19 Nisan , 2024, 02:22:02

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

su gibi akıntı?

Başlatan beteray, 28 Kasım , 2010, 17:57:22

« önceki - sonraki »

beteray

su gibi akıntının sebebi ne olabilir?2 gündür her wc ye girdiğimde çamaşırım bayaa ıslak oluyor.yumurtlama dönemindeyim 15.gündeyim.belim ağrıyo 3 gündürde.iltihap falanmı mantar böyle olmaz demi biraz koku var ama kaşıntı falan yok

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

canım benım adetıme 1 hafta kala su gibi akıntım vardı hamilelik belirtisiymiş.hamıle oldugumu öğrenmiştim:)
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

beteray

hadi yaaa ayy umutlanayımmı şimdi offf bide hayal kırıklığı olursa yinee?

canım yınede çok umutlanma benım normalde akıntım yoğun olurdu yuöurta akı kıvamında beya.ilk kez su gibi ve çamasısımı ıslatan akıntım oldu ben mantar falan oldum galıba dıyorsum ama değilmiş.bekle bakalım inş hamilesindir  :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

beteray

inşallah canımm.bi ara her okuduğum belirtiyi yaşıyordum bugün psikolojim bayaa bi bozuk bu yüzden

SeliN59

bendede vardı bi ara şıp şıp düşüyodu adeta o arada klomen tedavisi görüyodum doktor enfeksiyon gördüm dedi bende hamişlik belirtisi diye umutlanmıştım bayağı..

beteray

benim çamaşırımı ıslatan bildiğin su seninki de öyle miydi kumsal59?
pisicik senin akıntında bel ağrında oldumu?

Alıntı yapılan: beteray - 28 Kasım , 2010, 18:20:25
benim çamaşırımı ıslatan bildiğin su seninki de öyle miydi kumsal59?
pisicik senin akıntında bel ağrında oldumu?

hayır cnm adete 5 gun kala kasık ağrım başlamıştı benım bel ağrım yoktu

SeliN59

canım beyaz süt gibiydi çamaşırımı ıslatıyodu ayıptır söylemesi wcde kendimde görüyodum

beteray

YA ONDAN BENİMDE OLUYODU AMA BU SADECE ISLATAN SU GİBİ SIVI

beteray

başka var mı bu durumu yaşayan??????????????

niles1983

evet benımde öyle ya felaket bi akıntı var su gibi gidio walla.klomen kullandım onunla ilgili olabilirmi acaba  :icon_scratch: ::) ::)
adetimin başlangıcından bu güne tam 14 gün oldu. yumurtlama günü hesabında adet baslangıcından 14 gün sonraydı demi kızlar?
Rüzgar Emir'im güzel oğlum seni kuçağımıza alacağımız günü iple çekiyoruz...

fulish

benimde çok akıntım oluyodu.2 3 tane günlük ped değiştiriyodum..meğer hamilelik belirtisiymiş..halada devam ediyor:)
bebeğim tutun hadi annene

beteray

hadi bakalım inşallah bizimkide gebelikten olsunn.iltihap olmasındaaaa

fulish

inş cnm..adetine nekadar var
bebeğim tutun hadi annene