kızlar ocak ayı da bizim ayımız olsun mu ozaman burda buluşalım

Başlatan "<<<ZEHRA>>>, 12 Aralık , 2010, 23:00:17

« önceki - sonraki »

"<<<ZEHRA>>>

HERKESE GÜNAYDIN  CANLARIM ŞİMDİ AÇTIM İŞE GİTMEDEN BİR BAKAYIM DİYE GÖRÜYORUM Kİ HERKES BURDAYMIŞ NE GÜZELLLL .BENDE AKŞAM KATILCAM ARANIZA EN GÜZEL GÜNLER HEPİMİZİN OLSUN AKŞAM GÖRÜŞÜRÜZ :love7:

˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙

Hoş geldinn canım nasılsın :flowers: sana kolay gelsin o zaman tatlım  :amin: binşallah tatlım en güzel günler bizim olsun Rabbim bize yardımcımız olsun akşama beklerim
Kun fe yekun!... ' Ol der ve olur! '... Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur. 

HASRET!M S@N@

BENDE İYİYİM ÖZDENCİM SADECE COK UYKUM VAR VE HALSİZİM BUGÜN TATLIM GECE GEC YATTIK

HASRET!M S@N@

YOK CANIM İŞYERİNDEYİM GRAFİKERLİK YAPIYORUM ESİMLE MATBBA ÜZERİNE DÜKKANIMIZ VAR BİRLİKTE CALISIYORUZ İŞTE CANIM SEN EVDE MİSİN

Canım bizim iş yeri evimizin altında beyaz eşya teknik servisi dükkanımız var eşim ve abisi birlikde çalışıyolar aynı zamanda eşim pc lere bakım tamir format yapıyor servise çıktığı zaman bağzen ben dükkanı bekliyorum bağzen kayınpederim öyle işde :)

HASRET!M S@N@

SENİNKİ DAHA GÜSELMİŞ KESKE BENM EVİMDE O KADAR YKIN OLSADA MECMUR OLUNCA GELSEM YA BEN PEK CALISMAYI SEVMİYORUMDA:):):)

Gel tatlım o zaman bu soğukda çalışılırmı :) dicem ama çalışılıyo ben bi tek dükkana gelen müşteriyle ilgileniyorum tellere bakıyorum okadar :) sen boş ver çalışmayı gel çay içelim içimiz isinsiz  :k06:

HASRET!M S@N@

AHHHHHHHH KESKE VARY ARESMEN YALVARIYORUM BASKA BİRİNİ AL TEK BENM BAZI SEYLERİM EKSİK OLSUN AMA EVİMDE OLAYIM DEDİM BİRAZ DAHA SABRET BAKALIM DEDİ
BENDE BU ARADA İŞİ KAPTTIM BU GİDİŞLEDE ZOR GÖNDERİR GİBİ ANCAK HAMİLE NE KALSAM BELKİ O ZAMAN

Canım işden eve gitmek için değilde Allah sana bi bebiş nasip etsin bebek istediğin için ocak ayında zaten iş miş umurunda olmaz :)  :amin: :amin: İnşallah bana bi bebiş allahım nasip eder  :amin: :amin: bu arada tatlım ismini söyliyebilirmisin

HASRET!M S@N@

İSMİM CANAN BİTANEM İNŞ RABBİM İKİMİZEDE NASİP EDER AMA NEDENSE BENM ESKİ HEYCANIM KALMADI ARTIK OLURUNA BIRAKMAYI ÖĞRENDİM CANIM YA

tanıştığımıza memnun oldum Canan  :amin: :amin: İnşallahh aminnnnnnn  :amin: :amin: :amin: Ben sana Canana abla demem lazım abla ben 19 yaşındayım  :k06: eşimle pc den tanıştık ben bulgaristan vatandaşıyım eşimle 13.10.2009 evlendik

HASRET!M S@N@

BENDE 23 YASINDAYIM KIZ DAHA SEN BANA ABLA DEME BOVER BEN KİMSEYE ABLA DEDİRTMEM EN FAZLA 6 7 YAS OLMALI TATLIM BENDE 05,07,2009DA EVLENDİM CANIM

tamam fıstık demem derdim çünkü sana olan saygımdan :) allah biyastıkda kocatsın canım Allah herkezin mutluluğunu daim etsin  :flowers: bitanem benim çıkmam lazım öğlene yemek yapcam kocişe öğleden sonra girerim tatlım kendine iyi bak allaha emanet ol öpüyorum seni

HASRET!M S@N@