27 Nisan , 2024, 20:35:39

Haberler:

www.facebook.com/bebegimonline Bebegimonline.com'u Facebook'ta da takip edin!

BUNLAR NASIL

Başlatan ♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥, 13 Kasım , 2010, 13:08:25

« önceki - sonraki »

AککORTįє

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

dogum tabagını bende yapıcam almanca  eddıng ama türkce kalemın adı ne bılmıyorum hemsom...

benım cadımda kullanmadı emzık bazen ıste laf olsun tutuyor ama cok nadırrr

zelis

cok guzel fikirler ....

paylasim icin tskler sevilcigim 

kizlar varsa boyle eserleriniz hemen paylasin lutfen . ben cok merakliyimda ama yapmiyorum , cunku hayal gucum ve yaraticigilim yok, bi yerden gormem lazim  ;D

DİLVİN

Porselen yüzeyde yazı nasıl yazılır?

Gereken malzemeler     1. kalem.   kesik uclu permanent keçeli kalem . E

2.  pudra.     (bebek pudrası da olur ) . porselen yüzeye yazıyı yazmadan önce pudra le elimizle ovalarız.
ovaladıktan sonra elimizle yüzeydeki artan pudra tozunu da temizleriz .Yüzeyde pudra kalmaması lazım .
pudralamanın amacı yüzeydeki rutubetin alınması ve mürekkebin yüzeyde iyi oturması içindir .
şöyle açıklayayım. cam ve ya naylon zemine fırça ile su sürürseniz su, zemine yağ gibi yayılmaz yüzeyde belirli   yerlerde toplanır .İşte pudra ile ovalanmış yüzeyde bu toplanmalar olmaz ve yazınız güzel olur.
ovaladıktan sonra zeminde pudra atığı bırakmıyoruz  yoksa kalemimizin ucuna atıklar toplanacak.
Eğer yazıyı beğenmediyseniz ve ya hatalı yazdıysanız , silmek için peçete ile kolonya , aseton ve ya selüozik tiner kullana bilirsiniz.Yeni silinmiş zemine hemen yazı yazmayınız , yoksa yazı silik olur. kuruması için yine 2 dakika mola verilir.

3. Yazdıktan sonra yazının kalıcı olması için üzeri verniklenir.

DENEMEK İSTEYENLERE   :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

ALINTIDIR  :tongue3:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

esma...

EVET COK HOS OLMUS ILERIDE GUZEL BI ANI KALMASI ICIN IDEAL DOGUM TABAGI

nesrin_beyza&berrin

İlknurcum asetat kalemi olmasın.