18 Mayıs , 2024, 15:57:13

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

tanışma ve soru

Başlatan @@@melike@@@, 13 Aralık , 2010, 15:40:41

« önceki - sonraki »

@@@melike@@@

merhaba arkadaşlar siteye yeni üye oldum kasım 29 da adet oldum mide mulantısı ve halsizlik var sizce bu hamilelik belirtisi olabilirmi 2 sefer adet oldum bu 3 olcak pskolik olabilirmi bilgilendirirseniz sevinirim  :'(

@@@melike@@@

aranıza benide alcakmısınız arkadaşlar  :flowers:

ayışığı

Aramızdasın zaten canım ne demek hosgeldiin  :flowers: okuyup anlayamadıgım bişey var ama 29 unda adet oldun sonra ustune 2  kez mı adet oldun  :-ooo

Shadowqueen

Selam Melike aramıza hoşgeldin,sormak istediğin soruyu anlamadım tekrar yinelersen belki yardımcı olabilirim. :flowers:

@@@melike@@@

hoşbulduk 29 kasım da adet oldum 13 günüm var daha  ama mide bulantım ve baş dönmesi var acaba hamile olabilirmiyim die şüpeleniyorum

^^MUCİZEMMM^^

hoşgeldin canım :flowers:ama bukadar erken belirti verebileceğini zannetmiyorum.büyük ihtimalle psikolojiktir..tabi üstüne görme gibi bi durumun olmadıysa............................

Shadowqueen

Alıntı yapılan: @@@melike@@@ - 13 Aralık , 2010, 18:31:14
hoşbulduk 29 kasım da adet oldum 13 günüm var daha  ama mide bulantım ve baş dönmesi var acaba hamile olabilirmiyim die şüpeleniyorum

Melikecim adetine baya var ama belki sende erken belirti gösteriyor olabilir. Benim genelde belirtilerim adetime 2-3 kala ortaya çıkmıştı. Hakkında hayırlısı neyse o olsun canım  :amin:

@@@melike@@@

saolun çok teşekkür ederim ilk bebegimi kaybettigim için çok istiyorum inş hamileyimdir herşeyin hayırlısı olsun Allah isteyen herkeze ver inş

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

slm hg aramiza  :flowers: bende enson 29kasimda adet oldum senin gibi bence erken belirtiler icin .sende sanirim benim gibi bebegini düsürdün.benimde dükükten sonra ilk denemem olcak insallah gene hamile kaliriz.sagliklan bebegimizi kucamiza aliriz  :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

@@@melike@@@

as inş ikimizde hayırlı haberi 26 sından sonra veririz  :amin: düşükten sonra ne kadar bekledinsen

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: @@@melike@@@ - 13 Aralık , 2010, 22:56:20
as inş ikimizde hayırlı haberi 26 sından sonra veririz  :amin: düşükten sonra ne kadar bekledinsen
amin insallah cnm  :amin: :amin: :amin: ben 23ekimde oldum kürtaj yani iki ay olcak.doktorum 1adet kanamasi bittikten sonra calismalara baslayabilirsin demisti.sen??
bide bebegimi kaybettim konusunun altina kürtajdan yada düsükten sonra bu ay calismalara baslayanlar diye bi konu yazdim bizim gibi cok arkadas var oraya toplanalim sende gel  :opucuk:

@@@melike@@@

ya ben 4,5 aylık hamileydim 2 ay ölü taşımışım karnımdarahime yapışmış çocuk sonra hemen hamile kaldım içim yaraydı kanıyodu 2. bebekte durmadı düştü 1 yıl korundum şimdi tekrar kalmak istiyorum inş olur :amin: :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: @@@melike@@@ - 13 Aralık , 2010, 23:08:18
ya ben 4,5 aylık hamileydim 2 ay ölü taşımışım karnımdarahime yapışmış çocuk sonra hemen hamile kaldım içim yaraydı kanıyodu 2. bebekte durmadı düştü 1 yıl korundum şimdi tekrar kalmak istiyorum inş olur :amin: :amin: :amin:
:-ooo :-ooo :-ooo neden ayda bikeren kontrole gitmedinki?hemen derken ne kadar sonra kaldin??insallah bu sefer olur  :amin: :amin: :amin:

@@@melike@@@

baya bilgisizdim ne yapıcagımıda bilmiyodum ama hep hissetmiştim anneme bebek karnımda yok gibi hissediyorum demiştim melegim diyodum hep doktor seni zehirlemedigine dua et dedi çok iyi bi doktordu gerçekten uzman bu tekrar hamiile kalırsam ona gidicem tekrar bu sefer bilinçli hareket edicem burdaki tecrübeli arkadaşlarımada sorcam bilgi edincem yaşımda küçüktü ozaman gerçi şimdide 20 yaşındayım inş bu ay hamile kalırım :amin: :amin: uzun süre bekledik inş sen de hamile kalırsan :amin: :amin: ben standart 28 güne bir adet oluyorum hiç degişmez 26sında hastalanmassam hemen ertesi gün test yapıcam inş ikimizde müjdeli haberi veririz  :amin: :amin: :amin:

@@@melike@@@

hemen bir adetten sonra hamile kalmıştım ama doktorum bana en az 3 4 ay korunmam gerektigi söylemişti içimin yara oldugunu ikinci hamileligin riksli olcagını söylemişti ama ben o üzüntüyle hemen olsun istedim hata yaptım ben 2 ay ölü taşıdıgım için bebek rahime yapışmıştı kese boş gözüküyodu ama bu sefer 1 sene bekledim inş iyi olur busefer saglıklı sıhatli olur hiç bizaman Allahtan umut kesilmez inş olur  :amin: :amin: :amin: 12 gün kaldı bakalım hayırlısı geçmiyo hiç zaman sanada öyle oluyomu  ;D