Kansız Olupta Hamıle Kalanlar

Başlatan esraörs, 12 Aralık , 2010, 21:47:16

« önceki - sonraki »

esraörs

Kızlar bende asırı kansızlık vardı doktor akdenız anemısınden suphelenmıstı ama sukur bırsey cıkmadı.3ay ılac kullandım evlenmeden once.Hamıle kaldım ve dusuk yaptım.Kan pıhtılasmaması falan dıyor bazı arkadaslar dusuge sebep oluyormus.
Ama bende kansızken cok arastırma yapmıslardı bısey cıksaydı doktor soylerdı degılmı?Kansızlık oldugum ıcın dusunmeye basladım ılk gebelıgımın dusugunu ama hayırlısı buymus dıyorum.bu ay gene basladım calısmalara ınsallah tutar.Aranızda kansız olanlar varmı

AŞKIMCIM SCS

serra_emine

esra canım geçmiş olsun ben çocuklugumdan berı yanii 12 13 yaşımdan berı o sorunu çekıyorum.
kan degerlerın kaç çıkıyor tahlıl ler de canım
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

esraörs

Alıntı yapılan: serra_emine - 12 Aralık , 2010, 21:55:25
esra canım geçmiş olsun ben çocuklugumdan berı yanii 12 13 yaşımdan berı o sorunu çekıyorum.
kan degerlerın kaç çıkıyor tahlıl ler de canım
cnm benım cok dusuktu bır ara sınırra yaklastı 7.1 cıktı 7.00 sınır zaten sonra ılac kullandım 13 oldu.suanda ıyıyım zaten dusuk oldugunu anlıyorum asırı uyku problemı ve yorgunluk yapıyor

Aytii

bende kendimi bildim bileli kansızımdır ama şuanda 7 haftalık hamileyim bakalım nasıl olacak gidişat  :-\

esraörs

Alıntı yapılan: Aytii - 13 Aralık , 2010, 08:13:31
bende kendimi bildim bileli kansızımdır ama şuanda 7 haftalık hamileyim bakalım nasıl olacak gidişat  :-\
cok sevındım senın adına ınsallah evladını hayırlısıyla kucagın alırsın doktora soyle kansızlık ıcın ılac versın.ben dusuk yaptyım sımdı tekrar calısmalara basladım bakalım kısmet ınsallah bende hamıle kalırım

Aytii

Alıntı yapılan: esra_örs - 13 Aralık , 2010, 10:44:44
Alıntı yapılan: Aytii - 13 Aralık , 2010, 08:13:31
cok sevındım senın adına ınsallah evladını hayırlısıyla kucagın alırsın doktora soyle kansızlık ıcın ılac versın.ben dusuk yaptyım sımdı tekrar calısmalara basladım bakalım kısmet ınsallah bende hamıle kalırım

teşekkür ederim darısı seninde başına inşallah :)

şuanda çok şükür ki sorunum yok ama ilerki zamanlarda olabilir bebek büyüdükçe daha fazla kan tüketecek benden ozaman verir heralde doktorum bişeyler  ::)