SANCILARIM 1 SAATTIR HER 5 DK DA BIR GELIYOR VE AGRIRILI OLMAYA BASLADILAR !!!

Başlatan ● GϋŁ ßαКιşŁιм ●, 30 Kasım , 2010, 01:54:02

« önceki - sonraki »

fıstık

AYŞENUR HANİ HABER VERİCEKTİN ÇOOOOOOOOKKKKKK MERAK EDİYORUM 

**Gül**

Kizlar Aysenur geceden beri hastanedeymis. Siddetli cancilar cekilyormus hala :sad1: Fakat acilmasi yavas ilerliyormus. Bu yuzden beklemedelermis . Buyuk ihtimalle dogum aksama dogru olacak diyor. Ve dualarimizi bekedigini soyledi.

Insallah biran once saglikli bir sekilde Ceyhununa kavusur  :amin: :amin: :amin: :amin:
Bizde burdan kutlama yapariz  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

AŞKIMCIM SCS

bende merak ettim yaaaaaaaa   ayşenurcum hayırlı doğumlar olsun canım benim gelince hemen bize yaz

**Gül**

Alıntı yapılan: AŞKIMCIM - 30 Kasım , 2010, 12:01:27
bende merak ettim yaaaaaaaa   ayşenurcum hayırlı doğumlar olsun canım benim gelince hemen bize yaz
Askimcigim bir ust mesaja bakarsan ben yazdim son durumu bekliyorlarmis hala. Yani henuz Ceyhun pasa tesrif etmemis
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

dirim

çok duygulandım ya  :crybaby2:
Rabbim hayırlı doğumlar nasip etsin
inşallah sağlıcakla alırsın kucağına arkadaşım  :amin:

✿گสЯเ_ќĮż✿

AYŞENURCUM RABBİM YARDIMCIN OLSUN.İNŞALLAH ÇOK KOLAY BİR ŞEKİLDE DOĞUMUNU GERÇEKLEŞTİRİRSİN.  :opucuk:
GÜZEL HABERLERİNİ BEKLİYORUZ  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

pırıl

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

canım arkadasıma allahım kolaylık versın bır avazda gelsın ceyhun paşa artık yetti gayri bu hasret  :amin: :amin: :amin:

elif35

ayyyyyyyyyyy çok heyecanlandım kendi doğumum aklıma geldi birden karnım ağrıdı  :ehi: Rabbim bir avazda kurtarsın inşallah  :flowers:

asya81

Hayrünisa

rabbim yardımcın olsunn  ayşenurr.hayırısıyla bir avazda kurtulursun inşş

Balböceği

Bir doguma daha taniklik yapiyoruz ya Cok guzel  :muzz: :muzz:

insallah dogmustur bizim afacan  :amin:

ayışığı

oy oy oyyyy.bize bi yeğen daha geliyo haaa.Allah yardımcın olsun arkadasım bi de kurtuldugunun haberini alsaydık :amin:

SiRiNe

Aysenurcum canimmm Allah kolaylik versinnn

insaallah dogumun kolay olur

Rabbim bir avazda kurtarsinn insaallahh

haberlerini bekliyoruzz  :opucuk:

Lă_Tăhzen!

canım insallah dogumun problemsiz gercekleşmiştir ve suanda ceyhun kucagındadır hayırlı haberlerini tez zamanda beklıyoruz Allaha emnatsin