10 Mayıs , 2024, 13:13:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Acaba Hamilemiyim Diye Merak Edenler ?

Başlatan tubis, 18 Nisan , 2008, 15:20:44

« önceki - sonraki »

dilek321

14 temmuzdan adetimden sonra 1 kere ilişki yaşadım oda 5 gün önce prezervatifle korunarak.hamilelik belirtisi olcağını düşünmüyorum.korunmasam bile 5gün önce yaşadığım ilişkiden sonra hemen belirti gösterirmi oda şüpheli tabiki.göğüslerim büyüyor desem 25 yaşındayım komik olur sağlık problemi mi stersten mi anlayamadım çok stresli günler geçiriyorum tatilde olsa..

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: dilek321 - 28 Temmuz , 2011, 21:21:44
14 temmuzdan adetimden sonra 1 kere ilişki yaşadım oda 5 gün önce prezervatifle korunarak.hamilelik belirtisi olcağını düşünmüyorum.korunmasam bile 5gün önce yaşadığım ilişkiden sonra hemen belirti gösterirmi oda şüpheli tabiki.göğüslerim büyüyor desem 25 yaşındayım komik olur sağlık problemi mi stersten mi anlayamadım çok stresli günler geçiriyorum tatilde olsa..
:dontknow: :dontknow: bence seninki sadece pskilojik  :laughing7: tatilin tadini cikar bence takma.dügününüz ne zaman  :icon_scratch:
:nazar: :nazar:

seda87

Alıntı yapılan: gulum22 - 28 Temmuz , 2011, 21:25:00
Alıntı yapılan: dilek321 - 28 Temmuz , 2011, 21:21:44
:dontknow: :dontknow: bence seninki sadece pskilojik  :laughing7: tatilin tadini cikar bence takma.dügününüz ne zaman  :icon_scratch:
düğün müüü evli değimiii :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

seda87

aa pardon arkadaşım demiş görmemişim :dontknow: :dontknow: :dontknow:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

dilek321

ya kızlar bu göğsüm için hastaneye falan gitsemmi adetten önce olan şişkinlikten biraz daha fazla durumda.çok acımasada acıda var.bir hekime başvuruyummu geçermi? tek sorunum bu artık hamile olduğumu düşünmüyorum düğün ağustos sonunda

nurşen

kızlar adetım 8 gun geçtı test negatıf çıktı.yarın 12.gun yenıden yapıcam hamıle olsaydım 8 gunde çıkarmıydı meraktan çıldıracam

Wunsch

Alıntı yapılan: Wunsch - 21 Temmuz , 2011, 23:37:44
Merhaba kızlar nasılsınız?

Allah isteyen tüm arkadaşlarıma hayırlı ve sağlıklı bebişler versin.  :amin:
Kızlar ben daha yeni martta doğum yaptım. Allaha şükür bir oğlum var ama
malesef gene hamileymişim gibi geliyor bana. 5 yıl sonra 2. bebeği istediğim için korkuyorum.
Bulantı, kusma, ağzımda tat yok, baş dönmesi, halsizlik, uyku hali, idrarımın koyu sarı olması, baş ağrısı...
Sizce hamilemiyimdir?  :honk: İlk defa doğumdan sonra 23 haziranda adet gördüm...
Düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim...

Merhaba Kızlar,

Ben hala adet görmedim. Meraktan pazartesi günü test yaptım. negatif çıktı ama hala adet ortada yok...
Sizce bir şey var mıdır? YAni doğumdan sonra korunmama rağmen hamile kalmış olabilir miyim?

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

canım test yaptırmıssın sonuc negatıf bence hamıle degılsındır  ::) hem ılk adet gormuşsun belkı hormonlardan kaynaklanıyor yenı dogum yapmışsın

Wunsch

İnşallah öyledir... Bebekleri çok seviyorum ama aradan zaman geçmeden
tekrar hamile kalmak beni korkutuyor...

Wunsch

Canım sence yarın tekrar test yapsam sonuç farklı çıkar mı?

nurşen

arkadaşlar bana cevap verecek yokmu lütfen duyun benıde

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: Wunsch - 28 Temmuz , 2011, 23:40:06
İnşallah öyledir... Bebekleri çok seviyorum ama aradan zaman geçmeden
tekrar hamile kalmak beni korkutuyor...
canım haklısın bebegın azcık buyusun sonra yenıden calışmalara baslarsınız

bence dıkkat et hemende hamıle kalabılırsın adetlerın duzene gırsın vucudun dınlensın sonra gelsın ıkıncı bebış  :hello2: :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: nurşen - 28 Temmuz , 2011, 23:11:15
kızlar adetım 8 gun geçtı test negatıf çıktı.yarın 12.gun yenıden yapıcam hamıle olsaydım 8 gunde çıkarmıydı meraktan çıldıracam
canım 8 gun gecmış hamıle olsayfdın cıkardı  :'( ınsallah hamılesındır  :amin:

elif_p87

valla benim bugün gecikeli tam 11 gün oldu,dün yine test yaptım çıkmadı,son ilişkimden kalmış olabilirim,eğer öyleyse biraz daha sabırlı olmam gerek,ama çok sıkıldım inanın