Profiterol Tadında Fincan Kekim(Resimli)

Başlatan hüzünden_gelme, 09 Aralık , 2010, 12:56:20

« önceki - sonraki »

Balböceği

Alıntı yapılan: hüzünden_gelme - 01 Ocak , 2011, 22:44:09
Alıntı yapılan: kardelen@ AZRA - 01 Ocak , 2011, 22:27:11
bende yaptim suan dinlenmedeler 10 dk sonra acacagim kapagini insallah olmustuir cok heycanliyim  ;D

bir hamarat hatun daha :hieyt: :hieyt:

resminide beklerız o vakıt :k06:
Evt aynusum foto bekliyoruz  :k06:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

kizlar harika oldular  :muzz: kivam harika  :hieyt: huzuncum tesku canim tarif icin  :opucuk:
edacim kiz durmuyor daha susunu bile yapamadim  :cildir: soz uyuyunca cekerim kociste gelsin yuklesin fotoyu ben daha bilmiyom bilgiseyara yuklemeyi  :suclu:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: kardelen@ AZRA - 01 Ocak , 2011, 23:12:46
kizlar harika oldular  :muzz: kivam harika  :hieyt: huzuncum tesku canim tarif icin  :opucuk:
edacim kiz durmuyor daha susunu bile yapamadim  :cildir: soz uyuyunca cekerim kociste gelsin yuklesin fotoyu ben daha bilmiyom bilgiseyara yuklemeyi  :suclu:

ne demek canımm :love9: gerçekten güzel bır tarıf

o zaman kesınlıkle beklıyoruz resım için edayla :k06:

Balböceği

Alıntı yapılan: kardelen@ AZRA - 01 Ocak , 2011, 23:12:46
Hadi bakalim afiyet olsun sana  :opucuk:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

tesekurler kizlr  :k06: suslemeyi zor bela yaptim hatta fincan yetmeyince bir kaseye koymustum oda cok guzel oldu arasini kesip cilek falan koydum ama tam ust suslemesinde kizim parmagini sokuverdi onu fotsu kaldi ama digerlerinki cektim bi ara yuklerim  ;)

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

hüzünden_gelme

hani resim  :k06:

fotosunu istiyoruz fotosunu istiyoruz :hello2: :hello2:

esma...

GUZELMIS DENEMK LAZIM :icon_thumright: :icon_thumright:

BIDE TADI BILDIGIMIZ KEK GIBI MI :toothy10:

н∂vv∂ ツ

Uploaded with ImageShack.us

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

βαlκιz

ya ben yaptım 2 kere olmadı olmadı :BangHead: nasıl yapıyosunuz yapanlar sizde tarif yazın
kako koymuyormusunuz beyaz oluyo sizinki ben koydum kakao özgenin tarifte var çünkü
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

hüzünden_gelme

nasıl olmuyor canım tarıfe gore yapmadın mı

kakaoyu tüm malzemelerı koyduktan sonra kouyuorum unla ben

βαlκιz

bende öyle yapıyorum kek gibi aynı
ama pişmiyo zaten içi pişmiyo
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

hüzünden_gelme

üstünü bezle örtuyormusun pişirirken bırde tencereye yarı koyucaksın suyu çok fazla koyma

βαlκιz

az kouyorum bezle örtüyorum kabarıp beze yapışıyo :ehi: az koyuyorum ama çok kabarıyo

hüzünden_gelme

ben yaptıgımda da yapışıyorrr güzelim :k06:ama ben bi 20  25 dk açmıyorum kapagını