Hadi Annelerimizin klasik sözlerini paylaşalım

Başlatan hüzünden_gelme, 09 Aralık , 2010, 17:04:16

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

gecen annemde kaldım pcdeyim başladı yazık kocana bırak şu pc yi filan bi elinde telefon bu nasıl iş dedim anne senden kurtulmak için ewlendim beni sinir etme bak giderim susuyo o zaman  :ehi: :ehi: :ehi: giderim die korkutuyom eskiden gidecek yerim yoktu ne derse susuyorduk  :toothy10: :toothy10:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Balböceği

HASRET!M S@N@

nasılsa önünüzde bir hizmetçi dolanıyor  :ehi: :ehi: :ehi:annemin asla vazgecmediği klasikleşmiş sözüydü

...ŞehzadEfe...

Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

20 Ocak , 2012, 15:23:20 #64 Son düzenlenme: 20 Ocak , 2012, 15:26:05 ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ
DUR HELE Bİ  :k06:  DER ANNEM

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

suzannn

çocukların olsun sende gör derdi bana hep inşallah olurda annecim görürüm

ツgöçmen_54 ツ

elin adamı seni 3 gün tutmaz kapının önüne koyar derdi hep  :ehi: allaha şükür 4,5 seneyi geçti bi pürüz çıkmadı :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

BİDE ŞUNU GETİR HELE DER  :ehi: NEYİ DERİM BENDE SÖLEMEZ ŞUNU DER BENDE ANLARIM  :k06: :ehi:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Sır_Çiçegi

o benim anne de de war onu getir neyi ıııı onu işte der iki saat hatırlamasını beklerim  :ehi: :ehi:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 20 Ocak , 2012, 15:31:26
o benim anne de de war onu getir neyi ıııı onu işte der iki saat hatırlamasını beklerim  :ehi: :ehi:
aynen  :ehi: :ehi: :ehi:

...ŞehzadEfe...

okuldan gelirdim geldinmi derdi hep her gün aynı soru bende hergün aynı cevabı veriridim yok kopyamı önden gönderdim aslı arkdan gelicek derdim hala gideyim geldinmi kızım der  :ehi: :ehi: :ehi:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

Sır_Çiçegi

bide annem pc hastasıdır başından kalkmaz ne zaman evine gitsem kızım şu virüs programını yap kızım sitede mik alamıom onu ayarla  :ehi: :ehi: :ehi:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

destina06

gece yatmayı bilmiyosunuz sabah kalkmayı

bir eşşek bul da bin git( bu ablama eşşek:koca  :ehi: :ehi: ablam hala bekar)

sizi alan neylesin eşşeğe palan eylesin :ehi:

göbeği açık giydiğim dönemlerde ört o fincan göbeğini ilerde çoluğun çocuğun olmucak( ah annecim ondan mı olmuyo bebişim acaba :y25:)

Balböceği

Alıntı yapılan: nagihannn - 20 Ocak , 2012, 15:49:35
okuldan gelirdim geldinmi derdi hep her gün aynı soru bende hergün aynı cevabı veriridim yok kopyamı önden gönderdim aslı arkdan gelicek derdim hala gideyim geldinmi kızım der  :ehi: :ehi: :ehi:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

hahah bunu benim annisde diyor  :ehi:

Balböceği

Allah sana bi kaynana versin  :-\
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

anlayan anladi  :ehi: :ehi: :ehi: