Zehra'nın ilk flörtü

Başlatan hüzünden_gelme, 23 Nisan , 2011, 16:08:06

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

Zehra'nın ilk flörtü

Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'nun 14 yaşındaki kızı Zehra Ümit-Cem Boyner çiftinin oğlu Murat Boyner'le flört ediyor!
23 Nisan 2011 Cumartesi 11:18:03

Zehra büyüdü de flörte başladı! Kaya Çilingiroğlu-Hülya Avşar çiftinin kızları Zehra'nın kalbi bugünlerde flört heyecanıyla çarpıyor. 14 yaşındaki Zehra Ümit-Cem Boyner çiftinin 16 yaşındaki oğlu Murat Boyner'le flört ediyor. İki gencin bir süredir birlikte dolaştığı Murat'ın Facebook sayfasındaki duvarına "I Love Zehra" yazarak aşkını ilan ettiği öğrenildi.
FLÖRT ÇIKMA GİBİ ŞEYLER BAŞLADI
Hülya Avşar geçen yıl kızı Zehra'nın genç kızlığa adım attığını belirtip şunları söylemişti: "Kızım artık genç kız oldu. Çıkma flört gibi şeyler de başladı. Bana geçenlerde birini beğendiğini söyledi. 'Anne ona beğendiğimi söyleyeyim mi' deyince 'Tabii kızım' dedim. Ben her konuyu kızımla konuşmak isterim."

Annesinin Yaşına Geldiğinde Artık 50. flörtünü Yapar .

Lă_Tăhzen!

AMANNNN ÇOKTA TINNN EY ALLAHIM ÇOLUK ÇOCUK MAGAZIN HABERİ OLUYOR  :k06: :-\

miray

23 Nisan , 2011, 17:13:32 #2 Son düzenlenme: 23 Nisan , 2011, 17:15:05 ܓ✿SarıPapatyamܓ✿ܓ
geç bile kalmış  :-\ 
anasına bak kızını al diye boşuna dememişler  :igrenc:  :igrenc:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

AlıntıAnnesinin Yaşına Geldiğinde Artık 50. flörtünü Yapar .

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

βαlκιz

heeeh 14 yaşında ama bulmuş hemen zengin erkekk :ehi:

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Aslinda guzel bi davranis segilemis zehra

Keske her kiz annesine hoslandigi erkekten bahsetse ...

Ama anca napacaksin deneye deneye ogrenecek kiz  :ehi:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

bizde genc kiz olduk o yaslarda sevdik ama hep platonikti simdiki cocuklar ilk flortluklerinde herseyi yasiyolar bence tehlikeli bir durum  :-\ bende kiz annesiyim kizim gelse boyle bisey soylese ne tepki veririm bilmiyorum akli erince hosuma gider bende sevdim flort ettim evlendim ama 20li yaslardaydim ve pisman olmayacagim tercihler yaptim cok sukur  :amin: ama 14 yasindaki cocuk bilmiyorum ya  :-\

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

мiŁenα.

Bu kız 14yaşındamı oha.Hormonlu..

Geç kalmış 14 yaşında 4 çocuk doğuruyor gençlerimiz.

Etsin aferin :aferin: Anasıda onaylamış :aferin:

:love9: :love7: :love9:

Balböceği

ama sevmis yazik degilmi kiza  :ehi: :ehi:

onunda kalbi var oda bi insan  :ehi:

derbeder

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Mine'l Aşk

Çok geç kalmış...

14 yaşında bir çocuk bence bundan daha ciddi ve önemli şeylerle ilgilenmesi annesininde onlarda bu kadar destek olması gerekir...

Bu yaşlarda en ufak beğeniyi sevgi aşk diye adlandıra adlandıra asıl yaşaması gereken zamana hiçbir şey bırakmıyorlar...

Her şeyi zamanında yaşamak insanı gerçek mutluluğa ulaştırır...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Balböceği

14 15 Yasinda asik olup kacan bizim kizlarimiz degilmi  :-\ Sevdikleri birbirine vermeyen yine bizim toplumumuz ...

Zehrayi cok gormuyorum normaldir..

Yalniz disleri dudaklari cok gicik ahhanda buraya yaziyorum

bi kac yil sonra estetik yaptiracak bu kiz  :ehi: :ehi: