Doğum Hikayeleriniz

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 17:04:15

« önceki - sonraki »

DİLVİN

BAHARCIMM ÇOKK ETKİLENDIM CANIM

GÜZEL TATLI HIKAYELERİMİZ BUNLARDA

RABBIM MELEKLERİMİZİ KORUSUN

HANİ DERLER YA ERKEKLERİN ASKERLİK HİKAYELERİ

KADINLARIN DOĞUM HIKAYESİ BİTMEZ DİYE  :D
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

Demet_dk

BAHARCIM ÇOK GÜZEL YAZMIŞSIN
BUNDAN DAHA GÜZEL Bİ MUTLULUK YOK ÖYLE DEĞİLMİ
ALLAHIM SİZİ HİÇ AYIRMASIN MUTLULUĞUNUZ DAİM OLSUN

..BahaR●●

çok zor günlerdi ama minik yavrular için yaşamayada değermiş
Rabbim doğurmak üzere olanlara kolaylık versin
Demetcim dediğin gibi bundan büyük mutluluk yok gerçekten
Rabbim hepimizin mutluluğunu daim etsin inş.. :amin:

bizim hikayeler bundan sonra başlıyorr  :k06:

ırmak184

baharcım duygularını cok güzel dile getirmissin..
evlat sevgisi,varlıgı,sıcaklıgı,hiç bişeye benzemiyor  :love9:
allah olmayanlarada versin :amin:  :amin:

..BahaR●●

aminnn cnm aminn ...  :amin:
yavrularım hayatımın en değerli varlıklarıı  :binkybaby: :binkybaby:

vadi= muge & melis

14 Temmuz , 2010, 17:30:10 #125 Son düzenlenme: 14 Temmuz , 2010, 17:32:51 vadi= muge & melis
BENIM DOGUMUMA 2 AY VARDI EŞİMİN ASKERDEN GELMESINE DE 1HAFTA. BABAM BENI YALNIZ BIRAKMAMAK ICIN BOLU YA GELMISTI.1 AY ANNEM 1 AY BABAM KALIYORDU.BİRGUN SABAH 5 TE UYANDIM SANKI ADET OLUYORMUSUM GIBI SANCIM VARDI TUVALETE GITTIM TUVALET KAGIDINDA KAN GORUNCE KOKUDAN PARMAKLARIMI KESTIM SANMISTIM MEGER KAN BASKA YERDEN GELİYORMUS HEMEN ACİLE GİTTİK DR HASTANEDE YATMAM GEREKTIGINI SOYLEDI.HİÇ HAZIRLIGIM YOKTU NE CANTAM HAZIRDI NE DE BEBEK CANTASI CUNKU DAHA 2 AY VARDI.BİRSÜRÜ SERUMLAR İĞNELER FALAN... ANNEM APAR TOPAR IZMIR DEN GELDI.BANA STREOİD DİE Bİ İĞNE VURDULAR 24 SAATTE 2 TANE OLDUM BEBEĞİN CİĞERLERİNİ AÇMASI İÇİNMİŞ.3 GUN HASTANEDE YATTIM DR BUNDAN SONRA DOGUM YAPANA KADAR KALKMADAN YATMAM GEREKTIGINI SOYLEDI BANYOYU BILE OTURARAK YAPMAM GEREKIYORDU.3 GUNSONRA GECE 11 DE SANCILAR BAŞLADI BEN NE ANNEME NE DE BABAMA SOYLEMEDIM CUNKU DAHA COK ERKENDI DOGUMUMA 2 AY VARDI VE BEN DOGUM YAPMAK ISTEMIYORDUM KOCAM ASKERDEYDI VE 3 GUN SONRA GELECEKTI. TABİ DAYANAMADIM VE YINE ŞİDDETLİ KANAMAM BAŞLADI BU SEFER HAZIRLIKLIYDIK CANTAM BEBEK CANTASI FALANA HAZIRDI.GECE 1 GİBİ ANNEMI VE BABAMI UYANDIRDIM KANANM OLDUGUNU SOYLEDIM. ANNEMLERI GORMELIYDINIZ ANNEM BEMBEYAZ Bİ ORAYA BI BURAYA KOSUYORDU.BABAM DA CANTA TAMMI TERLIK VARMI GİBİ GEREKSIZ SEYLERLE UGRASIYORDU ÇÜNKÜ O DA KORKUYORDU. GECE 1.30 DA HASTANEDEYDIM.NST YE BAGLADILAR VE DOGUM SANCILARIMIN BASLADIGINI SOYLEDILER.COK UZULDUM CUNKU DAHA 2 AY VARDI KOCAMIN GELMESINE DE 3 GUN...ERTESİ GUN SAAT 17.00 DA BENIM DOGUMHANEYE ALDILAR COK KORKUYORDUM CUNKU AÇILMA VARMI DIYE SUREKLI MUAYENE EDERKEN SUYUM BOŞALDI VE KARNIM DUMDUZ OLDU.COK AMA COK ZOR BIR DOGUM YAPTIM ÇUNKU HEM SUYUM BİTMİŞTİ KURU KURU DOGURDUM HEM DE VÜCUDUM KENDINI DOGUMA HAZIRLAMADIGINDAN BAYAAAAAA BAGIRDIM :crybaby2: NEYSE SAAT 18 20 DE DOGUM YAPTIM YAVRUMU GOREMEDEN HEMEN KÜVEZE ALDILAR.BENIMHEM İÇ HEM DIŞ  DİKİŞLERİM BAYAAA ÇOK OLDUGUNDAN BENI BAYILTARAK DİKTİLER. 2 KG 41 CM BOYUNDA KIZIM ERKENDEN DUNYAYA GELMİŞTİ TABİİ 2 GUN SAONRA 1 KG 700 GR OLDU.
 SONUÇTA COK ISTEDIGIM HALDE KOCAM YANIMDA OLAMADI COK ZOR BIR DOGUM GECIRDIM AMA SAGLIKLI NE DERLER NUR TOPU GIBI BIR KIZIM OLDU GERCI BU NUR TOPU BAYAAAAAA UFAK  :)

°o.O євяυ O.o°

baharcım ikizlern resmlerinden eklsene :D

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

..BahaR●●

mügecim seninde baya zor geçmiş doğumun
sonunda yavruna kavuşmuşsun ya o acılar unutuluyor yavrunun sevgisiyle
Sağlıcakla büyüt kızını inş..

..BahaR●●

Alıntı yapılan: ♣♣♥♥♥EbUş♣♣♥♥♥ - 14 Temmuz , 2010, 17:35:46
baharcım ikizlern resmlerinden eklsene :D

ekliycem ama kızıma talip çıkar diye korkuyorumm  :ehi:

°o.O євяυ O.o°

vaaay çok mu gzl kızz :k06: ekle yaa nolur merak ediom ben ikzlere bayılıorum yaa :D

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

ırmak184

bu da benim dogum hikayem;

dogum yapmadan 1 hafta öncesinde doktora gidip geliyorduk,nstede sancım cıkıyordu ama ben hiçbişey hissetmiyordum.en son konrtole gittigmde doktorum sezeryan olacagımı söyledi ve 22.02 de 38+5 günlükken,sabah cantamızı alarak hastaneye gittik,doktorum alttan muayne etti ve 1 cm acılma oldugunu söyledi,sürekli kontrol altında suni sancı vererek bu gece yatıralım seni dedi normal dogum olması için elimden geleni yapacagım dedi,ben o gece hastanedeydim ve sürekli nstye sancıma bakılıyor sancım varmış ama ben hiçbişey hissetmiyorudum,suni sancı verdikleri için iyice şişmiştim,suni sancı verdikleridede hiç agrım falan yoktu sadece baskı hissediyordum,neyse sabah oldu doktorum tekrar alttan muayne etti ve sadece 2 cm olmuş acılmam,bebegin yeri daralmış o yüzden daha fazla bekletmeden saat 12.00 sezeryana aldılar beni,ameliyathaneye inmeden kanıma baktılar pozitif olan kanım negatif cıktı,hepimizi cok sasırdık,ehliyetimi gösterdim ehliyette pozitif oldugu yazıyordu,evlenmeden öncede kanımıza baktırmıştık eşimle ve pozitif cıkmıştı,hastanede tekrar kanıma baktılar yine negatif cıktı  :honk: eşim pozitifti kan uyusmazlıgı varmış bizde allaha emanet hamilelik gecirmişim..hastaneden cıktıktan sonra baska yerde kanıma baktıracagım dedim  ama hala gitmedim aslında bir an önce baktırmam lazım..dogumdan sonra kan uyusmazlıgı için igne yaptılar bana..neyse ameliyathaneye indik,eşim annem kayınvalidem kapıda bekliyorlardı,öptük birbirimizi ve gözlerim dolu dolu oldu eşim tutamadı kendini agladı,annem zaten cok kötüydü,ameliyata baslamadan epidural yapalım dedi doktorum bende bir gün boyunca hastanede yattıgım için bir an önce olsun bitsin dedim ve genel anesteziyle sezeryan oldum..konusuyorduk doktorumla bir anda gitmişim,gözümü açtıgımda odadaydım,karnıma bakmışım karnım neden inmiş demişim  :D kardeşim bebegin resimlerini cekmiş gösterdi bana cok tatlıydı biran önce gelmesini istedim,sonra hemşireler canım kızımı getirdiler hemen emzirmeye basladım o anın tarifi yok mucize gibi bişeydi,bu benimmi dedim inanamadım,gözlerim dolmustu,3250gr dogmustu kızım boyu 49 cmdi,kıpkırmızı dogmuştu pamugum,öyle tatlıydıki  :love9: hemseriler sevmeye geliyorlardı  :D iki gün hastanede yattım,ilk gün cok zorlandım gaz sancısı cok kötüydü,neyse eve geldik bir haftada toparlandım..hamileligimde güzel gecti dogumumda cok şükür  :amin:

мiŁenα.

BAHAR :love9:
MÜĞÜŞ :love9:
IRMAK :love9:

Hepinizinki ayrı ayrı güzelll..Ne mutlu ki artık bebişlerimiz sağlıcakla yanımızda..onlar dünyanın anlamı;yaşam sebebi,nefes!

rabbim geriide kalanlara yardım etsin hepsi sağlıcakla dogursun :amin:

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

ayy ne güzel doğum hıkayelerimiz varr

ınsan nasıl heycanlanıyor

ahh mügecimmm bende normal doğum yaptım

çokkk zordu  :sad1:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

< ESLAL >

20 Temmuz , 2010, 20:45:21 #133 Son düzenlenme: 20 Temmuz , 2010, 21:26:14 < ESLAL >
bende yazim buraya doğumdan sonra bir yerlere yazmıştım ama bulamadım  :D

buda prensesimle benim hikayem  :love9: :love9:

zor bir hamilelik geçiriyordum ilk 5 ay fecii bulantılar sonrasında ağrılar başladı öyle böyle nihayet 40. haftaya geldik bebişim daha doğmadan kocaman

abla oldu  :D normal doğm oldun çok istiyordum ama bebeğim çok hızlı kilo alıyordu son gittiğimiz kontrolde doktor 4 kilonun üstünde doğmasını bekliyorum

diyince korkmaya başladım nasıl doğuracam die herşey normal biraz daha bekleyelim dedi dr. 3 gün sonraya randevu verdi ama ben kendimi kuruyorum

sürekli nasıl doğurcam die ve sezeryan planları yapmaya başladım gizliden gizliye  :D

kontrole gittik bebişim tam 4 kilo olmuştu dr. ısrarla bekleyelim normal doğumu bu hafta doğacak diyor yokk dedim ben daha beklemek istemiyorum 

1 hafta sonrada yeni yıl üstelik dr. olmayacak has. velasıl 28.12.2009 sabah 7 de aç geliyosun dedi dr.

2 gün kalmıştı sadece 2 gün rüyada gibiydim ayaklarım havadan havadan basıyordu sanki hiçç korku yoktu aksine panikte yoktu yaşadıklarım çok garipti

innılmaz bir rahatlık vardı üzerimde  :dontknow: eşim ve kayınvaldem panik halde son hazırlıkları yapıyorlardı ben koccaman göbemle pc başındaydım  :D

ve o gün geldi çattı sabah 6 da kalktık hazırlandık saçımı akşamdan fönledim makyajımı yaptım çıktık evden saat 6.30  :love9:

hastaneye vardık bizi odamıza aldılar beni hazırladılar sedyeye aldıklarında kocişin masum bakışı içimi çok kötü yaptı  :y25:

çıktık ameliyathaneye anestezi yapıldı birsürü insan geziniyor müzik çalıyor bir yandan ben saf saf bakıyorum onlara dr. geldi ben bekliyorum nasılsın

hazırmısın filan soracak ve başlıycak bunları düşünürken içimden birşey koptuğunu hissettim ama acı değildi asla çok garip bi hiss vee bianda tepemde

canımı,mis kokulu tombiş kızımı gördüm  :love9: :love9: :love7:

herkes aaa tosuncuk filan dedi ebe hemen sardı bana getirdi meleğimi okadar şaşkındı ki o bakışlarını ömrümün sonuna kadar unutmuycam  :y25: annem

benim can damarım hoşgeldin yuvamıza hayatımıza canım yavrum ömrüm ve gücüm yettiğince hep seninleyiz hayatın boyunca çokk mutlu ol bebeğimm  :love9: :love9: :love9:

ve 28.12.2009 tarihinde saat 8.47 de 3,950 gr 50 cm boyunda şaşkınlıklar içinde dünyaya merhaba dedi NİSA HİLALİM  :love7: ................

DİLVİN

ayyyy çokk tatlı doğum hıkayelerı yaa
Allahım yavrularımızın acılarını göstermesın :amin: :amin: