Doğum Hikayeleriniz

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 17:04:15

« önceki - sonraki »

Balböceği

:ehi: :ehi: :ehi:

Korkma gul inan o sancilari cekip zaman biraz daha ilerledikce

doguma yaklastikca bir yol katetmis gibi oluyor insan dogumu yaparken cok rahttim ama

sancilari es gec bacim  :ehi: :ehi: onu hic dusunme  :k06: :k06:

hüzünden_gelme

ayyy okurkenn tuhaf oldumm karar verdim evlenmıcm :k06: :k06:

allah analı babalı buyutsun pşayı :love9: :love9: hayırlı evlat olur inşallah :love7:

SiRiNe

Edacimm masaallah yinede cok guzel atlatmissinnn canimm

Cok duygulandim, ben kizlari dogurdugumda hamis haberini almistim , cok sevinmistim, inanilmaz bir sey mucize subhanallah

simdi bebisin kucaginda sukurler olsunnn

hemsireler neden bagirma derler anlamam, ben normal dogurursam bas bas bagiricam kimseyi takmam  :k06:

burdada bagirma diyorlar kiziyorlar  :caca:

seni ve hakanimizi öpuyoruz  :opucuk:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

edacim canim benim cok gecmis olsun tatlim  :flowers: hakan damadimda dunyaya hos gelmis sefa getirmis  :k06: saglikli uzun omurlu bi evlat olur insallah  :amin:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:
cok aci cekmissin ama bak minisin dunyaya gelmis saglicakla  :occasion5: bende cok zor dogum yapmistim ama inanki geciyor bir haftada ayaga kalkiyor insan hayat devam ediyor  ;D esinin sapkasida cok guldurdu yani yazik  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Balböceği

Tesekkurler ozgecim Rabbim sanada nasip etsin ilerde inslh :amin:

Duygu saol bacim evt sen dogum yapmistin bende hamile haberi vermistim

gun gibi aklimda valla  :love9: duygum ben kissadan yazdim ama gel sen bana sor

o ellerini iceri sokup cocugun basiyla oynamalari yokmu delirtti beni ama bak dogumda

iyiki bagirma demis zaten hal kalmamisti bende sesimi icime kisip ikinmak daha kolay oldu kiz  :laughing7: 

Aynur saol bacim allah razi olsun hepinzden  :opucuk:

н∂vv∂ ツ

edacım tekrar geçmiş olsun

ay doğum hikayen dehşet

Allaha şükür kurtuldun

hakan bey de sağlıklı maşallah    :nazar:

öpüyorum canım

Uploaded with ImageShack.us

****SeRaP-27****

canım benim şükür yapmışsın normal doğum ii cesaret valla yazdıklarını okurken sanki ben sancı çektim tekrar   :)
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

canım doğum hıkayenı okudum  :-ooo :-ooo :-ooo çok acı çekmişsın içim sızladı ınankı  :'( :'( allah şukur tosun paşamız saglıklı bır şekılde dogdu  :nazar: :nazar: senı tebrık edıyorum acılara dayanmışsın canım  :nazar: :flowers: :flowers:
edacım tosun burdan çok tatlı gorunuyor  :nazar: :nazar: teyzesı içinde kokla op   :opucuk: :opucuk:  o kadar mıde bulantıları yanmaları yaşadın bebegın saçları varmış  :k06: :k06:
annenlere nasıl gordu ozellıkle hıra ne duşunuyor kuması geldı  :k06: :k06:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

edaım valla benim de ödüm koptu  :-ooo
neyseki sezeryan olucam  :occasion14:  ama okadar tosun bebeği burda hiç doğurtmuyolar hemen sezeryana alıyolar

maşallah tebrikler iyi dayanmışsın.

ayrıca bişeyi merak ettim pilates topunun ne işi var orda  :toothy10:
pek sosyetik canım sizin oralar  :k06:
o sancıyla onun üstüne nasıl çıktın? işe yaradı mı bari
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

Balböceği

Alıntı yapılan: havuç - 28 Aralık , 2010, 15:37:15
edacım tekrar geçmiş olsun

ay doğum hikayen dehşet

Allaha şükür kurtuldun

hakan bey de sağlıklı maşallah    :nazar:

öpüyorum canım

Alıntı yapılan: ****SeRaP-27**** - 28 Aralık , 2010, 15:43:36
canım benim şükür yapmışsın normal doğum ii cesaret valla yazdıklarını okurken sanki ben sancı çektim tekrar   :)
Cok cok saolun kizlar rabbim korusun onlari  :amin: :amin:

Sibosum opuyorum kokluyorum senin icin ama oglumun boyle kara kara saclarini
gorenler sizinmi eminmisiniz diyorlar niye sarisin olmamis diyorlar  :k06: doktor dogurturken
kizmi diye sordu saclari uzunya masallah yok erkek deyince sasirdi doktor  :k06:

gulsah hayirli kolay dogumun olur insallah canim
Benim dogum zor oldu hemde bayagi bi zor ama cok sukur kendimi topladim
simdi bi dikislerim agriyor o kadar  :k06:[/i][/b][/color]

βαlκιz

edaaaaaaaa çok güldüm ya eşinin galoş olayına :ehi:
canım benim sonunda aldın tosuncugu kucagına
maşallah
allah bağışlasın bol bol sütn olsun inşallah
ismide çok güzel çok severim hakan ismini
allah bağışlasın size canım
seninle birlikte fotosunu ekle kızzz ;D
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Shadowqueen

Edacım valla okurken ben bir tuhaf oldum kasıklarıma kramp girdi valla zaten suni sancı verildiği zaman çok fena oluyor bende yaşadığım için, sen ne kadar zaman sancıya dayanmışsın maşallah Allah sabrını veriyor demek. En önemlisi bu kadar acının sonunda bebeğin sağlıkla koynunda canım. Allah bizlere de nasip eder inş.  :amin:

AyNi

öncelikle hayırlı olsun edacığım... hayırlı sağlıklı imanlı bir evlad olur inşallah...  :amin:

bi garip oldum doğum hikayeni okuyunca  :icon_pale: :icon_pale: gün yaklaştıkca nasıl doğuracağım korkusu sarmaya başladı benide  :-ooo :-ooo

✿گสЯเ_ќĮż✿

KUZUMMM ÇOK ACI ÇEKMİŞSİN   :'( :opucuk: AMA SONUNDA PAŞANA KAVUŞTUN ŞÜKÜR SAĞ SALİM  :binkybaby: :binkybaby:
ÇOK ÇOK GEÇMİŞ OLSUN. :flowers: :flowers: OKURKEN HİKAYENİ ÇOK DUYGULANDIM BENİM CANIM YANDI  :y25: :y25:
HAKANI ÖPÜYORUM. :binkybaby:  :opucuk: ADIDA ÇOK GÜZEL MAŞALLAH.  :nazar: :nazar:
RABBİM ADIYLA YAŞATSIN  :amin: :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

asuman1981

ÇOK GEÇMİŞ OLSUN CANIM VALLAHİ CANIM ACIDI OKURKEN SEZERYAN OLDUĞUMA BİR KERE DAHA ŞÜKRETİM ALLAH EVLADINI SANA BAĞIŞLASIN RABİM KİMSEYİ O DAR KAPI DA BIRAKMASIN