19 Nisan , 2024, 00:27:43

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Boncuk Kızım Doğdu

Başlatan н∂vv∂ ツ, 15 Kasım , 2010, 13:27:32

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Canım çok sevindim senin adına, zaman nasılda geçti bak kızın kollarında.Allahım bizede nasip eder inş. o günleri  :amin:

н∂vv∂ ツ

Uploaded with ImageShack.us

pisicik

havucummm canım ya yeni gördüm,gözün aydın olsun canım..rabbim sağlıkla analı babalı büyütsün Ada kızımızı..tu tut maşaallahhh  :nazar:  :nazar:  :nazar: :nazar:   :nazar:  :nazar:

ponçik

Allah nazarlardan saklasın , sağlıkla sıhhatle büyüsün , hayırlı evlat olsun inşallah  :love9:

asya81

maşallah  :nazar: :nazar:allah daha güzel günler görmeyi nasip etsin :amin:

н∂vv∂ ツ

Alıntı yapılan: pisicik - 30 Kasım , 2010, 15:54:32
havucummm canım ya yeni gördüm,gözün aydın olsun canım..rabbim sağlıkla analı babalı büyütsün Ada kızımızı..tu tut maşaallahhh  :nazar:  :nazar:  :nazar: :nazar:   :nazar:  :nazar:
Alıntı yapılan: g10ca - 01 Aralık , 2010, 10:39:13
Allah nazarlardan saklasın , sağlıkla sıhhatle büyüsün , hayırlı evlat olsun inşallah  :love9:
Alıntı yapılan: asya81 - 01 Aralık , 2010, 10:42:03
maşallah  :nazar: :nazar:allah daha güzel günler görmeyi nasip etsin :amin:
teşekkürler kızlar
Allah razı olsun

betüs26

CANIM BENİM FORUMA GİRMEYELİ O KADAR UZUN ZAMAN OLDU Kİ GÖZÜN AYDIN ÇOK SEVİNDİM İSMİDE ÇOK GÜZEL MAŞALLAH ALLAH UZUN ÖMÜRLER VERSİN GÜLE GÜLE BÜYÜT :-*

н∂vv∂ ツ

Alıntı yapılan: betüs26 - 04 Aralık , 2010, 19:08:42
CANIM BENİM FORUMA GİRMEYELİ O KADAR UZUN ZAMAN OLDU Kİ GÖZÜN AYDIN ÇOK SEVİNDİM İSMİDE ÇOK GÜZEL MAŞALLAH ALLAH UZUN ÖMÜRLER VERSİN GÜLE GÜLE BÜYÜT :-*
teşekkürler canım Allah razı olsun  :opucuk:

♥ღвüşяαღ♥

canım hakkaten ada bebek kaç kilo doğdu dr un dediği gibi oldu mu :icon_scratch:

н∂vv∂ ツ

Alıntı yapılan: ●؟вüşяα؟● - 05 Aralık , 2010, 14:02:05
canım hakkaten ada bebek kaç kilo doğdu dr un dediği gibi oldu mu :icon_scratch:
dr anca 3 kg doğar demişti
3kg 250 gr doğdu boncuğum

♥ღвüşяαღ♥

Alıntı yapılan: havuç - 08 Aralık , 2010, 16:13:00
Alıntı yapılan: ●؟вüşяα؟● - 05 Aralık , 2010, 14:02:05
dr anca 3 kg doğar demişti
3kg 250 gr doğdu boncuğum
maşallah berekallah boncuk kıza :nazar:
demekki yanılma payı war benim bebişte pek tontiş görünmüyo ama bakalım hayırllısı sağlıklı olsunlarda Allahın izniyle :amin: