Rahim açilmasi Hakkinda Resimli Bilgiler

Başlatan ● GϋŁ ßαКιşŁιм ●, 16 Kasım , 2010, 14:41:07

« önceki - sonraki »

dirim

Canım aynı ya bende muane olurken canım çıkıyor
kan ter içinde kalıyorum
rahim gerideymiş,sanırım benimki ondan oluyor

Aytii

Arkadaşlar konuyla ilgili bir bilgi vermek istiyorum sizlere belki aranızda daha önce duymuş olabilir bunu  ::)

ben bir arkadaşımdam duydum.. doğum çiçeği var Mekke'de yetişiyor bu çiçek ve doğum sancıları başladığında onun bir duası varmış ve o duayı çiçeğe okuduktan sonra suya konuluyomuş ve suyun içinde çiçek açıldıkça rahimde açılıyomuş ve doğum kolay oluyomuş ben Mekke'den getirttim kendime :) denemek istiyorum Allahın izniyle.. eğer aranızda daha önce bu çiçeği kullanmışsa lütfen anlatsın burdada bizlere  ;)

pırıl

benimde erken doğum tehlikem var,sanırım tekrar açılma oldu resmen hissediyorum artık :y25:
korkuyorummm hemde çok,daha bebeğim çok minik.allahım 32 haftadan önce doğmaması lazım.sürekli dinlenicem,gerçi benim rahimde sürekli sancı var..allahım sen beni ve bebeğimi koru. :amin:

nilüfer elif

ÇOK KORKUYOYUUUUUUUUUMMMMMMM DOĞUMDAAAAAAAAAAAAAAAAANNNNNNNNNNNN :tongue3: :tongue3: :tongue3: :tongue3: :tongue3: :tongue3:
Aℓℓαн'ιм(¢.¢)ηє σℓυя нαуιяℓιѕιуℓα  ve de sağlıklı bir şekilde вαηα∂α ηαѕιρ єт. (AMİN)