-ooo odaya aldilar beni uyucam uyuyamiyom sabaha kadar bekledim esimde eve gitmisti bizim burda yaninda kalmasi yasak keske yanimda olsaydi.sabah oldu sancim vardi hemde kizim kafasiylan bastiriyo nefes zor aliyodum hemen doktorun yanina gittim.kontrol etti dedi hemen alalim bebegi  :-ooo ben sok oldum sonra sordu kahvalti ettinmi dedim az bisiler yedim ozaman saat 14de alcaz seni bisey icme yeme dedi ok dedim sonrasinda hemen esimi aradim gel kizim ins bugün gelcek dedim oda sok oldu  :k06: sonrasinda bütün aile geldi yada sülale diyelim  :laughing7: saat 13de hemsireler geldi beni giyinmem icin elbiseyi verdiler bi sivi icirdiler sonra iceri aldilar esimde yanimdaydi  :love7: heyecanliydim korkuda vardi birazcik karisik duygular icindeydim  :love7: ameliyathaneye geldim serum taktilar sonra igneyi vurdular belimden asagi sicak bisiler gezdi sonra hissetmedim zaten esim yanima geldi önümü kapattilar ve baslamistilar ama ben hic dinlemiyodum onlari esimlen konusuyodum bi kac dk sonra karnima bastirdilar yattigim masa sallandi veeeeeeee kizimin aglama sesini duydumm  :love8: o agladikca bende agladim simdi bile cok duygulandim hic unutmam o ani  :y25: :y25: :y25: hemen kizimi havluya sarip yanima verdiler esimlen soktaydik sanki rüyaydi yanimda olan bizim kizimizdi artik bütün acilar bitmisti ve biz mutlu sona ermistik  :love9: :love9: sonrasinda kizimi aldilar esimlen ikisi gitti benide yarim saat ayilmam icin beklettiler dua ettim zaman gecsinde hemen kizimi görüyüm diye sonra yukari ciktim bütün sülale bana el salladi  :k06: odaya geldik esimlen kizim ordaydi esimin kucaginda sonra hemsire aldi gögsüme koydu kizimi koklastik ilk defa  :love8:

ins güzel anlatmisimdir simdiden okudunuz icin tskler  :flowers: :flowers: :flowers: Rabbim bekleyenlerede nasip etsin bu güzel duyguyu hamis arkadaslarimda sagliklan kucaklarina alsin bebislerini  :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :wave: :wave:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: