29 Mart , 2024, 12:19:08

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

gebelik kesesi normalın altında olan var mı???

Başlatan fulish, 22 Kasım , 2010, 18:40:20

« önceki - sonraki »

fulish

kızlar selam ;
az önce doktordan geldim 4haftalık hamileymişim ve kese normalin altında rahme çok yakınmış...dinlenmem gerekiyormuş...şuan çalışmıyorum ama az önce bir telefon geldi iş için..ne yapıcağımı bilemiyorum....gebelik kesesi aşağıda olan varmı??? kese zamanla yukarı çıkarmı
bebeğim tutun hadi annene

peritozu

bu konuda bi bilgim yok ama hamile olmana çoooook sevindim :hieyt:   :hieyt:   :hello2:   :hello2:  allah kucağına almayı nasip etsin canım :amin:   :flowers:    :nazar:

fulish

Aytii

sanada progestan verdimi peki? bu arada umarim hersey normale döner ve bebegini kucagina alirsin  :opucuk:

KONYALI

canım kese aşağıdaysa cok dıkkat etmen gerek..bazınlarının kesesı zamanla yukarı cıkıyor,ama bazılarındada dusukle sonuclanıyor...senı korkutmak ve moral bozmak ıstemem ama,işten daha önemlı bır durumun var bence...kendıne dıkkat etmelısın...

ebrumutlu

canım ben seninle aynı durumu yaşıyorum 5 hafta 3 günlük hamileyim dr.um kesenin düzensiz oldugunu ve aşağıda oldugunu söyledi yatak istirahati verdi yemek için ve tuvalet için sadece ayağa kalkacaksın dedi demekki durumumuz çok iç açıcı değil ben yatıyorum 3 gündür patlamak üzereyim önümde daha 11 günüm var eğer çalışman şart değilse iyice dinlen allah bebeklerimizi hayırlısıyla kucağımıza almayı naip etsin

fulish

inş ebrucum 4 gün önce benim kahverengi lekelenmem oldu...hemen doktora gittim bi baktım ki kese yukarda ve çok büyümüş.bende 6 haftalık hamileyim...ama hala yatıyorum.....inş herşey yoluna girer cnm

Shadowqueen

Alıntı yapılan: fulish - 29 Kasım , 2010, 12:22:16
inş ebrucum 4 gün önce benim kahverengi lekelenmem oldu...hemen doktora gittim bi baktım ki kese yukarda ve çok büyümüş.bende 6 haftalık hamileyim...ama hala yatıyorum.....inş herşey yoluna girer cnm

Ne güzel bak canım kese yukarı çıkmış herşey yoluna giriyor stres sıkıntı yapma sakın. Sağlıkla kucağına aldığın zamanlarıda görürüz inş. :amin:

ebrumutlu

çok sevindim canım umarım benimde kesem yukarıda görülür benim sana sormak istediğim adet sancıların oluyor mu ? bende oluyor ve dr.um düşük riskini yükselttiğini söyledi elim yüreğimde, çevremde kimseye belli etmesemde bebeğimi kaybetmekten çok korkuyorum
arkadaşlar banada dua edin ne olur hepimiz sağlığımızla bebeklerimize kavusalım

burcinKAMU

kızlar meraba bende 6 haftalık hamilleyim geçen gün ilk kez kese için doktora gittim.Doktor boyutları filan herşey normal dedi.Ama kese olması gerekenden biraz yukardaymış.EE ne olacak dedim iner büyük ihtimal dedi. Takip edicez dedi 1 hafta sonra çağırdı tekrar ama benim aklıma takıldı 1 saat sonra başka bir doktora gittim o da baktı öle bişey yok olması gereken yerde dedi. Kesenin aşağıda olduğunu duymuştum ama yukarda olduğunu hiç duymamıştım internette de araştırdım öle bişey bulamadım.Kızlar bu konuda bilginiz var mı??????????

özlem0609

canım gecmıs olsun öncelıkle,ne guzel işte yukarıya cıkıyo kesen,senınle aynıyız herhalde 5+5 ım bende,bız daha ustten goremedık keseyı,alttan da baktırmadım sen alttan baktırdın herhalde,baktırmamakla iyi mi ediyorum aklım karıstı sımdı,senın lekelenmen olmus sanırım,bende yok suan,sadece kasık agrılarım bel agrım cok fazla,Allahıma emanet artık bebıslerımız  :amin: :amin: