Kendim Yaptigim ve diktigim bir kaç Sey :)

Başlatan ● GϋŁ ßαКιşŁιм ●, 18 Kasım , 2010, 17:21:59

« önceki - sonraki »

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Ay evet cok guzel olmuss  :icon_thumright: ama bende dantelden anlamam
örgü ve el isi benim için degil  ;D oldum olasi becerememisimdir annem zorlamis olsada  ;D ;D

**Gül**

Aysenur hepsi coook guzel olmuslar ellerine saglik canim. Gule gule kullan hepsini.
Ama su mum olayina bittim ben. Biraz kopya cekmek istiyorum  :tongue3: :tongue3:
Basta anlatmissin nasil yaptigini ama bazi seyleri sormak istiyorum yinede. Ben hic yapmadim simdiye kadar onun icin bilgim yok.
Mumu tavada erittim demissin ya direk tavaya koyup mu erittin yoksa su buharinda falanmi  :icon_scratch: :icon_scratch:
Birde o erimis mumu bardaga dokunce alttaki suyla karismadimi.
Eger bunlarin cevabini alirsam bende degisik birseyler yapmak istiyorum  :laughing7: :laughing7:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

SiRiNe

Gulcum cezvede eritmem tavsiyesinde bulundu Ayse bana

derbeder

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 19 Kasım , 2010, 13:37:45
Ay evet cok guzel olmuss  :icon_thumright: ama bende dantelden anlamam
örgü ve el isi benim için degil  ;D oldum olasi becerememisimdir annem zorlamis olsada  ;D ;D

canim o fotodaki örgü sanirsam. cok cici olmus bencede. aslinda hediyelik olarakta cok guzel olur, ama ben once kendime yapmak istiyorummmmm  :love7: ben becersemde zaten cok maymun istahli oluyorum bazen  :tongue3:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: **Gül** - 19 Kasım , 2010, 13:45:00
Aysenur hepsi coook guzel olmuslar ellerine saglik canim. Gule gule kullan hepsini.
Ama su mum olayina bittim ben. Biraz kopya cekmek istiyorum  :tongue3: :tongue3:
Basta anlatmissin nasil yaptigini ama bazi seyleri sormak istiyorum yinede. Ben hic yapmadim simdiye kadar onun icin bilgim yok.
Mumu tavada erittim demissin ya direk tavaya koyup mu erittin yoksa su buharinda falanmi  :icon_scratch: :icon_scratch:
Birde o erimis mumu bardaga dokunce alttaki suyla karismadimi.
Eger bunlarin cevabini alirsam bende degisik birseyler yapmak istiyorum  :laughing7: :laughing7:

Gül'cüm anlatiyim yapilisini,
ilk önce bardagin içine boncuk kücük süsler, plastik kücük ciceklerde olabilir,
Taslarda olabilir, içinin süslerini yerlestiriyorsun, sonra bardagin bir kismini su ile dolduruyorsun,
sonra normal bir mumu içinin ipini cikardiktan sonra cezvede kisik ateste surekli sallayarak eritiyorsun,
eriyince cok dikkatli bir sekilde bardagin kenarlarina bulasmayacak sekilde döküyorsun yavas yavas..
mum su ile karismiyor :) sonra sogumaya birakiyorsun hiç bardaga dokunmadan,
en sona da mumu eritmeden içinen cikardigin ipi biraz kesip, sogumaya yakin mumun ortasina yavas ca yerlestiriyorsun
Baktin ki ip yana düsüyor cikar geri birazda daha soguyunca yerlestir elinde bir sure tut, sabit durunca birak :)
bu kadar :D

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Kizlar buda Oglusumun Degisiklige kullanacagi battaniyesi,
cok tandir diktiydim fakat ustunun dugmeleri dikilecek kaldiydi, yeni diktim ve bitti  :)

Uploaded with ImageShack.us

❤ հმzεlἶო ❤

aysenurcum cok guzel olmus hepsi
bayilirim el isine
carsida baska kimsenin bulup alamayacagini bilmek guzel oluyo  :k06:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: ❀❤✿ƈἶցძεო❀❤✿ - 19 Kasım , 2010, 14:54:50
aysenurcum cok guzel olmus hepsi
bayilirim el isine
carsida baska kimsenin bulup alamayacagini bilmek guzel oluyo  :k06:

evt cigdem  :k06: ama ondan önce oyalanmak ve
bebisine biseyler yapmak cok guzel oluyor yaa, insan baya bi hevesleniyor  :)

derbeder

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 19 Kasım , 2010, 14:54:27
cok tandir diktiydim fakat ustunun dugmeleri dikilecek kaldiydi, yeni diktim ve bitti  :)

anammm ne datlu bu yaaaaa, yaa varya soyle bir kac aylik olunca birakacaksin bunun ustune bebeyi sonra o dugmeleri minicik parmaklariyla nasil tutup tutup ceker  :k06: uyyy yerim ben onun minik barmaklariniii yerummmmm  :love9:

SiRiNe

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 19 Kasım , 2010, 14:54:27

AYSECIMM COK GUZELLLLLLLL COK BEGENDIMM

GUZEL GUNLERDE KULLANSIN CEYHUN

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Sagolun Duygu ve Angel  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
cok sevindim begendiginizeeee  :flowers:
Oyy koparsin o dugmeleri yerim ben onuuu  ;D

❤ հმzεlἶო ❤

aysenurcum senin nickinin yanindaki yesil kutucugunun arkasinda bide daire var o nedir ki ???
dikkatimi cekiyo hep bitek sende var  :k06:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: ❀❤✿ƈἶցძεო❀❤✿ - 19 Kasım , 2010, 15:07:27
aysenurcum senin nickinin yanindaki yesil kutucugunun arkasinda bide daire var o nedir ki ???

Ne dairesi cigdemcim farketmedim hiç  :icon_scratch: goremiyorum ben farkli bisey  :dontknow: ??? :D

derbeder

sanirim online oldugunu gosteren kutucugu diyor, ama ben herkeste goruyorum tek sende degil  :k06:

❤ հმzεlἶო ❤

19 Kasım , 2010, 15:25:38 #29 Son düzenlenme: 19 Kasım , 2010, 20:07:39 ❀❤✿ƈἶցძεო❀❤✿
Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 19 Kasım , 2010, 15:11:13
Alıntı yapılan: ❀❤✿ƈἶցძεო❀❤✿ - 19 Kasım , 2010, 15:07:27

Ne dairesi cigdemcim farketmedim hiç  :icon_scratch: goremiyorum ben farkli bisey  :dontknow: ??? :D

hehe dairecigin ne oldugunu buldum
arkadas listemde ekli oldugun iin seni isaretlemis
aktif kutucugunun solunda gri nokta gibi bisi  :ehi: