25 Nisan , 2024, 13:21:23

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Aysenur'un Minik Mucizesi Dogdu..

Başlatan **Gül**, 03 Aralık , 2010, 20:47:26

« önceki - sonraki »

❤ հმzεlἶო ❤

Alıntı yapılan: flowers - 07 Aralık , 2010, 14:27:38
Bu araDa çiğdemede hayırLı oLSun demeden geçemeyeceğim son anLarınızı merakLa takiP edioRdum..maŞallah kıZına Çok şeker heLe bakıŞlara bayıLdım Çok şeKer yaaa  :k06: :k06:

saol cnm darisi sana insallah  :flowers:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: ❤✿ƈἶցძεო & հმzεl✿❤ - 07 Aralık , 2010, 14:03:02
Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 07 Aralık , 2010, 13:23:53
amiinn kizlar sagolun  :amin: :amin:

Cigdemcim senin findik nasil iyimi?
bak duramadi pasam seninkinden 5 gun sonra dogdu  :) kac kilo dogdu ? iyidir insallah annesii
cok optum findigimiiii  :opucuk: :-* :-* :-*

Findigim masallah cok iyi Aysenur teyzesi
3 bucuk kilo dogdu 54cm. henuz yeni kilosunu olcturmedim
bende resim koydum imzamiza, tarihi yanlis atmis kamerayi ayarlamam gerek  :occasion5:
optuk sizi cicisler :love3:

oy maasallah subhanallah findigima  :nazar: :nazar: :nazar: cok tatli annesiii, allah uzun omurler versin  :amin:

flowers

Alıntı yapılan: ❤✿ƈἶցძεო & հმzεl✿❤ - 07 Aralık , 2010, 14:54:44
Alıntı yapılan: flowers - 07 Aralık , 2010, 14:27:38
Bu araDa çiğdemede hayırLı oLSun demeden geçemeyeceğim son anLarınızı merakLa takiP edioRdum..maŞallah kıZına Çok şeker heLe bakıŞlara bayıLdım Çok şeKer yaaa  :k06: :k06:

saol cnm darisi sana insallah  :flowers:
teŞekkürLer çiğdemCim naSipSe oLur inşaLLah.

❤ հმzεlἶო ❤

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 07 Aralık , 2010, 15:11:40
Alıntı yapılan: ❤✿ƈἶցძεო & հმzεl✿❤ - 07 Aralık , 2010, 14:03:02
Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 07 Aralık , 2010, 13:23:53
amiinn kizlar sagolun  :amin: :amin:

Cigdemcim senin findik nasil iyimi?
bak duramadi pasam seninkinden 5 gun sonra dogdu  :) kac kilo dogdu ? iyidir insallah annesii
cok optum findigimiiii  :opucuk: :-* :-* :-*

amin cnm  :amin:  cumlemizin yavrularina insallah  :nazar:

Findigim masallah cok iyi Aysenur teyzesi
3 bucuk kilo dogdu 54cm. henuz yeni kilosunu olcturmedim
bende resim koydum imzamiza, tarihi yanlis atmis kamerayi ayarlamam gerek  :occasion5:
optuk sizi cicisler :love3:

oy maasallah subhanallah findigima  :nazar: :nazar: :nazar: cok tatli annesiii, allah uzun omurler versin  :amin:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Amiinnn kizlar allahim sizlerin bebislerinide sag saglim kucaginiza almayi nasip eylesin insallah  :amin: :amin:

derbeder

ay su yatarkenki fotografina bayildim aysecim. tam bi delikanli masaAllah  :nazar:
buarada gozleri annesinemi cekmis ne? avatarinda oyle mavi gibi gozukuyor  :k06:  :nazar:
darisi bize Aysenur, dogum hikayeni sanirim diger topice yazdin ordan okuyayim. cok mutlu oldum senin icin canim. Allahim bu harika duyguyu bizim gibi evlat hasreti cekenlerede yasatsin insaAllah  :love9:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

pırıl

ayşenur bebeğine ve sana maşallah canım..oy çok güzel allah sağlık sıhhat uzun ömürler versin..
herkese nasip etsiinnn :amin:

Pınar86

Ayşenur cnm doğum yaptığını biliyordum ama bir türlü konuya rastgelemedim en son profiline girip ordan iletilerini takip ederek buldum :)

Kurban olurum onu verene çok şükür çok tatlı bir oğlun var maşallah :)

onu öyle küvözde görünce tüylerim diken diken oldu benimde oğlum 9 gün yattı öyle :( çok zor şey beni bir gün sonra eve gönderdiler oğlum orda öyle kaldı onu ilk öyle gördüğümde çok kötü oldum hüngür hüngür ağladım benimde oğlum zor nefes alıyordu çok hızlıydı kakasını yaptığı için ciğerleri tıkanmıştı :(

rabbim herkesin yardımcısı olsun böyle acılar yaşatmasın çok sevindim bebişini kucağına almana inanki çok ama çooook tatlı Allahım nazarlardan kem gözlerden korusun  :nazar: :nazar: :nazar:

sanada çok gecmiş olsun canım bol bol sütün olsun inşallah...

anne olmak isteyenlere Rabbim versin inşallah.
doğum yapacak anne adaylarına kolaylık versin :amin:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Pinarcim tesekkur ederim canim,
Allahim bebislerimizi korusun insallah  :amin: :amin:

Bebegimin ilk 3 günü cok zor gecti ya, inan bana ömrümden ömür gitti 3 gunde,
ne kadar zormus anne olmak, evlat ne kadar tatliymis... insan anne olunca dahada bi duygusal oluyor.. :-[
allahtan bebegim cabuk toparlandi, eger kilosu dusuk olsaydi belkide 15 gun kalabilirdi,
allahtan bir haftadan evimize gelebildik, bidaha yasatmasin rabbim bize o gunleri..
acilarini gostermesin ya rabbim..  :amin: :amin:

Demet_dk

AYSENUR CUM BEBİŞİNDE ANNESİ GİBİ ÇOK GÜZEL ÇOK TATLI  :nazar:

BEN BAŞKA Bİ SAYFADA TEBRİK ETMİŞTİM AMA NERESİ HATIRLAMIYORUM

FACE TEDE YAZMIŞTIM

ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN ACELECİ CEYHUN  :nazar: :amin:

HEM KENDİ ACELE ETTİ HEMDE KAŞLAR ÇATIK  :k06:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: Demet_dk - 10 Aralık , 2010, 16:02:49
AYSENUR CUM BEBİŞİNDE ANNESİ GİBİ ÇOK GÜZEL ÇOK TATLI  :nazar:

BEN BAŞKA Bİ SAYFADA TEBRİK ETMİŞTİM AMA NERESİ HATIRLAMIYORUM

FACE TEDE YAZMIŞTIM

ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN ACELECİ CEYHUN  :nazar: :amin:

HEM KENDİ ACELE ETTİ HEMDE KAŞLAR ÇATIK  :k06:

Demetcim cok tesekkur ederim :opucuk: :opucuk: :opucuk:
sorma hem kendisi aceleci hemde cok asabii ablasiiii :k06: neyseki alisiyor hayata ilk gunki gibi asabi degiliz guluyoruz artik  :k06:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Ayşenur'cum benim güzel anne..
Rabbim oğlunu size bağışlasın  :amin: :amin: :amin: Acılarını göstermesin  :amin: :amin: :amin:
Rüzgar'da 36.haftaya bir gün kala doğmuştu bir hafta önden gitmesi yüzünden doğumda sakınca görmemişti doktorum.Ama benim kanımda enfeksiyon çıktığı için oğlumda da olabilir şüphesiyle doğar doğmaz küvöze koydular solunum sıkıntısı filanda yoktu üstelik.Ama antibiyotik tedavisini başlatmış oldular ve 7 gün boyunca kesmediler.Ameliyat sonrası gözümü açtığımda "Oğlum nerde?"dediğimde sadece doktorumun küvöz kelimesini duydum be o kadar acıya rağmen bağıra bağıra ağlamaya başladım ama nasıl duramıyorum.Annemler karşıladılar beni kapının önünde feryat figan durumda ağlıyorum oğlumu küvöze koymuşlar diye  :y25: :y25: :y25: Odama çıktığmda doktorum sakinleştirmeye geldi beni önlem için dediğinde biraz rahatladım ama duramıyorum ki yerimde o 6 saati nasıl geçirdimde ayağa kalktım bir ben bir Allah bilir  :amin: Tekerlekli sandalyeyle yanına gittiğimde hangi küvöz olduğunu bilmiyordum hemşireye yöneldim "Burdaki bebek benim oğlum."dedim ilk küvözü göstererek hemşire inanamadı adını sorup duruyordu söylediğimde doğru çıktı ve o ilk an yok mu...Başladım ağlamaya hüngür hüngür hemşireler annem hepsi bir yandan teselli etmeye çalışıyor ama nafile engel olamıyorum kucağımda olması gereken oğlum bensiz bir yatakta yatıyor..Hastanede kaldığım müddetçe bir gram uyumadım bebeğim yanımda olmadığı için.2.günün sonunda eve geldiğimde ağlamalar devamdı tabi ve hiç uyuyamadım bebeğim bensiz ne yapıyordur yoksa ben kötü bir anne miyim diye..Hemşireleri kıskanıyordum oğlumun yanında olup dokundukları için..Hastaneye anakucağıyla gelip tekrar boş dönmek içimi çok acıtmıştı  :y25:
Ama o 1 hafta bir şekilde geçti ve bitti oğlum evine geldi ve benim için yepyeni huzur dolu bir hayat başladı..İnsanın kendini adayacağı bir varlığın olduğunu bilmesi hissetmesi kadar kutsal bir durum yok şu hayatta..Her gözünün içine baktığımda içim titriyor gözlerim doluyor kendime engel olamıyorum kokusuna bakışına yüzüne kurban olsunlar..

Hepsi ana kuzusu hepsi melek hepsi canımızın canı..Allahım bizlere güç kuvvet versin her daim yavrularımızın yanında olalım ne yaparlarsa yapsınlar.Analığın kutsallığı her zaman içimizde olsun..Gözlerinden yaş akıtmayalım , öpelim koklayalım , onları kendimizden mahrum bırakmayalım Rabbimde bizi onlardan mahrum etmesin..

ANNE OLUNCA ANLADIM Kİ İŞTE GERÇEK HAYAT ! HAYATIN TEK ANLAMI EN BÜYÜK MUCİZESİ BENİMLE SİZİNLE..

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Gözdecim hepsi geçti gitti cok sükür  :amin: :amin:
seni anliyorum cünki bende daha dogum masasindayken bebegimi 1 dk kucagima verdiler
sonra alip goturduler, bi kosusturmaca bi panik , bende cok kotu olmustum agliyordum  :'(
hele bebegimi o halde gormek.. cok zordu.. Allahim korusun meleklerimizi  :amin: :amin:
ama gercekten anne olmak cok guzel bir duygu...
Allahim tüm isteyenlere yasatsin ya rabbim  :amin:

gökse

AYŞENURCUM GÖZÜN AYDIN CANIM. ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN SAĞLIKLA MUTLULUKLA İNŞALLAH . :nazar: :amin:  ALLAHIM KEM GÖZLERDEN KORUSUN SİZİ CANIM :nazar:

Mine'l Aşk

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah