slm arkadaslar!buda benim hikayem...

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 22 Kasım , 2010, 14:51:58

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

slm arkadaslar benim adim Gül 22yasindayim 3senelik mutlu bi evliligim var.Almanyada yasiyorum.suan calismiyorum.
3sene boyunca hep ilaclan korundum cocuk istemedik yasimiz genc oldugumdan bide esimlen biraz hayatin tatini cikarmak icin :) neysem artik düsünelim dedik cocuk isini cünkü esimde bende cocuklari cok severiz hemen ilaci biraktim. biraktigim ay cok sükür hemen hamile kaldim..cok heyecanlanmistik cok sevindik hemen hamile kalacami düsünmemistim ama sevincimiz yarim kaldi 11haftalikken bebegimi düsürdüm :y25: sonra kürtaj oldum aradan tam 1ay gecti....kürtajdan 2hafta sonra doktoruma gittim kontrol icin bakti dedi rahiminim eski haline gelmis adetim geldikten sonra calismalara baslayabiliriz dedi simdi heyecanlan tekrardan hamile kalmak istiyorum...

:nazar: :nazar:

мiŁenα.

hoşgeldin canım aramıza :flowers:

bende 21 yaşındayım3 yıllık evliyim 8 aylık oğlum var :nazar:

inş en kısa zamada hamile haberini alırız :amin:

:hieyt: :hieyt:

:love9: :love7: :love9:

Lă_Tăhzen!

Hoşgeld,n gül aramıza Allah gönlune göre versin

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

hb:)amin insallah kizlar allahtan artik sadece hayirlisini istiyorum. allah ins bebek isteyen herkese en kisa zamanda saglikli bebisler nasip eder :love7:

derbeder

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

SiRiNe

Aramiza hosgeldin arkadasim, cok gecmis olsun

Allah tekrar nasib etsin insaallah

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Balböceği

Selam gulum Hosgeldin Aramiza  :flowers:

Ben eda 22 yasindayim italyada yasiyorum ,
16 aylik evliyim 8 aylik hamileyim  :nazar:
Bu arada bende 8 haftalik dusuk yaptim
ilk adetten sonra hamile kaldim  :laughing7:

Rabbim sanada tekrar hayirli evlat nasip etsin  :amin:

__nil__

merhaba ben nil..23 yaşındayım izmirde yaşıyorum.16 aylık evliyim.1 yıldır bebek sahibi olmak için uğraşıyoruz.bakalım hayırlısı..inş sende bu ay hemen güzel haberler alırsın.memnun oldum :icon_thumright:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

hb cnm saol insallah :amin: bende adetimin gelmesini bekliyorum hala tik yok :honk: kürtajdan sonra senin nezaman geldi??benim 30gün oldu kasiklarim agariyor akintim var ama adetin gelcegi yok.bende gelsin bitsin calismalara baslicaz  :nazar:

Balböceği

Alıntı yapılan: gulum22 - 22 Kasım , 2010, 17:24:23
hb cnm saol insallah :amin: bende adetimin gelmesini bekliyorum hala tik yok :honk: kürtajdan sonra senin nezaman geldi??benim 30gün oldu kasiklarim agariyor akintim var ama adetin gelcegi yok.bende gelsin bitsin calismalara baslicaz  :nazar:
Bende sanirim 31 veya 32. gunde adet oldum kurtajdan sonra
Hayirlisi insallah  :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

benimde ins öyle erken gelir  doktorum 4-8hafta arasinda gelir demisti.öyle herseyin hayirlisi :amin:

ORNA

hoşgeldin canım öncelikle geçmiş olsun inş. hamiş haberini alırsın.

bende 24 yaşındayım ocakta 2 yıl olucak evleneli kocaelinde yaşıyorum bu ay bebek kararı aldık ve bugün adetimin 12. günü yumurtlamayı bekliyorum inş. hamiş kalırım hemen:) tanıştıgıma memnun oldum

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

hb bulduk cnm insallah sende hemencik saglikli hamile olursun :nazar: bizimde kocaeli izmitte evimiz var bilirim oralari :) evet yumurtlama gününe denk gelirse isin daha kolay olur bende öyle ayarlamistim hemen hamile olmustum 12-18 gün arasi daha cok calisin :icon_thumright:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: nil_alp - 22 Kasım , 2010, 17:21:05
merhaba ben nil..23 yaşındayım izmirde yaşıyorum.16 aylık evliyim.1 yıldır bebek sahibi olmak için uğraşıyoruz.bakalım hayırlısı..inş sende bu ay hemen güzel haberler alırsın.memnun oldum :icon_thumright:
insallah cnm hepimiz insallah güzel haberler aliriz güzel ve kalici saglikli :amin: bende memnun oldum