29 Nisan , 2024, 05:37:07

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

evinizde hayvan besliyormusunuz

Başlatan asya81, 26 Kasım , 2010, 16:28:54

« önceki - sonraki »

asya81

Alıntı yapılan: aybenim - 26 Kasım , 2010, 22:22:19
bende muhabbet kuşu besliyorum evimde. adı haşmet çok tatlı. hayvan konuşmaktan ötmeyi unuttu valla ya. ne dersem söylüyo. eşime yakışıklı kocam benim diyo. fatih ürekin hadi şarkısını söylüyo ve oynuyo. maşallah diyelim. ben biraz sevmeyim onu, hemen şımarıyo annesinin bitanesi, güzel annem benim, hişt fıstık gel annem gel haşmete deyip duruyo....ben böyle kuş görmedim hayatımda.
maşallah yaaa :nazar: keşke benimkilerde başlasa konuşmaya

AyNi

bizimde muhabbet kuşumuz var bir senedir... eşim işe gidince yanlız kalmayayım diye almıştı... artık evin bir parçası oldu... herşeyi konuşuyor, cicikuş, şaşkın, napıyosun, hoşgeldin, polis geldi, bebiş geldi, çok şükür Allah, maşallah, ben acıktım, aşkım, canım, tatlıkuş, ayşecik, öpücük vs. birsürü şeyler öğrendi  :nazar:

bütün gün bizimle beraber odada üstümüzden inmiyor... ama beni eşimden daha çok seviyor  :k06: :k06: çocuk gibi ilgi istiyor...

βαlκιz

çok iyi ya maşallah maşallah bende pazartesi merkeze gidersem bakıcam gidip ne alırım bilmem kuş mu balıkmı köpekmi
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

asya81

Alıntı yapılan: balkızZz - 27 Kasım , 2010, 17:17:53
çok iyi ya maşallah maşallah bende pazartesi merkeze gidersem bakıcam gidip ne alırım bilmem kuş mu balıkmı köpekmi
köpek bakımı çok zor yaa.aslında güzel ama çok işi oluyor tuvaletiydi gezdirmesiydi ;)

asya81

Alıntı yapılan: AyNi - 27 Kasım , 2010, 17:13:06
bizimde muhabbet kuşumuz var bir senedir... eşim işe gidince yanlız kalmayayım diye almıştı... artık evin bir parçası oldu... herşeyi konuşuyor, cicikuş, şaşkın, napıyosun, hoşgeldin, polis geldi, bebiş geldi, çok şükür Allah, maşallah, ben acıktım, aşkım, canım, tatlıkuş, ayşecik, öpücük vs. birsürü şeyler öğrendi  :nazar:

bütün gün bizimle beraber odada üstümüzden inmiyor... ama beni eşimden daha çok seviyor  :k06: :k06: çocuk gibi ilgi istiyor...
:nazar: :nazar:evi bir ferdi artık o çünkü :love9:

Demet_dk

EVDE KÖPEK BAKIMINI BEN TASVİP ETMİYORUM GÜLŞAH

HALAMIN VARDI KÖPEKLERİ ÇOK KOKUTUYOLAR EVİ

HEM SENDE 2 TANE ÇOCUK VAR SEN EN İYİSİ BALIK AL

BEN HAYVAN BESLİCEK OLSAM BALIK ALIRIM EN MANTIKLISI

βαlκιz

bahçede beslenicek tarzdan alabilirim diğerleri evi kokutabilir evet :k06: kapalı balkon gibi yerimiz var orda bakarım diyodum ama sonuçta eve girer mutlaka
arkadasımın var çok heveslendim ya o al ev kokmaz hemen alışıyolar tuvalete diyo
bilmiyorum balık zaten alıcam akvaryum duruyo öylece
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

peritozu

benimde bi muhabbet kuşum var 3yıldır bizimle   :nazar: geçen ay eşim üstüne bastı başında sabahladık çok ağladım  :crybaby2:   :crybaby2:   :crybaby2: allaha şükür 5 günde toparlandı ama ben de5 günde bittim yani aileden biri gibi oluyorlar  :sad1: birde kara kızım pafim var oda 2yıldır bizimle 1 aylıktı eşim getirdiğinde 4 ay balkonda baktım çooook zor evde köpek   bakmak  :cildir: hiç tavsiye etmem  :igrenc:  4ay sonra bahçeye indirdimde rahatladım  :k06:  torunlarımızda oldu geçen yıl profil resmimdeki benim kara kızım çok güzel bişey onlarlailgilenmekinsanın kafası dağılıyor  :hello2: 

asya81

ne güzeller öyle yavruları:) ama hakikaten kedi köpek kokuyor evde :igrenc: hamileler için ii değil

gökkusağı

dr yasakladı zaten kedi köpekten uzak dur dedi ama bende çok seviorum annemin kedisi yaladı yuttu beni resmen  :k06: :k06: :k06:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

Aytii

benim bahçemde köpeğim var Fındık adında :) birde evde küçük bir su kaplumbağam var ve ikisinede çok ii bakıyorum maşallah hiç birinde ne bi hastalık ne bişey var ve istiyorumki bebeğim dünyaya gelirse Allahın izni ile onlarla tanışşın büyüsün sevsin hayvan sevgisiyle yetişsin  :love9:

asya81

Alıntı yapılan: kadriyee - 29 Kasım , 2010, 10:04:13
dr yasakladı zaten kedi köpekten uzak dur dedi ama bende çok seviorum annemin kedisi yaladı yuttu beni resmen  :k06: :k06: :k06:
:toothy10: :toothy10: kediler pek sırnaşıo :toothy10: ama cidden hamilelikte yasaklarlar

AyNi

benim doktorum kuştan bişey olmaz dedi... ben özellikle sormuştum, sadece evin içinde olursa sorun olmuyomuş...

inşallah bebişe de bi zararı olmaz  :icon_scratch:

asya81

Alıntı yapılan: AyNi - 29 Kasım , 2010, 11:26:04
benim doktorum kuştan bişey olmaz dedi... ben özellikle sormuştum, sadece evin içinde olursa sorun olmuyomuş...

inşallah bebişe de bi zararı olmaz  :icon_scratch:
kuşdan bi zarar gelmez bir tek astımı olanda kötü oluyor.kedi köpek dışkısı hastalık yapıyor hamilelerde solukları bile zarar veriyormuş o yüsden temas yasak kedi köpekle

Lă_Tăhzen!

bugunden ıtıbaren bende artık beslıyorum kızıma degısık bır hedıye oldu hep kıyafet gelır bu sefer azeri bi arkadasım buyuk bı akvaryum içinde 4 tane sus balığı hediye getirmiş bende cok istiyodum asıl bana hediye oldu supriz oldu  :k06: bı tarsftanda tedırgınım nasıl bakıcam onlara dıye ilkdefa balık beslicem  :honk: